Ważne zmiany w media2.pl

Pytania odnośnie funkcjonowania portalu Media2.pl
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Bardzo miło pani Beato, że postanowiła pani do nas napisać - choć jako formę komunikacji wolałbym forum ze względów praktycznych. Zawsze może pani subskrybować ten wątek tak aby najnowsze posty trafiały na pani skrzynkę pocztową. Na forum każdy pomysł mógłby zostać skomentowany przez pozostałych użytkowników .

Dzisiaj pozostali czytelnicy serwisu odkryli kolejną "perełkę":
Mieszkańcy Śląska byli bardzo niezadowoleni z umieszczenia kanału TVS w Telewizji Nowej Generacji "n" na pozycji 157. Władze platformy postanowiły wyjść na przekór i od teraz stacja dostępna pod numerem 15.
.

Mam poważne wątpliwości jak i inni "przeglądacze" czy w tym zdaniu wyrażenie "wyjść na przekór" nie zostało użyte bezmyślnie. Myślę, że fajnie by było jakby pod artykułem była ikonka "zgłoś błąd". Wtedy redakcja wiedziała by od razu gdzie musi nanieść poprawki. Nie każdemu chce się pisać do autora newsa lub redaktor naczelnej.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Chryste Panie!

http://media2.pl/media/44236-swieta-i-s ... emax2.html
http://media2.pl/media/44279-tvn-warsza ... karte.html

Czy ktoś widzi tutaj jakiś sens? Gdzie widoczne są poprawy? Co robicie sobie z komentarzy użytkowników?! Przecież to woła o pomstę do nieba!

Owszem każdy popełnia sporo błędów, w tym ja, ale staram się je poprawiać. A redaktorzy Media2 ?! Nic sobie z tego nie robią. KOMPLETNIE NIC.

Straciłem wiarę w ten serwis... Przykro mi.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator
Posty: 266
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:15
x 1

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krewetka »

Nie moge z tego: "Po dwóch miesiącach istnienia TNK dodała już drugi kanał do swojej oferty."

:lol:
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

Albo zobaczcie to:
http://media2.pl/media/44272-zawody-w-s ... orcie.html

"Skoki narciarskie z Niemczech..." O ile ja wiem piszę się: "z Niemiec". No chyba że się mylę, ale w to wątpię. Szkoda, że nikt nie raczył tego błędu poprawić. Oj szkoda...
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Krewetka: Nie moge z tego: "Po dwóch miesiącach istnienia TNK dodała już drugi kanał do swojej oferty."
To nie jest śmieszne. To jest żenujące. Nie wiem czy wiesz, ale w takim serwisie wszelkie błędy powinny być usunięte. Nawet te, które wyłapują użytkownicy.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Najlepsze jest to, że osoby piszące te newsy/artykuły dostają za to jeszcze pieniądze. :D
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Dokładnie,
wygląda na to, że z Media2 robi się powoli ''kółko polonistyczne''. Szkoda, że nikt się niczego na tym kółku nie uczy. Szkoda również, że swoich błędów ''redaktorzy'' M2 nie raczą poprawiać.

Jak już powiedziałem - straciłem wiarę w ten serwis. Fatalne artykuły + żałosne wpisy niektórych użytkowników, zwanych dziećmi neostrady, nie przekonują mnie.
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 31 lip 2007, 17:15
Lokalizacja: Igristoje
x 1
x 1
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projektor.ols »

Ice pisze:Straciłem wiarę w ten serwis...
Ja już straciłem wiarę w ten serwis już dużo czasu temu. ;) Żenujące trochę te robienie takich byków i niepoprawianie ich. Choć takiej żenady to jeszcze nie ma jak na wm.pl (nie chodzi mi o "Wirtualne Media" tylko o regionalny portal "Gazety Olsztyńskiej" - poziom artykułów i internauci poniżej dna). ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Gdyby chociaż poprawili te błędy... Ale po co? Jest - to jest!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Na media2 pojawił się sensacyjny news o tym, że redakcji media2 udało się dowiedzieć, że Cyfrowy Polsat ma wprowadzić aktualizację do dekodera Echostar DSB-717A
http://media2.pl/media/44328-aktualizac ... -717a.html

Ale najlepszy jest komentarz pod newsem:
geyboy pisze:Jakiś gnój pisze na forach o nowym sofcie, a ty taki ufny jesteś i to niby wasza informacja...
i ja się z tym zgadzam jak najbardziej bo to prawda :D taki temat został założony nawet na forum media2 :lol:
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=3205
Awatar użytkownika
Alan
VIP Expert
Posty: 474
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:20
Lokalizacja: Westcoast
x 1

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alan »

To jest szok. A co do komentarzy, to jaki PORTAL takie komentarze.
Co do softu, to ja szybciej napisał bym nowy w dwa dni, albo nawet w jeden, ale do razu był bym piratem :lol:
"Kiedy się chce otrzymać dobrą odpowiedź, trzeba zadać dobre pytanie"

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Media2 upada coraz bardziej na dno. Przykro mi to mówić, ale upada także Forum. Po usunięciu Krewetek, Kisielów i innych takich myślałem, że wszystko powróci do formy. Niestety nadal robią swoje... Przykład: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=60002#p60002 To tylko pokazuje POZIOM FORUM.
Co do serwisu - szkoda nawet komentować to co piszą ''redaktorzy''. Wiadomo, że z żelaznym dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego. Ważne, aby dostawać kasę za - niestety - idiotyczne i bezsensowne artykuły. Do komentarzy się nie odnoszę, bo szkoda klawiaturę męczyć.

Dno!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Haha - a news który posłał Axel poleciał na księżyc :D :D :D :D :D. Nie chcę się już bardziej pastwić nad Media2.pl - podzielam wasze zdanie o tym serwisie, który powinien się od niedawna nazywać media2.żal.pl A co do forum - proponuję zlikwidować tematy o niczym - jak ten który podał Ice, nie mają nic wspólnego z mediami ani nawet z działem w którym są umieszczone. I zrobić wreszcie porządek z niektórymi użytkownikami. Nie warto, żeby jacyś userzy (których tu nie wymienię, nie chcę doprowadzić do kłótni) niszczyli forum od środka, jak korniki drewno powinni więc zniknąć na zawsze z forum. Fakt czasami podkręcają rozmowę, ale ja wolę rozmawiać konkretnie i rzeczowo na temat a nie prowadzić konwersacji o niczym - co często dzięki takim userom się zdarza.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

News usunięty ale jak ktoś chce przeczytać to na google jest jeszcze kopia z przed kilku godzin, co prawda bez tych komentarzy o gnoju ale ważne, że news jest :)
http://209.85.129.132/search?hl=pl&q=ca ... Szukaj&lr=
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

I tego się można było spodziewać - autor Michał Rogowicz. Apeluję do niego - niech przegląda swoje newsy i komentarze pod nimi! Przecież ma możliwość edycji swoich tekstów... taki leniwy jest? To stace się żenujące, przecież odkąd on tam pisze wszyscy się śmieją z Media2.pl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Działanie serwisu Media2.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości