Media2.pl

Pytania odnośnie funkcjonowania portalu Media2.pl
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Dla mnie też. Najpierw zdobył multipleks, po walkach o pieniądze. Teraz gdy ma na niego lada chwila wejść stwierdza, że nadawanie jest bardzo drogie, i co? Idzie 'na żebry'.
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Pawel

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

A co dziwnego w tym że stwierdza iż nadawanie jest bardzo drogie? Powiedział prawdę i tylę, a to w jaki sposób zamierza pozyskać pieniądze to jego sprawa. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Przepraszam bardzo, ale wydaje mi się, że nie od wczoraj Rydzyk wiedział, jakie są koszty nadawania w dvb-t i wiedział, że nie będzie mu łatwo zdobyć takie sumy, a jednak walczył o to miejsce jak lwica w obronie młodych... Teraz, gdy je w końcu dostał, nagle lamentuje, ile to musi płacić za nadawanie. W jakim celu te lamenty? Wnioskuję, że w 2-ch celach... Pierwszy, żeby wyciągnąć tacę do widzów i słuchaczy, co zresztą już zrobił. Drugi to może ma nadzieję, że albo KRRiT obniży mu opłaty za koncesję a Emitel za emisję, albo rozłoży ręce i stwierdzi, że nie ma pieniędzy i nie zapłaci, a wtedy inni będą musieli zapłacić za niego...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Nieprzypadkowo wymieniał Emitela w swojej wypowiedzi, że to bardzo drogo, że koszty... Na szczęście oni nie będą się patyczkować :) i na żadną ulgę chyba nie będą mogli liczyć. Wyłączą ich i tyle :)
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Zgor
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 28 lut 2012, 15:33
Lokalizacja: Zielona Góra

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zgor »

Jak to dobrze, że jesteś i potrafisz dzięki swojej niebywałej wnikliwości wytłumaczyć nam każdą wypowiedź Rydzyka. TV Trwam nadaje 10 lat na sat i nigdy nie miała problemów z płatnościami, więc nie widzę powodów dla których miałoby być teraz inaczej. Wiele można zarzucić Rydzykowi, ale nie to że nie potrafi liczyć. Gdyby go nie było stać na nadawanie to nie startowałby w konkursie. Poszłaby wypowiedź że konkurs ustawiony i nie ma sensu startować, większość zainteresowanych i tak by to kupiła. A, że mówi co mówi to jego prawo, nigdzie nie mówi że za drogo i nie dadzą rady. Oczywiście jak przy okazji uda się dzięki takim słowom uzyskać jakieś profity to tylko wartość dodana.
Pawel

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jantar pisze:Przepraszam bardzo, ale wydaje mi się, że nie od wczoraj Rydzyk wiedział, jakie są koszty nadawania w dvb-t i wiedział, że nie będzie mu łatwo zdobyć takie sumy, a jednak walczył o to miejsce jak lwica w obronie młodych... Teraz, gdy je w końcu dostał, nagle lamentuje, ile to musi płacić za nadawanie. W jakim celu te lamenty? Wnioskuję, że w 2-ch celach... Pierwszy, żeby wyciągnąć tacę do widzów i słuchaczy, co zresztą już zrobił. Drugi to może ma nadzieję, że albo KRRiT obniży mu opłaty za koncesję a Emitel za emisję, albo rozłoży ręce i stwierdzi, że nie ma pieniędzy i nie zapłaci, a wtedy inni będą musieli zapłacić za niego...
Przepraszam bardzo ale gdzie widzisz lamenty? Dla mnie to zwykłe stwierdzenie faktów i tyle. Nikt nie jest zmuszany do wpłacania datków, osoby, które to robią robią to dobrowolnie. Nikt natomiast Rydzykowi nie może zabronić zachęcania widzów TV Trwam do wpłacania tychże datków. Słowo klucz - ZACHĘCANIA a nie ZMUSZANIA.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

zesepo pisze:Dla mnie też. Najpierw zdobył multipleks, po walkach o pieniądze. Teraz gdy ma na niego lada chwila wejść stwierdza, że nadawanie jest bardzo drogie, i co? Idzie 'na żebry'.
To już prawdy o. Rydzyk mówić nie może? Miał powiedzieć, że tanie jest? Czy co?
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Prawda, prawda. Ale za to wszyscy wiemy jaki jest cel tych słów - słabe głowy emerytek i ich odcinki emerytur/rent.
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

To takie naiwne, a może po prostu bezmyślne (bo powtarzane za TVN i GW) twierdzenie, bo myślę, że o wiele więcej pieniędzy na RM i związane projekty przekazuje Polonia amerykańska, polonijni biznesmeni, polscy politycy, itp. (pojedźcie sobie np. do WSKSiM i zobaczcie, czy tam na tabliczkach dobroczyńców, czy na liście meceneasów uczelni są babcie :D). Bo ile może miesięcznie przekazywać taka babcia, która przecież musi większą część emerytury przeznaczyć na leki, jedzenie, trochę na jakieś upominki dla wnuków (no chyba, że to tylko u mnie tak było, że mój dziadek, jak jeszcze żył, to co miesiąc ze swojej emerytury zawsze chociaż jakąś czekoladę kupił, a często jest tak, że tych wnuków jest przynajmniej kilkoro), itd.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Posty: 757
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:12
x 1
Kontakt:

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Viking »

A to nie jest przypadkiem tak, że na tabliczkę zasługują Ci, co zaoferują odpowiednią kwotę? Jeżeli się nie mylę to np. w przypadku Świątyni pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i bł. Jana Pawła II tak to właśnie wygląda. Tak, więc nie może dziwić, że biedni emeryci czy renciści nie mają tabliczek, pomimo tego że oddaję lwią część swoich pieniędzy. ;)
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

To jasne, że tabliczki mają ci, którzy najwięcej zapłacili. Nie wiem, czy emeryci oddają lwią część swoich pieniędzy, bo najwidoczniej przeciwnie od Ciebie nie mam wglądu w dane finansowe Polaków ;).
Lex

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Ta reklama telefonu LG na stronie głównej jest irytująca. Nie ma jakiegoś krzyżyka by od razu ją wyłączyć, tylko trzeba czekać aż filmik się załaduje i dopiero wtedy ją pominąć?
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Już wczoraj chciałem o tym napisać. Kompletny bezsens.
Obrazek
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Dzisiaj nie mogłem wejść na forum rano przez nią :lol:, dzięki niej przypomniałem sobie o włączeniu adblocka.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Niech żyje Adblocker :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Działanie serwisu Media2.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości