[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Dobrze, że na koniec sezonu otrzymaliśmy odcinek zupełnie inny od wcześniejszych. Nie było większych wzruszeń i opowiadania o ogromnym uczuciu ze ściśniętym gardłem. Dostaliśmy za to kawał bardzo ciekawej rozmowy i tutaj ogromny plus zarówno dla gości, jak i samej prowadzącej, którzy nie bali się otwarcie rozmawiać o sprawach budzących w społeczeństwie niemałe kontrowersje. Swoją drogą nie miałem pojęcia, że Czesław ma tak fajną i rozsądną żonę. Liczę na podobne zróżnicowanie par w kolejnej edycji.

Chyba nikt z nas nie przypuszczał, że "The story of my life" okaże się tak dobrym produktem. Świetnie przyjął się w ramówce, zwłaszcza na tle randkowych nowości, które najprawdopodobniej pozostaną jednosezonowcami. Nareszcie wykorzystano potencjał pasma po "Tańcu z gwiazdami", zwłaszcza przy edycji notującej, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, bardzo dobrą oglądalność. Już przy okazji debiutującego 2 lata temu serialu "Powiedz tak!" pisałem, że Nina wreszcie powinna zaryzykować z piątkiem po 22. Cieszy również powrót Katarzyny Montgomery, to niewątpliwie właściwa osoba na właściwym miejscu.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Tradycja pisze: W mojej okolicy buduje sie osiedle 55 + samodzielne oczywiscie, ale juz z pewnego rodzaju segregacja .Dobrze ze tego nie ma w Polsce jeszcze, takiej bezdusznosci, z tym co ja sie spotykam to kroluje model - ja od nikogo nic nie chce, to i ode mnie niech nikt nic nie oczekuje -
Zrobił się trochę OT, ale trudno nie komentować. Najgorsze w takich miejscach jest "morze" starości, byłam, bo chciałam odciążyć w wakacje ojca od bardzo schorowanej mamy, dla mnie to był szok, gdzie nie spojrzysz starość, starość, starość, smutna, chora, samotna. Szkoda, że warunki polskich rodzin nie pozwalają na wielopokoleniowość w domach, to chyba najlepsze co może być. Pamiętam jak Kora ( i znowu mamy fajną parę do programu Kora&Sipowicz :) ) opowiadała w jakimś wywiadzie, że kiedyś na plaży usiadły obok jakieś dwie na oko osiemdziesięciolatki, co już na wstępie bardzo Ją zniesmaczyło, potem okazało się, że były to fascynujące wakacje w towarzystwie tych starszych pań, różnorodność, również wiekowa, potrafi być interesująca i inspirująca dla obydwu stron.
pulkownik pisze: Niestety była pewna rysa w osobie Wieniawy, widać że to jeszcze tzw. "kiełbie we łbie" ;) i jest dość dziecinna, z drugiej strony widać jak jej pokolenie reaguje na widmo "starości", bo dla Julki zdaje się 50 lat to już starość.
Taka para była jedna i to absolutnie wystarczy, tak dla porównania z parami, które na prawdę mają coś ciekawego do powiedzenia. Ja jak byłam w wieku Wieniawy, to 30-latki były dla mnie stare, a 40-latki stały wręcz nad grobem, taka jest optyka w tym wieku.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

http://[link zakazany]/artykul/og ... mln-widzow - 1,6 mln widzów całego sezonu i wygrana z konkurencją. Czemu się nie dziwię.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przy tak dobrych wynikach drugi sezon jest praktycznie czystą formalnością. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ale alarmujące nieco jest to, że top3 epów to odcinki 1, 3 i 2. Patrząc na średnią pozostałe 2 wyraźnie odstawały (wychodzi koło 1.5 mln, a może i poniżej tego pułapu).

Wiele zależy od par i jeśli je dobrze dobiorą, to ten 1.5mln mogą utrzymać.

Fakt faktem jedyna nowość Polsatu na jakimś poziomie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

23 marca był mecz, a 6 kwietnia na dobre rozszalała się wiosna. Ja bym rzekł, że to jedyna nowość tej wiosny na bardzo wysokim poziomie, bo "Majdany" i "BMQ" są tylko względnie dobre, a o "Hipnozie", "Umów się ze mną" i "Wyjdź za mnie" to szkoda słów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Będzie drugi sezon, ale nie wiadomo, czy tej jesieni, czy może wiosną za rok: http://[link zakazany]/artykul/th ... iosna-2019
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No i dobrze. Jedna z nielicznych pozycji, która uratowała honor tej wiosny w telewizji. :)

Taka ciekawostka. Logo polskiej wersji programu wzorowane jest na tym z edycji niemieckiej. :): https://www.vox.de/cms/the-story-of-my- ... 21227.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Być może tę parę zobaczymy w nowym sezonie:
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Ja chetnie :) mysle ze bylby to ciekawy odcinek, Michalowi nie sposob chyba zarzucic ze bywa nienaturalny :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oficjalnie, Sławomir z żoną pierwszymi gwiazdami 2 sezonu programu:
MarianPazdzioch
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 05 maja 2018, 21:33
x 223
x 9

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MarianPazdzioch »

Otwierasz lodówkę, a tam... ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tu potwierdzenie, że drugi sezon ujrzymy już jesienią. :): http://worldscreen.com/tvformats/talpas ... d-mideast/
Pozdrawiam, Trzeciak
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Także i tu potwierdzenie 2-j serii plus wypowiedź Niny i wyniki oglądalności:

http://www.newslinereport.com/tv/nota/t ... of-my-life
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Niestety pierwsza para pokazuje, że Montgomery nie ma nic do gadania w kwestii zapraszanych par. Jestem na 100% pewny, że Sławomir to "wybór z góry" i niestety obstawiam odcinek podobny poziomem do Królikowskego...

Szkoda, bo przy fajnych, niegwiazdorzących, szczerych parach ten program mógłby być perełką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości