[TVN] Dzień dobry TVN

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Dyskusja na temat porannego programu emitowanego przez TVN.
Zapraszam do wyrażania ogólnych opinii.Przy okazji artykuł:
TVN będzie budzić codziennie

Redakcję porannego programu "Dzień dobry TVN" czeka nie lada wyzwanie, bowiem na przynajmniej tydzień będzie musiała zmienić tryb swojej pracy. TVN chce testowo emitować swój weekendowy program... przez cały tydzień.


Okres, który okaże się dość ważny dla przyszłości porannej audycji telewizji TVN to dni powszednie od 19 do 23 czerwca. Wtedy też "Dzień dobry TVN" będzie budzić widzów o godz. 7.30, a jego czas trwania będzie wynosić ok. 80 minut (weekendowe wydania, które pozostaną bez zmian trwają do 120 min.).

Młoda i niedoświadczona jeszcze w tworzenie programów porannych telewizja Piotra Waltera przez cały tydzień będzie sprawdzać wyniki oglądalności programu "Dzień dobry TVN". Jeśli okażą się one zadowalające, nie wykluczone, że audycja prowadzona przez dwie pary: Kingę Rusin i Marcina Mellera oraz Magdę Mołek i Jolantę Pieńkowską, już stale będzie nadawana przez cały tydzień.

Program zdaje się być świetnym wyborem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy z samego rana. Jest odskocznią m.in. od "Poranku TVN24", który skupia się głównie na informacjach.

"Dzień dobry TVN" to duża dawka rozrywki oraz dobrego humoru, ale także wielu praktycznych porad oraz prognoz pogody. W programie pojawiają się także skróty najważniejszych informacji przygotowywane przez dziennikarzy TVN24.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Ja nigdy nie lubiłem programów tego typu. Juz dużo bardziej lubię program "kawa na ławę" którego wcześniej nie doceniałem.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Dzień dobry TVN" jest fajne, a już z pewnością fajniejsze niż "Kawa czy herbata". Liderem - jak dla mnie - pozostaje jednak "Pytanie na śniadanie".
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Żadko oglądam ten program bo poprostu nie chce mi się tak wcześnie wstawać ale ogólnie to podoba mi on się
Kiedys ogladalem tez Pytanie na śniadanie i też go lubiłem...
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Posty: 900
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:34
x 2
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

jak można o tak wczesnej porze telewizor ogladać?.... Tak srednio mi się podoba DDTVN :|
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

jak można o tak wczesnej porze telewizor ogladać?....
Jak się ma wolne od pracy i szkoły.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

stevie pisze:Jak się ma wolne od pracy i szkoły.
TO SIĘ SPI
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

RaPi pisze:
stevie pisze:Jak się ma wolne od pracy i szkoły.
TO SIĘ SPI
Pewno że się śpi:) Jak ja sobie załatwiam pracę gdzieś na wakacje bo wtedy nie ma szkoły to nigdy nie zapomne tego darcia się mamy, że do 10 śpie:) Ale czy to dziwne jak się było na hurtowni od 13 do 19:30 ? ;>
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Mario98 pisze:jak można o tak wczesnej porze telewizor ogladać?.... :|
Ja codziennie budzą się do szkoły po 6,i jestem przyzwyczajony do tego więc się obudzę.

Dzień Dobry TVN jest super.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

"Dzień dobry bardzo TVN" uważam za dobry program. Ciekawszy od "Kawy czy herbaty" oraz "Pytania na śniadanie". Choć "Pytanie" najbardziej lubię oglądac tylko, gdy prowadzi go para Prokop i Wellman.
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

wellman to bardzo dobra prenenterka mimo, że na nią nie wygląda. Jej programy są naprawdę dobre, ale to za sprawą jej charakteru, który jest wprost idealny do telewizji. Lubię ją, ale nie oglądam programów, które ona prowadzi, bo szczerze mówiąc wogóle nie oglądam TVP, bo to jest nudna i beznadziejna telewizja!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

marcelek pisze:wellman to bardzo dobra prenenterka mimo, że na nią nie wygląda. Jej programy są naprawdę dobre, ale to za sprawą jej charakteru, który jest wprost idealny do telewizji. Lubię ją, ale nie oglądam programów, które ona prowadzi, bo szczerze mówiąc wogóle nie oglądam TVP, bo to jest nudna i beznadziejna telewizja!
A jak sie to ma do Dzien dobry TVN
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Widział ktoś dzisiaj Dzień Dobry TVN ?
I jak to wyglądało ?
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2006, 19:08
Lokalizacja: Gdańsk Chełm
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: burli »

przemkob pisze:Widział ktoś dzisiaj Dzień Dobry TVN ?
I jak to wyglądało ?
Oglądałem tylko końcówkę. W sumie nic ciekawego. Tylko o 8:38 mieli awarię - zatrzymał się zegar.
Koniec programu o 8:45.
Można być moderatorem media2, ale można też być chamem.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Jednak program ,,Dzień Dobry TVN nie będzie programem codziennym,tak jak to wcześniej przewidywano:
"Dzień dobry TVN" nie będzie programem codziennym

Wbrew zapowiedziom weekendowy poranny program "Dzień dobry TVN" od jesieni nie będzie nadawany codziennie. Oficjalnym powodem są zbyt wysokie koszty produkcji.


– W tegorocznym budżecie nie mamy środków na taką operację – mówi dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak. Według niego program ten codziennie może się pojawić dopiero w 2007 roku.
”Dzień dobry TVN” jest emitowany od jesieni 2005 roku w weekendy w godz. 8.30–10.30. Prowadzą go Magda Mołek, Jolanta Pieńkowska, Kinga Rusin i Marcin Meller. W czerwcu przez tydzień eksperymentalnie nadawany był także w dni powszednie o 7.30. Mówiono wtedy, że jeśli zyska znaczącą widownię, od września może się stać codziennym punktem ramówki. Okazało się, że w tygodniu magazyn przyciągał przed ekrany średnio ponad 300 tys. widzów i dawał stacji prawie 11 proc. udziałów w rynku. Był to wynik lepszy dla porannego pasma niż rok wcześniej, ale wyraźnie niższy od weekendowych wydań magazynu. Wiosną br. oglądało je średnio ponad 1 mln widzów (17,7 proc. udziałów w rynku, dane AGB Nielsen Media Research).
Żródło: press.pl
Pozdrawiam.

Stevie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość