[Comedy Central] Drunk History - Pół litra historii (2017-2018)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[Comedy Central] Drunk History - Pół litra historii (2017-2018)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wydaje mi się, że tak głośny programu zdecydowanie zasługuje na osobny wątek. Emisja od 12 października w czwartki o 22:00: http://[link zakazany]/artykul/dr ... zory-wideo
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[Comedy Central] Drunk History - Pół litra historii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

No i jak, oglądał ktoś wczoraj?

Ja na początku myślałem, że to będzie ustawka, że bycie pod wpływem "narratorów opowieści" będzie udawane, ale po Kasi Kołeczek i Bartłomieju Kasprzykowskim było wyraźnie widać, że oni rzeczywiście byli pijani.

Rekonstrukcje historyczne zostały naprawdę dobrze dopracowane: scenografie, charakteryzacja, kostiumy no i odgrywanie poszczególnych ról. Były takie występy niektórych aktorów, które się zapamiętywało na dłużej, pomimo że niektórzy z nich pokazywali się tylko na kilka sekund. Samo opowiadanie historii przez pijanych - no cóż, humor czasami był niskich lotów, ale nie wymagałbym od ludzi będących pod wpływem jakichś odkrywczych anegdot w programie, który ma pokazywać polską historię z przymrużeniem oka. Jest to autentyczne i oto w tym chodzi. A pokazywanie informacji tekstowych na ekranie, kto ile wypił, jeszcze dodatkowo sprawia, że widz wie jak odbierać zachowania narratorów.

Coś czuję, że gdy pojawi się jakaś historyjka związana z Janem Pawłem II, to będzie niezła gównoburza, trochę bojkotów będzie o obrażanie świętości, uczuć religijnych i majestatu.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[Comedy Central] Drunk History - Pół litra historii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Comedy Central] Drunk History - Pół litra historii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Katarzyna Kołeczek weźmie udział także w drugiej serii:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[Comedy Central] Drunk History - Pół litra historii

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W drugim sezonie także Bujakiewicz i Lichota. Premiera jeszcze tej jesieni: https://[link zakazany]/artykul/d ... to-wystapi
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość