[WP] #dziejesię 16:50 (2016-2017)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Nawet Marka Sierockiego udało się ładnie zastąpić propozycją muzyczną od Open FM :P

Tak mówiąc ogólnie: krótki, ciekawy i dynamiczny program z informacjami, w miarę wyważona ilość tematyki krajowej, światowej i lifestylowej. Maciej Orłoś naturalny, w swoim żywiole. Wszystko o parę ton lżej, niż w Teleexpressie ;)

Zapy:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Generalnie wszystko zostało już powiedziane. To "Teleexpress" na miarę 2016 roku. Idealnie skrojony pod Orłosia na jesień jego pracy zawodowej. Uderza efekt świeżości - i w tym widzę największy potencjał ten stacji.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Dodatkowo była transmisja na żywo dzisiejszego programu na profilu FB "Telewizja WP", ale mniej więcej od godziny 16:56.

Nic się nie zmienił Orłoś :) idealnie pasuję do tego studia, nic dodać nic ująć.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Oglądalność na Facebooku była kiepściutka - na ponad 100 tys. polubień profilu, transmisję oglądało niespełna 500 osób.
Awatar użytkownika
janekpogwad
VIP Expert
Posty: 1532
Rejestracja: 09 paź 2010, 17:05
Lokalizacja: Kraków
x 249
x 519
Kontakt:

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

Czy tylko ja mam wrażenie, że albo kamery w tym studiu są beznadziejne albo oświetlenie, albo jedno i drugie?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W czasie emisji nad napisem "na żywo" pojawiło się logo WP.

EDIT:
Wczorajsze wydanie oglądałem jedynie fragmentami w internecie, dzisiejsze obejrzałem całe. Przyznam, że program to taka lżejsza, za to dużo bardziej nowoczesna forma "Teleexpressu". Program prowadzony przez Orłosia sprawia wrażenie tworzonego na luzie, jednak z istotnymi z punktu widzenia obywatela tematami - i społecznymi i politycznymi, wszystko co nas dotyczy. Taki mix krótkich informacji przedstawiony w całkiem ciekawy sposób. :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Zaczynają program o 16:50 z Orłosiem przed studiem po czym zaczyna się czołówka która odlicza sekundy do 16:50. Nie mogą tego jakoś zsynchronizować? Wczoraj też tak było ale myślałem, że to tylko jednorazowa wpadka :) Sam program ciekawy i zainteresował mnie aczkolwiek liczę na jakąś większą dynamiczność u Orłosia. Tak czy siak na pewno będę zerkał.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Dziś pojawiły się wypowiedzi,które są zamieszczane na portalu O2.pl.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dziś obejrzałem serwis. Serafin niestety lata świetlne za Orłosiem. Próbowała być "luzacka", ale wyglądało to najczęściej sztucznie. Pomyliła się też 5 czy 6 razy. Jak na 14 minut to sporo.
Awatar użytkownika
janekpogwad
VIP Expert
Posty: 1532
Rejestracja: 09 paź 2010, 17:05
Lokalizacja: Kraków
x 249
x 519
Kontakt:

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

Oni serio nie mają w tym studiu promptera??
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

A nie mają? Wydaje mi się, że jednak mają. O 18:50 czuć to wsparcie.

Po prezenterach widać też, że przeszli solidne szkolenia i z zachowań przed kamerą, i z emisji głosu.

A Serafin to póki co najsłabsze ogniwo.
Awatar użytkownika
janekpogwad
VIP Expert
Posty: 1532
Rejestracja: 09 paź 2010, 17:05
Lokalizacja: Kraków
x 249
x 519
Kontakt:

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janekpogwad »

Pytam się czy mają czy nie, bo odwalają taką amatorkę czasami, że mnie pusty śmiech ogarnia. Najbardziej to w tym całym "machałowym" towarzystwie żal mi Orłosia. Miał wszystko co mógł osiągnąć. Najgorszy transfer, poza tym zupełnie niepotrzebny. Awans przez zapomnienie, bo ta cała WP Telewizja, to choćby się dwoiła i troiła, to i tak nie ma racji bytu. Realia wciąż kurczącego się rynku telewizyjnego są nieubłagane - liczy się tylko "wielka trójka" i koniec. Ile jeszcze potrzeba prób, by się o tym przekonać? ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Rynek się nie kurczy, a dzieli - to różnica. Największe kanały muszą tracić udziały na rzecz tych mniejszych. Tendencja spadkowa pośród wielkiej trójki to czysty zysk dla małych nadawców, zarówno tych starych, jak i świeżych. Przekonasz się o tym na przestrzeni kilku najbliższych lat. DVB-T może nie zmieniła układu sił, ale wyznaczyła nowy kierunek dla ZPR, WP czy Agory, bo okazuje się, że nie trzeba mieć 10 procent udziału w rynku, by zaoferować konkurencyjny produkt.

W TVN też nikt nie wierzył, pierwsze wydanie "Faktów" z wieloma wpadkami oglądało 100 tys. widzów przy nijakiej konkurencji w paśmie (do pokonania mieli "tylko" Wiadomości, ale za to zero kanałów tematycznych) , dzisiaj są liderem. WP najlepsze nie będzie, ale integrując swój program z możliwościami portalu mogą odnaleźć swoje miejsce na rynku. A dopiero zaczynają.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Dariusz Grzędziński, Łukasz Rogojsz i Adam Buła oceniają nowy program informacyjny Telewizji WP:
https://mediainside.pl/2016/12/costamco ... ewizji-wp/
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[WP] #dziejesię16:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Nie chciałbym wokół tego tweeta budować jakiegoś zbędnego patosu, niemniej bardzo rzadko zdarza się, by ktokolwiek taką oficjalną drogą pytał swoich widzów, na co mają ochotę: https://twitter.com/maciekorlos/status/ ... 7539408896 Przy newsach showbiznesowych - w lewym dolnym rogu - zaczęły też pojawiać się emotikony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości