[Nowa TV] Teraz Ja (2016-2017)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[Nowa TV] Teraz Ja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

[quote="Trzeciak 13 stycznia br. w wątku o programie "24 godziny online.pl""]Prowokację wspomnianą przez @Amę18 będzie można dziś zobaczyć w "24 godzinach online.pl". Za nią odpowiedzialna jest Iwona Poreda - reporterka programu Tomasza Sekielskiego pt. "Teraz Ja". Sygut i Sekielski uznają relację policji za nieprawdziwą, i bronią Poredę oferując ją pomoc prawną: http://[link zakazany]/artykul/se ... eprawdziwa[/quote]
Dziennikarka usłyszała dwa zarzuty. Za pierwszy sąd uznał ją winną, ale odstąpił od wymierzenia kary, a za drugi główny go uniewinnił. Mimo to Poreda-Łakomska skorzysta z prawa odwołania od wyroku:
http://film.interia.pl/telewizja/news-d ... Id,2408081
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[Nowa TV] Teraz Ja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Dzisiaj gośćmi programu ''Teraz Ja'' byli Bartosz Kramek oraz Ludmiła Kozłowska, o których zrobiło się głośno (głównie za sprawą prawicowych mediów) podczas ostatnich demonstracji przeciwko reformie sądownictwa w Polsce.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1429
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 173
x 111
Kontakt:

[Nowa TV] Teraz Ja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

O proszę, czyli "Wiadomości" będą miały jutro coś do materiału, aby kontynuować sagę "Finansowanie Otwartego Dialogu" xD No chyba, że oni nie czerpią materiałów z Nowej.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości