[POLSAT] Przyjaciółki

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Nic dziwnego, w końcu gra jedną z tytułowych ról, a Rogacewicz nie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Uśmiercenie głównej z Przyjaciółek, może nastąpić albo jak aktorka będzie chciała odejść z serialu albo jak zacznie spadać oglądalność i produkcja będzie chciała coś zmienić. Nie widzę innych powodów.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2352
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2110
x 1049

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Bardzo dobrze, że gra dalej i oby cała czwórka głównych bohaterek grała jak najdłużej.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze:Jak pisze Jastrząb do obsady dołączyła Anna Prus.
Widziałam dziś w zajawce, śliczna kobieta. Pamiętam, że zniknęła z naszego rynku w atmosferze skandalu, a raczej w atmosferze wyroku, niestety :( W dodatku aktualny "mąż" :lol: "Perfekcyjnej", a wówczas chłopak Anny okazał się, w moim mniemaniu oczywiście, zwykłym d**kiem zostawiając Annę, gdy to info ujrzało swiatło dzienne, obrzydliwy konformista. Cieszę się, że czas "zesłania" ma już za sobą i kibicuję jej w tym powrocie na ekran akurat w "Przyjaciółkach", chociaż już gdzieś wcześniej mi mignęła, ale nie pamiętam w jakim serialu.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Nie wiem czy są jakieś zloty fanów tego serialu. Chętnie bym wygadała to i owo.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

atomówka96 pisze:Nie wiem czy są jakieś zloty fanów tego serialu. Chętnie bym wygadała to i owo.
Tu mamy taki "zlot" :D Chociaż antyfanów też nie brakuje. Czyżbyś nie lubiła Prus ;) Dużo też niestety mówiło się o niej źle, m.in że traktuje Majdana jak trampolinę do kariery, ale jak tak obserwuję szołbiznesowe związki, w tym związek Majdan&Rozenek, to w większości jest taki układ, w każdym razie takie odnosi się wrażenie :P
Poza tym mnie się wyjątkowo nie podoba, gdy zostawia się partnera w problemach, jakie by one nie były. M.in. dlatego na prawdę podziwiam Janowskiego, mimo, że nie jest moim ulubieńcem, że stał murem za partnerką, której moralność okazała się na prawdę mocno dwuznaczna. Większość partnerów jednak daje nogę, długo by wymieniać pary z szołbizu, wiadomo "wizerunek" cierpi. Wracając do Prus, jest ładną kobietą, więc jej miejsce jak najbardziej jest na ekranie :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Ja do Ani Prus nic nie mam. Denerwuje mnie tylko Liszowska.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

atomówka96 pisze:Dlaczego Liszowska nie odejdzie z serialu, tak jak planowała dwa lata temu?! Dlaczego zmusiła scenarzystów by to właśnie Rogacewicza wyrzucono z serialu a nie ją?! Co za potwór z niej! >:(
Zgadzam się. Ja w ogóle nie rozumiem, jak aktor może decydować o bohaterze granym przez innego aktora. Pani Liszowska powinna być profesjonalna i schować swoje sympatie/antypatie na bok.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jakob pisze: Ja w ogóle nie rozumiem, jak aktor może decydować o bohaterze granym przez innego aktora.
Sądzę, że może i taki jest przywilej gwiazdy, a Liszowska taką jest. Wcale nie tak rzadko pisze się, że znaczący aktorzy "ściągają" do seriali swoich przyjaciół aktorów np mówiło się, że Kożuchowska ściągnęła Tkacz, Boczarska pewnie ściągnęła Banasiuka do DS, jeśli to działa w tę stronę to zapewne działa i w drugą, i o takich przypadkach też się mówiło, tylko tutaj był to ruch bardzo radykalny i drastyczny, co mieliśmy okazję zobaczyć w końcowej scenie odcinka, Rogacewicz vel Michał raczej już się nie podniesie :(
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Powiem tak. Pierwszy odcinek i znów wiadomo, że serial trzyma poziom. Bardzo dobry początek, ciekawe zapowiadające się wątki, są i nowe twarze, ale końcówka i śmierć Michała rozwaliła system. Naprawdę jak na nasze standardy świetnie zagrane i pomyślane. Śmierć pod kołami autobusu bardzo realistyczna. I jeszcze muzyka i to szczęście, które ten bohater zaczął mieć. Brawo dla scenarzystów, Rogacewicza szkoda, bo to fajny człowiek i niezły aktor, ale dla serialu może to i dobrze. A jak było z Liszowską to nie wiemy. Plotka, może prawda, kto wie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19321
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2218
x 13429

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Czasami lepiej, jeśli jest konflikt między aktorami - i dla nich samych i dla serialu - uciąć to i podziękować za współpracę jednemu z nich, żeby nie doszło do kuriozalnej sytuacji jak w ostatniej serii "Rancza". Postaci Waligórskiej i Nadera ograniczono, aktorzy nie grali razem scen, co więcej - pół sezonu była Waligórska, a drugie pół policjant Stasiek, tak mniej więcej.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Widać, że promocja między programowa idzie pełną parą.

Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przed nami jubileuszowy 100 odcinek serialu, bardzo dobry i mocny, bo nie może być inny po śmierci głównego bohatera. A tu zwiastun:
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Przyjaciółki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ooo tak wcześnie się nigdy nie zaczynały. Choc było wiadomo, że będzie to niespodzianka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Desovsky, KubaBing, Mooniaa i 31 gości