[POLSAT/Ipla] Świat według Kiepskich

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Poland pisze:Tymczasem ostatnio prowadzący "Medialnych" (w tym nasz kolega @Frontowiec) podrzucili ciekawy pomysł na uratowanie Kiepskich - może by tak oddać współtworzenie serialu jego fanom, którzy to na specjalnych forach tworzą scenariusze odcinków czy proste pomysły. Sam tam kiedyś coś wrzucałem więc nie mam nic przeciwko temu.
Poland, dlaczego mnie to nie dziwi? :)
Może pierwsze 2-3 serie oglądałem wyrywkowo a potem już wcale bo poziom poleciał drastycznie w dół.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W momencie premiery ŚWK, w 1999 roku, miałem 11 lat i nie powiem, bawiło mnie to wtedy. Stosunkowo szybko jednak się znudziło. W 2001 miałem nawet zeszyty z ŚWK na okładce (wrzucałem kiedyś skany na forum, zresztą mam te zeszyty do dziś ;)), ale to już była moja końcówka zainteresowania tym serialem. Dziś, kiedy po latach zdarzy mi się trafić na najstarsze odcinki, te naprawdę najstarsze, które - przyznaję - są tak głupie, że aż śmieszne, przyznaję, potrafię się uśmiechnąć pod nosem, ale mimo wszystko to jest humor, który zdawał egzamin w Polsacie końca XX w. Już kilka lat później to było żenujące. Nie mówiąc już o tym, co tam scenarzyści wyprawiali później i co wyprawiają obecnie.
2009-2021
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

PPM pisze:
Poland pisze:Tymczasem ostatnio prowadzący "Medialnych" (w tym nasz kolega @Frontowiec) podrzucili ciekawy pomysł na uratowanie Kiepskich - może by tak oddać współtworzenie serialu jego fanom, którzy to na specjalnych forach tworzą scenariusze odcinków czy proste pomysły. Sam tam kiedyś coś wrzucałem więc nie mam nic przeciwko temu.
Poland, dlaczego mnie to nie dziwi? :)
Może pierwsze 2-3 serie oglądałem wyrywkowo a potem już wcale bo poziom poleciał drastycznie w dół.
Obecnie to już scenarzyści (Sobiszewscy) oraz reżyser (Yoka) wraz Anną "Jolaśką" Ilczuk są już wręcz traktowani jako wrogowie publiczni numer 1 przez fanów serialu.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Polsat wreszcie zabrał głos w sprawie i całkowicie szczerze przyznano, że po tylu latach widzowie, produkcja i aktorzy po prostu potrzebują przerwy:

https://tvpolsat.info/news/9340/polsat- ... na-przerwe.
Anonim637
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2018, 20:42

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anonim637 »

Witam wszystkich. Czy ktoś posiada informację, dlaczego telewizja nie pokazuje w ogóle 11 sezonu tj. odcinków od 323-337? Teraz widzę w programie ATM rozrywka, że po odcinku 322 "Sylwester narodów", będzie odcinek 338 "Telewizja marzeń". Taka sama sytuacja jest zawsze na kanałach Polsat i Polsat 2. Co ciekawe, z Ipli można pobrać jako nieuszkodzony, tylko 11 sezon. Reszta sezonów jest uszkodzona. Po kilku sekundach odtwarzania pobranego odcinka, obraz robi się zielony.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe czemu Polsat powtórki o 19.30 pokazuje bez jakiejś kolejności, wczoraj jeden z najstarszych odcinków, dziś z 2017 roku.
Alek1224
Thinker
Posty: 5517
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Przecież w przypadku tego serialu nie ma znaczenia kolejność.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Oni chyba powtarzają odcinki tylko te trwające ok. 22 minuty.
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Alek1224 pisze:Przecież w przypadku tego serialu nie ma znaczenia kolejność.
A mnie to np.razi kiedy jednego dnia jest jeden z nowszych odcinków, np. z Jolaśką, prezesem Kozłowskim i jego żoną, a już następnego - ze "starym" Waldusiem i "mam pomysła". Powinni się na coś zdecydować i najlepiej puścić wszystkie powtórki od pierwszego odcinka do ostatniego a nie tak skakać.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Właśnie, nigdy nie pokażą pierwszego odcinka, tylko zaczynają od drugiego.
Pawel

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Może uznali że kto chciał oglądać od początku ten już zdążył to zrobić i teraz robią taki mix różnych odcinków. Raz coś starszego, innym razem coś nowszego. W sumie nawet niegłupi pomysł.
Aczkolwiek szkoda że nie ma powtórek tych dłuższych odcinków. Chyba nawet na Polsacie 2 już ich nie emitują. A szkoda, bo było wśród nich sporo fajnych odcinków. Na pewno lepszych od tych najnowszych popierdółek ;).
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Ja pójdę krok dalej, taka forma powinna wrócić. Tylko koncepcja starych dobrych kiepskich, bez zadnych greenboxow, i historyjek z kapcia przywróci miejsce w szeregu. Inaczej dla mnie mogą już nie wracać bo nowe serie są piekielnie nudne.
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 311
x 25

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Na ATM Rozrywka też takowych nie powtarzają, tylko własnie te 22 (max) minutowe.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Dzisiaj w Super Polsacie o 13:15 wyjątkowo pojawią się 2 dłuższe odcinki Kiepskich: 1. Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik (26:53 netto*) oraz 10. Kiepscy mordercy (27:41 netto). ;-)
*netto - bez reklam
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wreszcie wyemitują pierwszy odcinek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości