[POLSAT/Ipla] Świat według Kiepskich

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Gdyby Polsat przejmował się oglądalnością a nie sentymentem i tym że są drugą, najdłuższym tygodniowym serialem komediowym po Simpsonach to ten serial huż dawno spaby z ramówki.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Pierwsze cztery odcinki tego sezonu miały 1,39 mln i udziały niższe od średniej tygodniowej stacji. Spadek poniżej 1,5 mln widzów już o czymś świadczy, najwyższa pora zakończyć produkcję. Chyba, że oglądalność premier ma spaść poniżej miliona widzów, może wtedy by coś do Polsatu dotarło... :-\
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Tutaj się zgodzę z wami - "Kiepscy" już od dawna powinni zostać zdjęci z anteny: Ferdek nie jest już śmieszny i nie ma "pomysła", Walduś który jest pod pantoflem Jolaśki (za Jolaśką to wręcz nie przepadam) czy wspomniane już obiady rodzinne.

Po prostu "Kiepscy" nie są już tak śmieszni niż dawniej i tyle.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Widziałam fragment dzisiejszego odcinka (właściwie chyba ostatnie 5 minut) i tego niczego nie rozumiałam, jakieś rytuały, udowadnianie o istnieniu obcych dzięki kamieniowi i jakiś bal przebierańców-krasnoludków. Ktoś musiał być na tzw. haju by napisać taki scenariusz który nie ma sensu, składu i logiki.
Patryk M

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Ja to czasami mam wrażenie, że "ŚwK" jest już dla Polsatu tylko maszynką do zarabiania pieniędzy. A nawet jeśli premierowe wydania "Kiepskich" zasilają konto słonecznej stacji w małym stopniu, to po krótkim czasie to się zbilansowuje dzięki dużej liczbie powtórek na głównym Polsacie, w Polsacie 2 i w ATM Rozrywce, zresztą dość chętnie oglądanych.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2017, 23:16 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Emisja na głównym kanale od poniedziałku do soboty o 19:30 świadczy o niewykorzystaniu tego pasma do realizowania ciekawego programu. Najłatwiej jest im tak zostawić to pasmo na powtórki ŚWK, bo w końcu po co się wysilać. Ale moim zdaniem jest to błędna taktyka i świadczy o niewykorzystaniu potencjału tego pasma. Powtórki na pewno nie gromadzą 2 mln widzów, a konkurencja jakoś szczególnie mocna w tym czasie nie jest. "Wiadomości" w Jedynce tracą widzów, Dwójka nadaje powtórki "Barw szczęścia", TVN zaś sport, pogodę i "Uwagę!". Tutaj według mnie można byłoby wypuścić coś premierowego i znacznie ciekawszego od powtórek Kiepskich.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Szymi1111
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 23 lut 2016, 17:19

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymi1111 »

Nie wiem co Sobiszewscy mają za układy, że tak długo trzymają się na stołkach... Normalnie prawie jak nasi politycy. ;) A na poważnie ? Myślę że "coś" da się jeszcze z tego wycisnąć, ale trzeba by wymienić scenarzystów.

A powtórki? Moim zdaniem niech zostaną, bo to już taka polsatowska tradycja że o 19:30 są Kiepscy i koniec. Może jako alternatywa dla osób zmęczonych polityką ? Przecież powtórki też notują niezłą oglądalność. Mam tylko z nimi taki problem, że jak wiadomo najlepsze odcinki to te z przedziału 150-250. Tymczasem nawet gdy emisja chronologicznie do nich "dojdzie", to i tak Polsat skacze po tych odcinkach a niektóre pomija. W rezultacie te najlepsze, ze starych złotych czasów są tylko przez krótki fragment (najczęściej latem) a przez resztę roku musimy się męczyć z tymi 300+ gdzie już jest Jolaśka, za to nie ma klimatu. W dodatku jest ich coraz więcej, bo ogółem ponad 500 więc Polsat może je emitować w nieskończoność.

Podsumowując: Kiepscy - TAK, Sobiszewscy - NIE.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Serial dalej ma jakichś tam potencjał, ale scenariusz od lat to jedna wielka nuda i jechanie praktycznie na tym samym. Ferdek nazwie Boczka, grubym, kolacja rodzinna i jakieś bieda sceny z Greenboxa. Marzy mi się chociaż jeden taki typowy "Kiepski" odcinek z zamienianem Ferdka w żabę, karalucha czy cokolwiek innego, czy jakaś akcja typu samorząd, radio, stróż nocny. To byli "Kiepscy" w najlepszym wydaniu i naprawdę szlo się uśmiechnąć. Teraz juz jadą na jedno kopyto i jeżeli tak to wyglądać ma, to niestety moim zdaniem tej produkcji należy się przerwa.
Pawel

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Aż mi się przypomniało stare, dobre "mam pomysła" w wykonaniu Ferdka :D.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11486
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

https://www.atmgrupa.pl/2017/11/21/swia ... tow-wideo/

Pod opisem ostatnio wyemitowanego odcinka jest napisane "Zapraszamy na premierowy, przedostatni odcinek serialu...". Napisali po prostu "przedostatni odcinek", a nie "przedostatni odcinek sezonu". Czyżby szykował się koniec?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13187
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Mam nadzieję, że nie napisali tak przypadkowo i po tym sezonie serial jednak zostanie zakończony :D
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Robicie aferę z niczego. Oni bardzo często tak piszą. Choćby sezon wcześniej: https://www.atmgrupa.pl/2017/05/19/swia ... s-opalach/.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Serial oglądało 1,4 mln widzów.

https://media2.pl/media/146685-Swiat-we ... i-TVN.html

Ciekawe jaką oglądalność miała by Supermodelka, gdyby zaczynała się o 20. Premiery mogły by być o 19.30, tylko wadą tego, że zlewały by się z powtórkami, ale Polsat stać na więcej w paśmie po 20.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Widziałem zestawienie wyników ogladalnosci z 6 grudnia. Powtórke kiepskich o 19:30 obejrzało tego dnia 2.02 mln
Ta produkcja jest jakims fenomenem, że powtórki osiagają takie wyniki. Nawet jesli premiery beda mialy dalej srednia widownie
to serial bedzie ciagniety bo na siebie swietnie zarabia, jak nie w trakcie premiery to w trakcie powtorki na glownej antenie polsatu i na innych (np atm rozrywka) :afro:
^-^
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] Świat według Kiepskich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Tego dnia dzięki "Mikołajkowemu blokowi reklamowemu" wszystkie wieczorne pozycje Polsatu osiągnęły zwiększony wynik, pewnie w pozostałych dniach oglądalność oscyluje na poziomie 1,5 mln co jednak w tym paśmie dalej jest osiągnięciem. Zresztą nie bez przyczyny po zakończeniu emisji najpierw "Samego życia", później "Linii życia" Polsat dalej trzyma tam te powtórki ŚWK.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: basiasantana, mati90 i 12 gości