[TVP2] O mnie się nie martw

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 73 - najlepszy w sezonie :D

Pomijając 2-3 sceny z Aśką to od początku do końca miałem uśmiech od ucha do ucha. Zaczynając od dzieciaków, przez Irenę "hydraulika", Krzyśka i chłopaków, Martę na Sylwii i Pawle kończąc. Ogólnie powtórzę się kolejny raz, ale relacja Sylwii i Pawła oraz praktycznie brak wątku głównego do tej pory czyli Igi i Marcina bardzo się przysłużyła OMSNM,

Wróćmy do jedynego minusa tej serii, czyli Aśki - w zapowiedzi 74 odcinka
[ Spoiler ]
Inaczej się tego nie da nazwać, ale ona jest kompletną idiotką. Naprawdę to jest wprost najgłupsza postać tego sezonu licząc wszystkie seriale w tym kraju - totalny brak pomysłu na jej perypetie. Parę dni wcześniej błaga Adama, żeby jej nie zostawiał, a jak ten mówi nie, to ona przeskakuje nagle na Pawła na 100%. Nawet Pirania z 2 sezonu mnie tak nie wkurzała jak teraz Zarzycka vel. Madejska. Ja już naprawdę chcę, żeby ją nawet walec przejechał i zniknęła na zawsze :angry:

Mimo tego niewątpliwie wkurzającego wątku OMSNM jak na 6 sezon ma się po prostu świetnie :D
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No i niestety koniec 74 odcinka bardzo obniża moją ocenę tego sezonu. Po prostu ja nie pojmuję, jak można podporządkowywać wszystko niezrównoważonej, podłej dla innych kobity i jeszcze na koniec robić z niej biedną sierotkę :o

Dno po prostu... A najgorsza jest zapowiedź
[ Spoiler ]
Nie pojmuję co scenarzyści biorą pisząc perypetie powiązane z Madejską, ale to jest totalna beznadzieja...
natalia16
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2017, 17:18

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: natalia16 »

A ja za to bardzo lubię wątek Pawła i Asi i jestem zadowolona z 74 odcinka :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Mimo iż do końca sezonu jeszcze parę odcinków to już można okrzyknąć, że Ola Adamska jest największym odkryciem tej transzy, jej postać idealnie wypełniła pustkę po Idze - jest charakterna i co najważniejsze nie tak irytująco krzykliwa jak ta druga. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jest praktycznie jej siostrą bliźniaczką w całej krasie :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dołączam się do zachwytów nad Adamską :) Świetna, młoda aktorka i objawienie tego sezonu w polskiej TV obok Aleksander. 77 odcinek kolejny raz pokazał szerokie spektrum jej możliwości, chociaż scenariusz niekiedy robi się wkurzający.

Co do samego odcinka. Adam po raz pierwszy do czegoś się przydał w OMSNM - nareszcie
[ Spoiler ]
. Poza tym coś mi się wydaje, że związek Aśki i Pawła nie potrwa zbyt długo - coraz bardziej wygląda to tak, że jednak Aśka to dla Radeckiego kolejna zdobycz i tak naprawdę może jest zadurzony, ale nie żywi jakichś bardzo głębokich uczuć do niej (pomijając, że kolejny raz jego interakcje z Sylwią to były najlepsze sceny tego odcinka :D ), no i Korcz jako paranoik po prostu rozwalił system! Popłakałem się ze śmiechu - genialny aktor naprawdę :D W odcinku był jeszcze dość męczący już w tym sezonie Krzysiek, coraz lepsza macocha (Kurowska jest po prostu genialna!), no i poznaliśmy męża Sylwii - coś czuję, że się z nim szybko nie rozstaniemy, bo zapowiada się typ spod ciemnej gwiazdy (w ogóle to chyba pierwsza w karierze rola Kamila Kuli, w której zanosi się, że będzie antagonistą).

Jeden moment mnie tylko naprawdę wkurzył... Naprawdę nie było innych pomysłów
[ Spoiler ]
W ogóle od początku nie czuć żadnej chemii między Adamską, a Pawłowskim (w porównaniu do niej i Korcza). Także no tutaj jednak dość spory minus za to, że scenariusz poszedł w stronę Sylwii zadurzonej w Marcinie...

Przed nami finał i oby w końcu
[ Spoiler ]
, a w kolejnym sezonie na czoło wyjść z Sylwią - jej postać już przyniosła ogromne odświeżenie serialu, a i jest całkiem sporym polem do popisu dla scenarzystów, którzy w niektórych wątkach są totalnie wypruci (vide Aśka, powoli już kancelaria, czy nawet Marcin z Igą).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ostatni odcinek oglądało prawie 2 mln widzów, to bardzo dobry wynik, może pomogło brak TzG, ciekawe jak wyjdzie sezon cały, ale kto wie czy nie czeka nas kolejny sezon jesienią.

Niby wiele odcinków, może nie całych fajnych i bardzo śmiesznie Krzysiek czy Marta, ale powoli trochę przynudzają miejscami. Kurowska trochę wniosła nowości, ciekawe jaki będzie finał sezonu. Ta dziwna decyzja o wyeliminowaniu Kulig praktycznie niezrozumiała.

Adamska dla mnie to trochę podróba Ingi z 1 i 2 sezonu, dlatego się nią nie zachwycam, aczkolwiek pierwsze odcinki z nią były fajne, teraz już jakoś nie bardzo. Jeśli kolejny sezon to tylko z Kulig i nowymi, lepszymi pomysłami.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

I już koniec sezonu. Szczerze powiedziawszy powrót Igi i ślub dla mnie były najnudniejsze w tym ostatnim odcinku. Przyćmiły to Marta z Grażyną (Kurowska w sądzie rozwaliła system :lol: ), a także perypetie Sylwii...

Koniec nie dość, że ślub, to postanowiono już totalnie nalukrować szczęściem główną parę i
[ Spoiler ]
. Jeśli mam być szczery, to w ogóle mnie to nie ruszyło.

Ten sezon pokazał jedno - bez Igi i z mniejszym udziałem Marcina OMSNM zyskało nową jakość głównie dzięki fenomenalnej momentami Adamskiej. Nie mogę uwierzyć, że tak można polubić postać w serialu. Szkoda, że scenarzyści totalnie nawalili z tym jej zadurzeniem w Marcinie, a nie w Pawle (w ostatnim epie enty już raz Sylwia z Pawłem genialne wspólne sceny pełne chemii, a jedyna scena z Aśką totalna porażka...). Liczę, że i w przyszłym sezonie jej postać będzie bardzo ważna. Tak szczerze wolałbym nawet, żeby była ważniejsza od głównej pary, która w tym 13 odcinku udowodniła tylko, że jest już wypalona, a ich perypetie nie wciągają (niby doszło do ślubu, ale to czekanie na niego aż 6 sezonów zgasiło totalnie efekt) - nie wierzę w to, że da się z nich wyciągnąć coś specjalnie ciekawego... To już Krzysiek z Martą są ciekawsi i mają dużo większy potencjał...

Sezon na plus mimo tego, że scenarzyści wyraźnie chcieli zepsuć to i owo swoimi słabymi pomysłami i wkurzyć widza :) Więcej Adamskiej, Korcza (po 13 epie widać, że nadal Paweł ma do niej ewidentnie słabość - niech Aśka zjeżdża stąd :P ), Kurowska też kopalnia komedii, Iga z Marcinem niech klepią drugi plan... Dla mnie ten sezon pokazał, że zrobienie z nich 2 planu nie zaszkodzi serialowi...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Sądząc po napisie ciąg dalszy nastąpi, możemy oczekiwać kolejnego sezonu jesienią. Dla mnie najgorszy ten sezon, przynudzał momentami, choć i tak było wiele fajnych scen i śmiesznych sytuacji.

Nie wiem czemu Kulig właściwie została wyeliminowana. Raczej chyba nie sama zrezygnowała z głównej roli, ale gdyby to był celowy zabieg scenarzystów, to też dziwny. Serial trochę logiczności na tym stracił. Kulig często wnerwiała, ale serial jej potrzebował, tę łączenia z USA takie marne były. Początek sezonu super, namieszanie z siostrą Małeckiego, matką i ojcem, było szalone, ale na plus, potem trochę się to rozpadło i końcówka była słabsza. Dobrze, że koniec był jaki był, bo zakończył wreszcie pewien etap, nawet trochę za banalnie jak na ten serial. Można by powiedzieć, że gdyby nie było kolejnego sezonu, to zostało to dość całościowo dla wszystkich zakończone. Liczę jednak na nowe otwarcie, lepsze pomysły, bo są potrzebne.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Finał sezonu najsłabszy z dotychczasowych, chyba już wolałbym aby Marta została w ciąży co mogłoby wpłynąć na ciekawe jej perypetie i Krzyśka w kolejnym sezonie czego zresztą mały przedsmak mieliśmy w ostatnim odcinku.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To jest pozytywne zaskoczenie, wiedziałem, że się ogląda, ale ten sezon aż tak nie porywał do końca, a jednak, kontynuacja nie dziwi.

Serial oglądało 1,87 mln, przy udziałach prawie 13 %


http://businessinsider.com.pl/media/tv- ... aign=tw_bi

pełne wyniki:

http://[link zakazany]/artykul/o- ... l-z-reklam
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13432

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

15 czerwca ruszyły zdjęcia do nowej serii - kilka informacji co zobaczymy od września oraz zdjęcia:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Czyli Cypyański i znów Wesołowski :) on wszędzie się wciśnie :) może jeszcze ktoś będzie nowy :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Oby tylko nie połączyli żadnego z Sylwią - obaj mi do niej totalnie nie pasują. Sylwia powinna być z Radeckim.

Niech Aśkę wyrywają i znikną z nią po 2-3 epach :P
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Plotki z planu głoszą, że Sylwia będzie romansować z bohaterem Cypryańskiego... Ech :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości