[TVN] Aż po sufit!

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

I mamy decyzję tvn.

Nie będzie już nowych epów tydzień przed emisją na playerze za darmo. Będą one dostępne dopiero po emisji danego epa w TVN (czyli wtorki, 21:30).
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Olszówka obwinia Pazurę za klapę serialu, może niech zacznie szukać winnych od scenariusza? :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Scenariusz nie jest najgorszy. Poniekąd ten player też pewno zaszkodził.

Pazura faktycznie ma "drętwą" postać. Może i rzeczywiście ludzie widząc go myśleli, że to kolejna głupota totalna jak to badziewie na Puls i wyłączyli.

Są bardzo fajne wątki jak starszy syn, czy dziadek. Ale np najmłodszy to beznadzieja z drugiej strony. Grek też wnerwia - mogłoby go nie być.

Liczyłem na coś lepszego, a tu 1 odcinek niezły, 2 słaby, 3 naprawdę dobry, ale za to 4 bardzo słaby.

Na szczęście jest TVP z Dziewczynami i OMSNM, bo inaczej obyczajowo totalna kicha (w komercyjnych stacjach, bo TVP ma Ukrainki i OMSNM).
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dziś odbywa się ostatni dzień zdjęciowy pierwszej transzy serialu. Jak powiedział Cezary Pazura, nagrywane są dziś sceny do 9 odcinka serialu.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Wybaczcie za post pod postem. TVN zamienił odcinki serialu. Ten który miał być dziś będzie za 3 tygodnie. Teraz jest jakiś inny.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

I to zmiana na ogromny minus...

Znowu będzie słabo, bo jest najgorsza postać APS na czele - najmłodszy syn... Jezu naprawdę nawet pirania mnie tak nie wkurzała w OMSNM. Ja mam go dość po 4 odcinkach - to sztuka...

Edit: Z każdą minutą ten wieśniak pogrąża cały serial...

Edit 2: Brawo Tomek! Kolejny raz udowodnił, że jest milion poziomów wyżej od tego idioty.

Edit 3: Ja pitolę. Najlepszego kumpla nawet oszukiwał... Po prostu wywaliłbym go na zbity pysk i zrzekł się praw rodzicielskich.

Edit 4: Nawet siostra jest spoko. W końcu matka nie wytrzymała i mu nagadała.

Edit 5: Cała rodzina, żona, a nawet przyjaciel musieli mu dogadać, żeby zrozumiał swoje błędy... Oby to nie była zmiana "na chwilę". Jak zwykle sytuację ratował Tomek, Kama i przyjaciele...

Pierwsza połowa cieniasta, ale druga w porządku. Ogólnie znowu przeciętny ep.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Jeśli zmieniają kolejność odcinków to znaczy, że chwytają się wszystkiego, aby zwiększyć oglądalność. Jak dla mnie taktyka nie do przyjęcia.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

W przerwie reklamowej podczas "Skazanych" :D obejrzałam kawałek i nie bardzo wiem czym mieliby zwiększyć oglądalność przestawiając odcinki (co za karkołomny pomysł i już wiadomo dlaczego zmiana na playerze), bo chyba nie aktorstwem tego kolesia z kucykiem :D Jakiś czas temu był taki serial "Wszystko przed nami", który spadł po pierwszej serii, też było tam dużo młodych aktorów, tak samo drętwych jak tutaj, nie pomogli ani Bonaszewski ani Muskała, ani inni aktorzy z większym doświadczeniem, tu zapowiada się podobnie.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Zmienianie kolejności odcinków to szukanie koła ratunkowego. TVN nieźle podpadł zatem... 9 odcinków w pierwszej (ciekawe, czy nie jedynej :lol:) serii. Czyli już na koniec przyszłego miesiąca.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Nie bardzo rozumiem na czym miałoby polegać to koło ratunkowe. Byłoby zrozumiałe, gdyby w tym przestawionym odcinku pojawił się jakiś aktorski fajerwerk, ale się nie pojawił, nie pojawiła się atrakcyjna, seksowna sąsiadka ;) nie pojawił się również wątek, który spotęgowałby ciekawość kolejnych odcinków, więc o co chodzi :o
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem o co biega z przestawieniem , gdyż byl to jeden z najsłabszych odcinków, jedna fajna scena jak Olszówka wpada do basenu i to pod koniec odcinka to za mało :)

Myślę, że niska oglądalność wynika , że serial ni to dramat ni to obyczajówka ni to komedia , Skazane mają charakter , a to misz masz.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

APS faktycznie jest ogólnie dość bezpłciowe i przede wszystkim bardzo nierówne i słabe. Choć jakby wywalić najmłodszego synka, greka i dziadka to byłoby w miarę. Niemniej tvn zawiódł. Zwolnienie Gąsiorowskiego niewiele zmieniło. Pewnie nie pomógł też angaż Pazury, którego chyba ludzie mają dość. Jak widać niekażdy hitowy format się u nas przyjmie.

Skazane i charakter? Nie zauważyłem specjalnie... Też jest przeciętnie i ma dobre wątki (Krzywkowska, Ścibakówna), jak i naprawdę kiepskie (ta w ciąży, Bołądź, dzieciaki Krzywkowskiej).

Obyczajowo obie produkcje są mocno niedopracowane. TVP jedyne trzyma dobry poziom.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie Skazane mają charakter , nie trzeba się zastanawiać czy śmiać się czy płakać jak w APS , jest jeden klimat wszystkich wątków i atmosfera , która jest jakaś, choć nie jest to do końca badziewie, ma swoje plusy, ale jest ich niewiele
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jordi pisze:APS faktycznie jest ogólnie dość bezpłciowe i przede wszystkim bardzo nierówne i słabe. Choć jakby wywalić najmłodszego synka, greka i dziadka to byłoby w miarę. Niemniej tvn zawiódł. Zwolnienie Gąsiorowskiego niewiele zmieniło. Pewnie nie pomógł też angaż Pazury, którego chyba ludzie mają dość. Jak widać niekażdy hitowy format się u nas przyjmie.

Skazane i charakter? Nie zauważyłem specjalnie... Też jest przeciętnie i ma dobre wątki (Krzywkowska, Ścibakówna), jak i naprawdę kiepskie (ta w ciąży, Bołądź, dzieciaki Krzywkowskiej).

Obyczajowo obie produkcje są mocno niedopracowane. TVP jedyne trzyma dobry poziom.
Choćby dlatego, że stacja inwestuje w produkcje autorskie, a nie oparte na zagranicznych formatach, które trzeba przystosować do polskiej rzeczywistości.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] Aż po sufit!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

N-O-R-O-N pisze:Zmienianie kolejności odcinków to szukanie koła ratunkowego. TVN nieźle podpadł zatem... 9 odcinków w pierwszej (ciekawe, czy nie jedynej :lol:) serii. Czyli już na koniec przyszłego miesiąca.
Jakich 9 odcinków? Sezon ma 13 odcinków, a to, że nie są kręcone w kolejności emisyjnej to jest całkowicie normalna rzecz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Blackberry i 11 gości