[TVN] Druga szansa

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Bardzo dobry odcinek dzisiaj, za tydzień chyba jeszcze ciekawszy.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Dzisiejszy odcinek fajny. Nie wiem czy troszkę nie za dużo wątków, miałem wrażenie, że się troszkę gubię. Wszystko idzie całkiem dobrze. Zobaczymy, jak za tydzień bo wg zapowiedzi może się szykować interesująco.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze: widać, iż nie trzeba arcydzieła, by ludzi zadowolić, robiąc po prostu dobrą produkcję.
Właśnie tym cytatem @wiatriwoda z innego wątku ("W rytmie serca") podsumowałabym dzisiejszy odcinek ;) Spoglądałam, dzieląc swoją uwagę, więc może coś atrakcyjnego mi umknęło. Wpadł na chwilę Topa, niestety na zbyt krótko. Podobała mi się rozmowa panów w knajpie o "samicy alfa", ale to chyba głównie zasługa aktorstwa Braciaka, zaś Kożuchowska snuje się po ekranie, jak dla mnie, w nadmiarze :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Akurat faktycznie DS była dziś bardzo nudna, w porównaniu do ''W rytmie serca''. Na razie mam wrażenie jakby ten serial robił ktoś inny, nie jest to bardzo złe, ale nudne w porównaniu do tamtego sezonu, przynajmniej po tych pierwszych odcinkach.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na razie to odejście od szołbizu takie średnio udane, choć mnie 2 odcinek i tak nie wynudził. 3 odcinek na razie w podobnych klimatach, ale mnie się podobał, bo było mniej Moniki, a
[ Spoiler ]
. No ale nie wiem, czy to dalej tak będzie, bo zapowiedź 4
[ Spoiler ]
Tyłka nie urywa, ale ogląda się nadal w miarę dobrze, choć po 3 epach wolę Diagnozę (zwłaszcza 3ep tej drugiej produkcji był bardzo dobry).

PS. No i zrezygnowali z średnio udanych utworów Bovskiej na końcu - mamy różne piosenki, a nie 2-3 na krzyż, które w 3 sezonie już męczyły tak szczerze. Wystarczy dobry Kaktus w intro.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jordi pisze:Tyłka nie urywa, ale ogląda się nadal w miarę dobrze, choć po 3 epach wolę Diagnozę (zwłaszcza 3ep tej drugiej produkcji był bardzo dobry).
Zdecydowanie nie urywa :P I ja też zdecydowanie wolę Diagnozę :) Wątek z Różdżką wydaje mi się jakiś z innej bajki, dialog Zeita z synem przy płocie był sztuczny mocno, ktoś już chyba pisał wyżej, że za dużo wątków się porobiło, chyba tak, i jakoś przestało mi się podobać :-\ Chyba przerzucę się na Bake Off :D
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2017, 22:52 przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Mam wrażenie, że wątek Różczki został włączony tylko po to, by "odkurzyć" aktorkę w świadomości widzów TVN przed trzecią częścią "Listów do M". :P Niemniej jednak wiejskie plenery to miła odmiana po burym szpitalu i jeszcze bardziej burej miejscówce dla dzieci na Pradze.

W przyszłych odcinkach zapowiada się jeszcze większe nagromadzenie wątków - wraca Sara, będzie też kontynuacja związku Mecwaldowskiego i Żukowskiej.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Serial ogląda 1,7 mln i oglądalność rośnie. Wczoraj aż 1,91 mln .

http://[link zakazany]/artykul/og ... na-odcinek
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czyli TVN dorobił się 2 produkcji z dobrą oglądalnością po kilku sezonach średnich lub słabych wręcz.

Chociaż Diagnoza moim zdaniem jest dużo lepsza póki co niż DS4.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jordi pisze: Chociaż Diagnoza moim zdaniem jest dużo lepsza póki co niż DS4.
Zdecydowanie lepsza :) W dzisiejszym odcinku podobał mi się w zasadzie tylko Chabior :D
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Poniedziałkowy odcinek, najbardziej showbiznesowy w sezonie, mamy luźne nawiązanie
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

A mnie tak powoli nuży ten sezon. Niby odejście od szołbizu dobry pomysł, ale ten wątek z bazą i "tajemniczym bogaczem" co to robi wszystko, żeby zdobyć działkę jest tak naprawdę strasznie oklepany i przez to coraz bardziej nudny.

Ksawery w szpitalu zniknął, Sara jest od święta. Herman znowu strasznie niewykorzystywana. No i jestem naprawdę zawiedziony rolą Różczki - faktycznie dali ją, bo za dużo ludu z obsady odeszło, tylko że jej postać jest totalnie bez pomysłu...

No nic na razie Diagnoza z tygodnia na tydzień coraz bardziej "ucieka" poziomem od DS4.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Czytając większość opinii o 4. sezonie DS, można przeczytać prawie same komentarze, że serial się rozlazł, jest nudny. Ja też uważam, że to chyba najgorszy dotychczasowy sezon. Monika robi wszystko wokół, tylko nie to co trzeba, straciła cały swój charakter budowany w sezonach 1-2. Akcja nie trzyma w napięciu, serial jest do bólu przewidywalny, brazyliada totalna, szybkie przeskoki wątków, brak jakiejś spójności i pomysłu na serial chyba wbije mu gwóźdź do trumny, bo to już nie jest ta sama Druga Szansa co w lutym 2016...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nadal nie wiem, po co jest tam Różczka, która pojawia się na maksymalnie 3 minuty w każdym odcinku :lol: Jedyne postaci z charakterem to Starczyńska, prezes i... sprzątaczka Adama.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Druga szansa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Zmiana producentów zaszkodziła serialowi baaaardzo.
Takimi wyświechtanymi schematami jadą, że aż nóż się w kieszeni otwiera. Kto to taki mądry, scenarzyści, producenci czy dział literacki z Orianką na czele?

Jeszcze pomysł zjechany z "Dziewczyn ze Lwowa": zamożny facet i jego fascynacja Poliną, inteligentną sprzątaczką z Ukrainy... No, ale chociaż jakiś wątek ciekawszy się zapowiada, a nie masło maślane jak wątek Kożuchowskiej. Starczyńska niewykorzystana, że aż serce boli. A to jest naprawdę potencjał porównywalny z Violettą z "BrzydUli".

Żurawski dostał rolę w nagrodę za udział w AE, ale chłop jest tak samo irytujący w serialu, jak i w reality.
Podsumowując: tragicznie się to ogląda. I tak, jak napisał @kamol - to zupełnie coś innego, niż pierwszy sezon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości