[TVN] Kaprys losu

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziwna decyzja. Z jednej strony można by uznać, że stacja może rezygnuje z obyczajówek, ale z drugiej strony DS i ten nowy w jakimś stopniu większym lub mniejszym tym są lub będą.Może kolejne odcinki były za nudne :)
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

No i cały wkład na serial poszedł na marne. :( Od początku przeczuwałam, że TVN nie da zielonego światła mimo jednorazowej emisji pilota, widocznie niektórzy widzowie mieli dość ciągle powtarzającego się schematu typowej obyczajówki więc stąd taka dziwaczna decyzja. Żałuję, że nie obejrzałam w dniu tejże premiery tego pilota, bo może coś by z tego wyszło.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

A masz telemetr? :)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

No i stało się dokładnie to czego się obawiałem. Wielka szkoda, była okazja na udaną produkcję. Podpisuję się w stu procentach pod jednym z komentarzy na Wirtualnych Mediach:

"Jedyny serial obyczajowy TVN, który nie był kalką poprzednich, w których to bogata osoba traci pracę w pierwszym odcinku, znów zdobywa szczyty, znajduje miłość, po czym w pierwszym odcinku 2 serii jest sielanka, a w kolejnym z powodu nieporozumień na poziomie gimnazjum, na cały sezon się rozstają..."

Ostatnie obyczajówki stacji, z wyjątkiem bardzo udanego "Aż po sufit", opierały się dokładnie na tym samym szablonie. Tutaj wreszcie była szansa na zrobienie czegoś świeżego, z innym pomysłem. Zaintrygowało mnie jednak to, że TVN chciał ulokować "Kaprys losu" w paśmie codziennym 20:55 - 21:30. Byłaby to dziwna decyzja, od początku "Kaprys losu" pasował bardziej na serial cotygodniowy.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Czyli jednak pogłoski, że serial ma zastąpić "Singielkę" okazał się prawdą.

W sumie szkoda tego serialu, bo świetnie nadawałby się na produkcję cotygodniową. W każdym odcinku inna historia pacjenta plus wydarzenia z życia głównej bohaterki. Mogłoby być ciekawie. Szkoda, że stawiają na serial medyczny, pomimo że "Druga szansa" radzi sobie całkiem nieźle, a to typowa obyczajówka.
2008-2023
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

@kamil2505 Gdzie niby napisane że serial zastąpi Singielkę? I o jakim paśmie mówisz? Skoro są Milionerzy? I najpewniej będą i jesienią... Po takich wynikach nie ma co polemizować. Skończcie robić prima aprilis bo to ani dorosłe a tym bardziej zabawne.

Naprawdę gdybym miał możliwość bym banował takich użytkowników jak ty czy Pepek
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Swego czasu świat seriali pisał o zastąpieniu od stycznia tego roku "Singielki" tym serialem, więc była taka informacja, która jak wiemy okazała się tylko plotką.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Łotr1SW_TVN pisze:@kamil2505 Gdzie niby napisane że serial zastąpi Singielkę? I o jakim paśmie mówisz? Skoro są Milionerzy? I najpewniej będą i jesienią... Po takich wynikach nie ma co polemizować. Skończcie robić prima aprilis bo to ani dorosłe a tym bardziej zabawne.

Naprawdę gdybym miał możliwość bym banował takich użytkowników jak ty czy Pepek
A może Ty zasięgnij informacji gdzieś więcej, niż na tym forum i przestań wszystkich strofować, bo merytoryki w Twoich wypowiedziach brak.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Łotr1SW_TVN pisze:Naprawdę gdybym miał możliwość bym banował takich użytkowników jak ty czy Pepek
Nie jesteś tutaj administratorem czy moderatorem.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@Łotr1SW_TVN. Administratorem ani moderatorem tutaj nie będziesz, a jeszcze jeden taki post i posypią się ostrzeżenia. Ostatnio robisz się zbyt agresywny.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

@Karol Nie chcę być Adminem ani modem. No ale sorry posty o prima aprilis to lekkie przegięcie. Obserwuję temat a tutaj zwyczajny nic nie wnoszący post który nawet mnie nie bawi. Więc chyba mam prawo się wkurzyć skoro zaśmieca mi to skrzynkę z powiadomieniami...

Ale jak wam to nie przeszkadza to spoko. Mnie nic do tego. A moje zachowanie ostatnio nie wiem gdzie jestem agresywny. Jak pytałem o pytanie z Milionerów to konkretnie nikt mi nic nie powiedział mimo że, poprosiłem. Otrzymałem wypowiedź "włącz player"
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

W moim poście miałem właśnie na myśli to, że serial miał trafić do ramówki zamiast "Singielki". Pisano o tym. A zamieszaniem okazała się emisja godzinnego pilota w paśmie "Na noże" co spowodowało, że głosy zaczęły być podzielone czy będzie to serial codzienny czy cotygodniowy.

Weź zluzuj, bo zaczyna to być nudne.
2008-2023
jamdown
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:40
x 5
x 2

[TVN] Kaprys losu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jamdown »

atomówka96 pisze:Żałuję, że nie obejrzałam w dniu tejże premiery tego pilota, bo może coś by z tego wyszło.
jak chcesz mogę Ci załatwić 1 odcinek :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości