[YouTube/Showmax/WP] Ucho Prezesa

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Pawel

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

No tak, bo przecież z totalnej opozycji śmiać się nie można.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Pawel - przeczytaj najpierw rzetelne wyjaśnienie terminu "opozycja totalna". Naszym politykom do totalnej opozycji brakuje dużo, ale rozumiem, że jak taki przekaz idzie z jedynej słusznej partii, to jest już Twoja mantra na lata. Co Wy wszyscy zrobicie, jak naprawdę pojawi się taka forma opozycji? Będzie desperackie szukanie określenia, piekielna, diabelna, atomowa? :D

Wkurzenie Budki rozumiem, bo jego wątek oparto na romansie, o którym nie ma nawet cienia podejrzenia. I trudno nie odnieść wrażenia, że Górskiemu zabrakło pomysłu ugryzienia tego tematu. Już lepiej mogli zrobić tajne spotkania Borysa i Kamili w piwnicach sejmowych, tworzenie planu obalenia, czy irracjonalny pomysł z laleczkami voo-doo przedstawiającymi Ryśka i Grześka, byle tylko osłabić liderów partii. Intelektualiści studiujący szamańskie poradniki i wbijający szpile w Grześka - to mogłoby być śmieszniejsze :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ten wątek romansu nawet śmieszny, ale fakt jest taki, że serial przynajmniej trochę opiera się na faktach, trochę przesadzono. Po wizycie u Kuby Wojewódzkiego widać, że Budka ma poczucie humoru, ale tu faktycznie trochę się zapędzono.
Pawel

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

No tak bo przecież Ucho Prezesa to serial oparty na faktach :lol: .

Ale rozumiem, jak dowalali Kaczyńskiemu to ok, ale że ruszyli jedynie słusznych z opozycji totalnej to już Górski i jego serial są be :D.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Nie dziwie się Budce, że nie podobał mu się odcinek w którym miał rzekomy romans z Kamilą Gasiuk-Pihowicz. Moim zdaniem twórcy ''Ucha Prezesa'' w tym znaczeniu posunęli się wręcz za daleko.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4473
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Budka przesadził. Twórcom serialu chodziło o podobieństwo tych postaci, więc wymyślili fałszywy romans.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Przede wszystkim serial nie jest zabawny. Od początku był dosyć miałki ale dało się oglądać - obecne odcinki jednak jestem zmuszony wyłączać w połowie, bo nie mogę wytrzymać z nudów... Przecież bardziej zabawna akcja toczy się w przeciętnym odcinku "Klanu" na co dzień. Nie wymagam oczywiście przewracania się na przysłowiowej skórce od banana ale spodziewałem się, że Górski jako mistrz inteligentnego ale zarazem i głupio śmiesznego dowcipu stworzy serial na ten wzór. Niestety przeliczyłem się, bo wyszedł mu jedynie bardzo ponury serial dokumentalizowany.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Drugi sezon produkcji trzyma bardzo dobry poziom, kapitalne epizody Seweryna jako Gowina (początkowo myślałem, że za starego aktora wybrali, ale jednak się przeliczyłem, bo świetnie się wcielił), oraz Pilaszewska jako Szydło w kolejnym już odcinku. Prezes i Mariusz - cały czas znakomicie zagrane i napisane postacie. Tak na ogół, aktorzy są bardzo dobrze dobierani do poszczególnych ról, choć Czeczot jako Ziobro w pierwszym odcinku drugiego sezonu, co najwyżej średnio się raczej spisał. Bardzo dobry był dla mnie zabieg w 21. odcinku, gdzie np. prezes rozpoczynał zdanie, które kończyła jego sekretarka poza gabinetem w zupełnie innym miejscu i na odwrót. Liczę na więcej ciekawych epizodów - wkrótce w końcu np.
[ Spoiler ]
. Można śmiało powiedzieć, że to jeden z lepszych seriali polskich ostatnich lat, satyra polityczna wciąż na trafnym poziomie, nadal niejednokrotnie potrafiąca rozśmieszyć. ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Parę razy popłakałam się ze śmiechu. Oczywiście nie każdy żart jest na takim samym poziomie, ale ogólnie uważam, że poziom „Ucha Prezesa” jest bardzo wysoki. Śmiało 8/10.
Lex

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Budka i Gasiuk-Pichowicz stają się coraz większymi liderami opozycji niż ich szefowie, więc twórcy to wykorzystali i zamienili w komedię. Nie wiem o co Budce chodzi?! Całkowity brak dystansu do siebie.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

N-O-R-O-N pisze:wkrótce w końcu np.
[ Spoiler ]
.
Jeszcze ma się pojawić
[ Spoiler ]
.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Już się obaj pojawili w najnowszym odcinku w ShowMax. Ten pierwszy zagrał zastępcę Mariusza ;)
dość
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Orzechowski jakoś nie przypomina Brudzińskiego za bardzo, a Żak to świetny aktor, ale akurat Zieliński to niezbyt wdzięczny wzór do naśladowania, aczkolwiek wycisnął więcej niż można :) Może nawet za dużo :) Świetna w UP jest niezmiennie Pani Basia.
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Lex pisze:Nie wiem o co Budce chodzi?! Całkowity brak dystansu do siebie.
Może ktoś z jego rodziny nie ma poczucia humoru/zaufania i miał przez to jakieś nieprzyjemności. :-)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[YouTube] Ucho Prezesa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

W najnowszym odcinku ''Ucha Prezesa'' pojawią się
[ Spoiler ]
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości