[TVN] Diagnoza

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Co tam się wydarzyło :O w 10 minut prawda wyszła na jaw! :D co to za super serial! Teraz przez te kilka odcinkow będzie ciekawie, ale pytanie czy jak wyszła prawda, to poziom trochę nie opadnie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Myślę że prawda wyszła nie do końca, jakieś mataczenia i kombinacje Artmana nie zostały wyjaśnione, myślę, że z tą operacją np. nie było dokładnie tak, jak nam przedstawiono. No i ciekawe co w obecnej sytuacji zrobi żona Artmana. ;)

Trzeba przyznać, że pomimo iż pewne rozwiązania scenariuszowe są dość banalne a sama historia nie jest wybitnie pokomplikowana (co jest zrozumiałe, patrząc na target etc.), to jednak bardzo dobrze ogląda się ten serial, pierwszy sezon nieporównywalnie lepszy od całej "Drugiej Szansy".
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

9. odcinek
[ Spoiler ]
Historia jest dobra, ale bardziej do filmu fabularnego - jeśli nie ma być to kolejny serial medyczny.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Moim zdaniem 9 odcinek zły nie jest, ale po potężnej dawce emocji w 8 raczej zrozumiałe jest, że owe emocje zelżały. Mamy jednak parę interesujących faktów.
[ Spoiler ]
.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kamilo pisze:9. odcinek
[ Spoiler ]
Historia jest dobra, ale bardziej do filmu fabularnego - jeśli nie ma być to kolejny serial medyczny.
Zgadzam się, chyba najsłabszy odcinek. Część dobrych części z 8 odcinka mogło się spokojnie znaleźć w tym, tam upchano sporo, a tu przynudzono.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Straszna nuda ten odcinek. Jak w poprzednim było wszystko, co mogło się znaleźć. To dzisiaj wszystko przynudzało. Oby za tydzień było lepiej.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Drugi sezon "Diagnozy" wiosną 2018 roku, zdjęcia niedługo ruszają:
http://[link zakazany]/m/artykul/dr ... edy-emisja
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W takim razie z dużym prawdopodobieństwem "Druga szansa" uda się wiosną na przerwę, bo miejsca w ramówce dla niej nie będzie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jedyne co mnie dziwi, to zastanawianie się TVN nad wtorkiem.

Czy dać Diagnozę - średnia wyraźnie ponad 2 miliony wyjdzie, czy Agenta, gdzie 2 sezon niewiele ponad 1,5 uciułał...

Nie powinni tykać pory emisji Diagnozy, a AG na środę rzucić...
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze: Trzeba przyznać, że pomimo iż pewne rozwiązania scenariuszowe są dość banalne a sama historia nie jest wybitnie pokomplikowana (co jest zrozumiałe, patrząc na target etc.), to jednak bardzo dobrze ogląda się ten serial
Zdecydowanie tak :) Może i banał, ale po prostu dobrze się to ogląda. Podoba mi się nowy wątek z Kordkiem, trochę zapomniany aktor, nawet miałam problem z przypomnieniem sobie jego nazwiska, dawno Go nie widziałam, a tu w roli bezdomnego przekonujący i z Pawłowskim tworzy się być może ciekawa historyjka. I w głównym wątku pojawił się jakiś Wiśniewski, hmm :huh:
pulkownik pisze: pierwszy sezon nieporównywalnie lepszy od całej "Drugiej Szansy".
Bez dwóch zdań :P Nie mogę już patrzeć na histeryzującą Kożuchowską (w przeciwieństwie do histeryzującej Boczarskiej ;)) , w ogóle odnoszę wrażenie, że histeria to ulubiony środek ekspresji aktorskiej u Kożuchowskiej i co nie dogra to dohisteryzuje :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

12 odcinek dobry, ale już wiemy, że kumulacja wszystkiego nastąpi w ostatnim epizodzie :D

Z ciekawszych rzeczy
[ Spoiler ]
.

No i sądzę, że bohaterka Adamskiej to bardziej pasuje do Pawłowskiego, niż Królikowskiego. Oboje za wszelką cenę chcą odnieść sukces.

Królikowski miał dobre 6-7 minut w tym epie, ale w żadnej scenie mnie nie wkurzył, więc to i tak jest sukces :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pewnie Woronowicz się pomylił, ale powiedział, że start 2 sezonu 15 lutego 2018, a to wypada w czwartek :) Ale z tego wychodzi, że ramówka wystartuje jednak wcześniej.

http://party.pl/seriale/diagnoza-kiedy- ... -6437-r22/
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

No Gesslerowa jest nie do ruszenia w czwartkowe wieczory, więc na pewno się pomylił. Powinno zostać we wtorek o 21:30, gdzie świetnie sobie radzi, a za to przygodowe show z rozmachem, jakim jest "Agent-gwiazdy" wstawić można na środy i byłoby OK :).
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jordi pisze:
No i sądzę, że bohaterka Adamskiej to bardziej pasuje do Pawłowskiego, niż Królikowskiego.
Po prostu Królikowski tutaj nie pasuje :P
Jordi pisze:Królikowski miał dobre 6-7 minut w tym epie, ale w żadnej scenie mnie nie wkurzył, więc to i tak jest sukces :P
Nie wkurza, bo na szczęście jest go mało, gdzieś tam przemyka w drugim planie, chociaż jako syn ordynatorowej powinien pokazywać się zdecydowanie częściej, ale może produkcja też ma świadomość, że średnio pasuje do roli lekarza, bo ja w tej kwestii zdania nie zmienię, mógłby być np sanitariuszem i by grało, taki typ urody i styl grania.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN] Diagnoza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W drugim sezonie do obsady dołączą Jan Englert i Helena Englert.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości