[TVP2] Za marzenia

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie przesadzajmy. 1ep miał ponad 20% w 16-49, czyli jak TVP chce, to się da.

Serial niestety jest coraz bardziej nudny i nawet emisja w Polsacie czy TVN by nie pomogła.

3ep był o 21:50. Przecież tydzień temu raban wielki fani eMki zrobili, że kulisy przewalają. Kurski jak to on wystraszył się i wrócił do kulis o 21:35.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

darotv pisze: Nie bez znaczenia jest konkurencja z Drugą Szansą
W tym tygodniu wybrałam "Za marzenia", po prostu ciągle tak samo skrzywiona mina Kożuchowskiej, tym razem po niemiłej przygodzie na dyskotece, skutecznie zniechęciła mnie do oglądania DS, ale, potwierdzam, że...
Jordi pisze: Serial niestety jest coraz bardziej nudny
I ja też wynudziłam się na ostatnim odcinku mocno, niestety. Blado to widzę :-\
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Przestaję się dziwić, że prawie rok nikt nie chciał tego kupić. Co z tego, że pomysł całkiem ciekawy, jak szczegółowy scenariusz jest totalnie oklepany i brak mu jakiejkolwiek dynamiki...

DS tymczasem nowy sezon i 3 naprawdę dobre odcinki póki co (choć wątki poboczne są totalnymi zapychaczami...), a tu? Kurski podniecił się wygraną, gdy nie było DS, tydzień temu już megaspadek i w 16-49 przegrana z TVN, a ostatnio już przegrana ogólnie z DS...


PS. Ciekawe, czy Nerlewski nie wróci z podkulonym ogonem do eMki ;) Zrezygnował podobno dla ZM, która miała mu otworzyć "nowe horyzonty" i propozycje xD
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13188
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2448

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ponad 50% widzów nie wróciło do tego serialu, to się nazywa sukces :lol: Nie dziwię się, że Kurski się nie pochwalił, bo pewnie wyszło z 1,7-1,9 mln w Netii... ja wybrałem w tym czasie "Drugą szansę", piąty sezon jest niezły ;)

Pierwszy odcinek obejrzało dużo widzów TVN-u zapewne, bo byli zniechęceni spektakularną wpadką w postaci Fabryki Idiotów :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

4ep niestety przez 38 minut kontynuacja nudy i nijakości. Ale pod koniec coś jakby "drgnęło".

W epie ciekawe tylko 2 sceny Bohosiewicz z Cieślakiem - nawet się zaśmiałem ;)

Ciekawe, czy jakoś sensownie rozwiną końcówkę 4epa w kolejnych odcinkach, bo jest potencjał.
Staszek14
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2018, 21:47

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Staszek14 »

Ja też widziałem i jest mega!!! Czegoś takiego jeszcze nie było uwielbiam bohaterów. Historie które im się przytrafiają za zabawne a jednocześnie prawdziwe sam miałem niektóre z nich ... Czekam na więcej !!!
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek - całkiem niezła obyczajówka. Chociaż po Waszych opiniach widzę, że może być gorzej. Zobaczymy. Kluczem dla sukcesu tego serialu jest emisja bezpośrednio po "MjM".
Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja obejrzałem 3 i pół odcinka i niestety mimo sympatii i kibicowania projektowi, zakończyłem przygodę z serialem, takich nudów i monotonii już dawno nie widziałem, a te kolory, aż oczy bolą.
Telemann
Junior
Posty: 1461
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:51
x 195
x 81

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Telemann »

Obejrzałem dzisiaj 5 odcinek i według mnie powoli, ale rozkręca się serial i coraz lepiej się go ogląda ;)
Pozdrawiam, Telemann :)
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Wczoraj zakończyły się zdjęcia do serialu.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Wczoraj na Instagramie Sonia Bohosiewicz zdradziła, że pojawi się 2 sezon serialu, w którym gra jej siostra, a umowy już podobno zostały podpisane.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

To kolejna dziwna decyzja, tak jak z "Leśniczówką". Wyniki słabe a planują kontynuację... ?
Skoro pierwszy odcinek miał 3.2 mln, a drugi 1.55 mln to spadło o połowę. To chyba nienajlepszy znak.
^-^
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Bo pierwszy odcinek każdej produkcji zazwyczaj przyciąga największą widownię. To prawda , że odpływ widzów po pierwszym odcinku był bardzo duży , ale może oglądalność kolejnych odcinków jest na stabilnym poziomie , stąd decyzja o kontynuacji :-)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W takim wypadku może i "Rozlewisko" doczeka się kontynuacji, a kolejna seria "Wojennych dziewczyn" z oglądalnością powyżej 2 mln widzów jest wręcz pewniakiem ;D
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] Za marzenia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Oczywiście oglądalność na dobrym i stabilnym poziomie oraz udziały co najmniej na poziomie średniej dobowej stacji :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości