[TVP2] Pod wspólnym niebem

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Gdyby w którejś grupie osiągał dwucyfrowe udziały - np. 10-12%, to podjęcie decyzji o drugim sezonie może miałoby sens. Tymczasem serial ten ma gorsze wyniki od średniej tygodniowej Dwójki. Poza tym chyba za czasów Kurskiego nie wprowadzono jeszcze serialu, który byłby jakimś sukcesem.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2017, 16:24 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Powtórka Rodzinki.pl od 1 odcinka, pewnie byłaby hitem, przy tym nieśmiesznym serialu komediowym :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Parowka09 pisze:Myślę, że jakiś powtórkowy film miałby gorszą oglądalność od "Pod wspólnym niebem". Poza tym serial nie jest klapą w oglądalności jak większość programów TVP.
Zależy który, bo jednak nie jeden film jest w stanie wyciągnąć więcej niż 6 proc. udziałów w grupie komercyjnej. Poza tym skoro wyniki są poniżej średnich stacji, to jak najbardziej jest to porażka.
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Co do ''Pod wspólnym niebem'' to nie dziwie się, że ten serial notuje najgorsze wyniki oglądalności od ''Rodzinki.pl'' czy ''O mnie się nie martw'' - ja sam już zaprzestałem oglądać ten serial, bo stał się wręcz nudny niż śmieszny. A kontynuacji serialu ''Pod wspólnym niebem'' to pewnie nie będzie, tak samo jak kontynuacji innych nieudanych programów w TVP2 za dyrektury Wolskiego, typu ''Jest okazja'', ''Przybliżenie'' czy ''Żarty i Bardy''.

A co do powtórek ''Rodzinki.pl'' to nie dziwie się że są tak najchętniej oglądane, skoro są one np. o poranku w TVP2.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Żaden serial za Kurskiego nie jest hitem.

Wojenne Dziewczyny też mimo liderowania w niedziele osiągnęły najgorszą średnią w niedzielnym paśmie TVP1 od jakiejś dekady. Nawet emitowana kilka lat temu dość nieudana "Brutterowa" Siła wyższa miała lepszą średnią...

Jedyna nadzieja w Koronie Królów, która jednak ma dość trudne pasmo (Szpital, PM i Wydarzenia oraz Pogoda po Panoramie i 1 z 10). No i ta "megaprodukcja" na 100-lecie niepodległości ciekawe jak wyjdzie, ale obawiam się megapatosu...


A to coś to kolejna fanaberia Wolskiego, który uważa, że jest zabawny, a tak naprawdę jest żenujący wręcz momentami ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie wiedziałem, że pogoda po "Panoramie" jest mocna... ;)

Co do "PWN", to z trudem się ogląda generalnie ten nieśmieszny serialik. Aktorstwo co najwyżej poprawne, wydaje mi się, że tylko Szykulska się tam wyróżnia. Obstawiam, że ten gniocik wyleci z hukiem po jednym sezonie - wyniki i tak są mocno niezadowalające. W piątkowe wieczory lepiej mi się ogląda "Rodzinkę.pl", mimo iż mamy już XI sezon. Trzeba przyznać, że ta telewizja Kurskiego jest mocno zależna od hitów swoich poprzedników...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No jednak RWL przegrywa z TVP2 w paśmie, więc... ;) A czy ludzie się skuszą na Koronę? Kontynuacje Sułtanki już nie były hitowe, czyli ewidentnie czegoś widzom brakowało w tych nowych odcinkach.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Krótko mówiąc kolejna klapa... ;)

Obrazek
Obrazek
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[TVP2] Pod wspólnym niebem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Spadek o 150 tysięcy względem pierwszych odcinków. Nie dziwię się, bo serial nie był specjalnie śmieszny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości