Nicktoons

Dyskusje na temat projektów stacji telewizyjnych skierowanych na polski rynek.
Awatar użytkownika
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Nicktoons

Postautor: Frontowiec » 04 gru 2017, 1:01

Na początku 2018 roku pojawi się nowy kanał dla dzieci pt. Nicktoons, który zastąpi Nickelodeon HD. Nicktoons będzie przeznaczony dla dzieci w wieku 4-10 lat, i będzie on dostępny w jakości HD.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ni ... ecy-viacom
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku życzy @Frontowiec!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Nicktoons

Postautor: Kamilo » 04 gru 2017, 12:26

No, wreszcie! Najwyższy czas uporządkować nazewnictwo, dotąd należało rozróżniać wersję HD od SD. Bywało to problemowe nie tylko dla przeciętnych widzów. ;)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Nicktoons

Postautor: AtoMan » 04 gru 2017, 13:07

"Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, VIMN Polska poszerza swoje portfolio o nowy kanał dla dzieci aby jak najlepiej uzupełnić ofertę programową."

Powtórkami xD
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Nicktoons

Postautor: Poland » 04 gru 2017, 13:32

Start kanału jest dobrym pomysłem ale jest jedno ale a mianowicie to będzie kanał tylko z animacjami więc propozycje fabularne będą tylko na Nickelodeonie. Szkoda że w Viacomie nie pomyśleli o rozbiciu Nickelodeon HD na dwa kanały - tym drugim mógłby być kanał dla dzieci powyżej 10 roku życia i tylko z propozycjami fabularnymi. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale zagranicą taką rolę pełni kanał TeenNick.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Awatar użytkownika
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Nicktoons

Postautor: Frontowiec » 04 gru 2017, 17:46

Przecież w Niemczech jest Nicktoons, i jakoś w niemieckim Nickelodeonie (który jest FTA na Astrze) lecą jeszcze seriale animowane. Poza tym TeenNick jest na niemieckim Nickelodeonie od godz. 20:15 do godz. 6:00.

AtoMan pisze:Powtórkami xD

Czego się spodziewasz po Nicktoons, nowych seriali animowanych? - pewnie na Nicktoons będzie nie tylko ''SpongeBob Kańciastoporty'', ale również inne animacje Nickelodeona typu ''Jimmy Neutron'' czy ''Awatar Legenda Aanga''.
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku życzy @Frontowiec!
Awatar użytkownika
atomówka96
Obserwator

Nicktoons

Postautor: atomówka96 » 04 gru 2017, 19:38

Ja się niesamowicie cieszę na ten kanał, ale bardziej się modlę o to by nie był jak amerykańska lub brytyjska wersja czyli ramówka to same nowe kreskówki + nieśmieszne sitcomy dla nastolatek.

Frontowiec pisze:Czego się spodziewasz po Nicktoons, nowych seriali animowanych? - pewnie na Nicktoons będzie nie tylko ''SpongeBob Kańciastoporty'', ale również inne animacje Nickelodeona typu ''Jimmy Neutron'' czy ''Awatar Legenda Aanga''.

To prawda, nie zapominajmy o "Pełzakach", "Kotopsie", "Z życia nastoletniego robota", "Dannym Fantomie" i o "Rodzinie X". ;D Z drugiej strony są jeszcze inne kreskówki - Nicktunki które nigdy nie były emitowane w Polsce, jak słynny "Najeźdźca Zim"
[ Spoiler ]

albo "El Tigre" (ponoć też jest popularny i nawet nigdy nie oglądałam ani odcinka).

[ Spoiler ]

Znając życie to dzieciaki nie chcą oglądać klasyków znane tylko starszemu pokoleniu, bardziej wolą takie głupawe bajki które obecnie teraz lecą jak n.p. "Piekaczki"...
Obrazek
urban1000
Użytkownik

Nicktoons

Postautor: urban1000 » 08 gru 2017, 19:38

Na Nicktoons mógłbym zobaczyć Rocket Power.
Nie wiem czy to realne, ale się przekonajmy.
Jedyny w swoim rodzaju.

Wróć do „Planowane kanały telewizyjne”