Disney Cinemagic

Kanały telewizyjne, które nigdy nie powstały.
mariuszek
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 20 paź 2010, 0:31

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mariuszek »

nowy kanał dla dzieci Disney Cinemagic wchodzi do Polski jestem ciekawy będzie tez SD ten kanał czy tylko HD.

http://satelitarne.tv/index.php?readmore=8023
sutek95
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 12 lip 2010, 18:20

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sutek95 »

Oby tylko w SD. Fajnie jakby CP wprowadził do od razu do pakietu Familijnego.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

sutek95 pisze:Oby tylko w SD. Fajnie jakby CP wprowadził do od razu do pakietu Familijnego.
Oby tylko w HD!
SD to prehistoryczny przeżytek
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Nie rozumiem, jak można cieszyć się z gorszej jakości obrazu. Przecież powinniśmy domagać się od operatorów dostarczających nam sygnał, aby jakość przekazu był jak najlepszy! To tak, jakbym oczekiwał od UPC, żeby sygnał był czarno-biały, ponieważ mam taki telewizor, a reszta ludzi, mająca kolorowe odbiorniki, powinna się do mnie przystosować. Zresztą na razie jest tak, że jeżeli udostępniany jest sygnał w wysokiej rozdzielczości, to na pozycji obok istnieje bliźniaczy kanał w jakości SD. Nie ma co się zamykać na innowacje, które przecież są korzystne dla nas, widzów.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

A z resztą nawet kanał HD można oglądać na zwykłym telewizorze. Wiem bo oglądałem tak TVP HD. Utrzymanie dodatkowego kanału SD jest bezsensowne.
mariuszek
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 20 paź 2010, 0:31

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mariuszek »

ja tez myśle ze będzie tez wersja SD i HD.
MNBVCXZ
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 01 kwie 2008, 21:26

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MNBVCXZ »

No i co z tym? Plan upadł czy jak, że nic nie słychać na ten temat?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dziś rano na innym forum pojawiła się plotka o pojawieniu się Disney Cinema w Polsce. Napisał o tym użytkowników z dość długim stażem, swoją informacje traktuje jako pewną, więc niewykluczone że to prawda, chociaż nie wydaje mi się aby taki kanał był potrzebny.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Plotki o uruchomieniu tego kanału w Polsce pojawiają się od 10 lat. Co ciekawe, od początku zapowiadano wersję HD... Problem w tym, że Cinemagic odpadł praktycznie na wszystkich rynkach, na których go zaoferowano. Dlatego wątpię... Chyba, że chcą go wstawić w miejsce Disney Junior. Pytanie czy warto?
Tradycjonalista

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Jak w miejsce Disney Junior, to nie warto. Disney Junior ma dużo ciekawszą ofertę niż Boomerang.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Cinemagic, z tego co się orientuję, i tak w większości krajów miał ramówkę poza primetime podobną do Juniora. Przekształcenie więc tej stacji w Cinemagic, który de facto nadawałby od 20:00, a reszta pozostałaby praktycznie bez zmian.

O wejściu kanału mówiło się bodaj około 2009-2010 roku, kiedy Disney zwiększył liczbę dubbingowanych filmów aktorskich, w tym przeznaczonych dla poważniejszej widowni niż dziesięciolatki; niestety, potem entuzjazm opadł, a obecnie podobne filmy wprowadzane na antenę ich stacji dostają albo odgrzebanego lektora z różnych innych stacji, albo - w skrajnych przypadkach - nowego, bo i tak główny target stacji tych filmów za bardzo nie ogląda. W takiej formie kanału zresztą w ogóle nie widzę, bo niczym nie będzie się odróżniał od reszty.
dość
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

Disney Cinemagic

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

To raczej nie poskutkuje, zwłaszcza że w kilku krajach Disney Cinemagic od kilku lat już przestał istnieć czyli likwidacja stacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porzucone projekty telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości