Teatr Radia Tok Fm

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Namiastka
Obserwator
Posty: 253
Rejestracja: 20 gru 2008, 18:55

Teatr Radia Tok Fm

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Namiastka »

Słuchamy, nie słuchamy? :-) Co myślimy o przedstawieniach? Ja ostatnie (Tiramisu) niestety opuściłam, ale wiem, że mój znajomy nagrał spektakl, tak że nie wszystko stracone :-) Właściwie to słyszałam na razie jeden i to ponoć jeden z gorszych... Jakie są Wasze doświadczenia?
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

Teatr Radia Tok Fm

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Pierwszy sezon Teatru TOK FM był naprawdę świetny. Teraz poszczególne spektakle są wydawane na płytach - pierwszą można już kupić w kioskach. Drugi sezon ma ruszyć już wkrótce.
Obrazek
vanderer10
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2009, 15:06

Teatr Radia Tok Fm

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vanderer10 »

To jest najbardziej dziadowska i stronnicza rozgłośnia w Polsce.Poziom prowadzących i ich głupie żarty na temat PiS i innych wynalazków jest żenujący.Fakt to stacja dla Homo i innych lewackich oszołomów.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

Teatr Radia Tok Fm

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Oczywiście, twoje ulubione Radio Maryja to jakże polska, katolicka i bez stronnicza rozgłośnia!
Obrazek
vanderer10
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2009, 15:06

Teatr Radia Tok Fm

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vanderer10 »

Poster ?dlaczego ocenzurowano mój wpis,tak boicie się krytyki i prawdy? takimi jesteście tchórzami? napisałem wyrażnie że nie slucham Radia ojca Dyktatora.A tak na marginesie to od kiedy jesteśmy na TY? nie lubię tykania,brudzia nie mieliśmy okazji wypić.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

Teatr Radia Tok Fm

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Chłopczyku, wybacz - z nieletnimi nie pijam.

A co do tego wątku - już jesienią na antenie Radia TOK FM pojawi się drugi sezon Teatru. Pierwszy sezon ma być wydany na płytach CD.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości