Radio Kolor

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Dziwię się, że nie ma wątku o tej stacji radiowej. :)
Radio Kolor nadaje tylko w Warszawie, osiągając dość przyzwoite wyniki w mieście. Swój format kieruje głownie do kobiet (format ten realizują, w sumie od niedawna, bo od 2007 roku). Z pozytywnym skutkiem. Ostatnio stacja wprowadza zmiany - wszak pojawia się już sezon i modyfikuje się niektóre audycje i wprowadza się nowe. Najwięcej zmian dotknie poranek - program dostanie nową nazwę ''Dzień Dobry z Kolorem'' a audycje od 6 do 10 prowadzić będą Olga Cieślak (związana ze stacją od listopada 2007 roku), wcześniej związana z poznańskim Radiem RMI a współprowadzącym został Kuba Klawiter, znany z TV4 czy też TVP2. Nowy poranek w Radiu Kolor zawita już 22 lutego.

Temperament Olgi i Kuby pozytywnie wpłynie na pasmo. :) Będzie ciekawie, choć jestem ciekawy jak im to wszystko wyjdzie. Zdecydowanie postawili na poranek. I dobrze. Reszta produkcji naprawdę jest już dopracowana a w najbardziej rozchwytywany czas w radiu... czas inwestować. I to poważnie.
Awatar użytkownika
marcel84
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2011, 21:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcel84 »

Fajna stacja - znana stacja kiedyś przez przypadek słuchałem kilka razy, lecz zbyt duża konkurencja na rynku - tak bardzo niczym oryginalnym jak dla mnie nie potrafili się przebić tak jak zwróciły moją uwagę stacje radiowe AntyRadio czy Eska Rok. Wiadomo to trochę inna grupa odbiorców. Z tego co pamiętam mieli czy mają akcję reklamową na warszawskich taksówkach.
jack7
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2012, 11:30

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack7 »

co to za jakieś feministyczne radyjko?
Awatar użytkownika
ja_aga
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2013, 11:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ja_aga »

Mi się podoba, bardzo miły głos prowadzącej, dobre kawałki, w tym radiu już czuć wiosnę.
fotografia, video - http://mindstudio.pl
Janosik23
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2015, 9:36
Kontakt:

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Janosik23 »

a no masz rację, że czuć wiosnę w Radiu Kolor bo ta zima mnie dobija , pogoda ponura nic się nie chce...
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Dzisiaj Radio Kolor obchodzi 22. urodziny. Na antenie specjalny program, w którym pojawiają się osoby dawniej związane ze stacją, archiwalne jingle i podkłady.

Z mojej strony wszystkiego najlepszego dla całej ekipy Koloru!!!
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Radio Kolor wyłączyło dotychczasowy stream dla urządzeń zewnętrznych. Obecnie stacji można słuchać w playerze na stronie radia lub tutaj: http://stream4.nadaje.com:15358/radiokolor
Na dotychczasowym streamie puszczany jest komunikat w pętli w językach polskim i angielskim.
Poland - Aktywnie najlepszy!
kasandra
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2017, 12:17

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kasandra »

Takie niszowe stację często grają ciekawszą muzykę i poruszają tematy o które trudno w innych wielkich stacjach
lukaszradio
Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:14
x 7

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaszradio »

Alicja Bendkowska ostatnio związana z Zet Gold które przeszło do historii, od dziś razem z Tomaszem Dunowskim prowadzi poranny program Radia Kolor "Moblizacja". Bendkowska zastąpiła Katarzynę Morawską, która odeszła z Koloru, odszedł też gospodarz Wieczoru z Kolorem Andrzej Kohut, a dołączył Kacper Sosnowski.
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Dzisiaj warszawskie Radio Kolor obchodzi swoje 26. urodziny. Z tej okazji, jak co roku, nadawany jest specjalny, jubileuszowy program.

Poza tym, odnoszę wrażenie, że nikt nie wspomniał, a szkoda... od jakiegoś czasu Kolor nadawany jest w DAB+ na terenie Warszawy oraz - testowo - na terenie Wrocławia. W skład multipleksu wchodzą również Muzo.FM i Radio Maryja.

Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze w latach 90. istniał wrocławski oddział Koloru. Współpraca nie trwała jednak długo - z czasem wrocławski Kolor został przejęty przez Agorę, a obecnie tworzy część sieci Radia Złote Przeboje.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Nową prezenterką w Kolorze została była prezenterka Radia ZET Justyna Dżbik - od lutego poprowadzi pasmo Zbawienie w Pracy (10:00-14:00), w zastępstwie za idącą na urlop macierzyński Martynę Wawryło.
https://www.press.pl/tresc/64638,justyn ... adia-kolor
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2581
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1380
x 735

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Dziś o 10:00 minęło dokładnie 30 lat od momentu, kiedy Wojciech Mann i Krzysztof Materna uruchomili nową prywatną stację radiową w Warszawie - Radio Kolor.

Na antenie - specjalny jubileuszowy program, lecą też archiwalne dżingle, a serwis o 11:00 poprowadził Igor Sokołowski, który kiedyś był powiązany ze stacją. Pojawiła się też Agnieszka Gozdyra.

EDIT: Oto podróż przez całe 30 lat historii Koloru. ;-)
https://radiokolor.pl/onoffair/on/391/3 ... a-historie
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

Radio Kolor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Spora historia jak na takie 30-letnie dziś radio, które też miło słucham. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości