Reklamy telewizyjne

Dział poświęcony rynkowi reklamy oraz public relations.
magoosia
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2009, 21:25

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: magoosia »

Czy zna ktoś może jakieś śmieszne reklamy związane aktualnym teraz tematem jakim jest Ofe? Czekam na propozycje ja na razie mam jedną :)
http://www.youtube.com/watch?v=_rbXfR7spGo
Awatar użytkownika
zuber147
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2008, 14:01
Kontakt:

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zuber147 »

Nie zna
Awatar użytkownika
jan65
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jan65 »

Najśmieszniejsze reklamy robi sprite - reszta to słabizna, ostania jest niezła z grą w karty - rozbierana
TVN BIZNES - mój ulubiony program
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Heyah ostatnio robi świetne. Z tym psem i kotem.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Z psem, kotem i myszą to ma Tesco. ;) A sru - zapada w pamięć, to prawda.
michal
VIP Expert
Posty: 3106
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Kpc21 pisze:Heyah ostatnio robi świetne. Z tym psem i kotem.
Mnie te reklamy nie przypadły do gustu. Według mnie są nieciekawe i prymitywne.

Mnie z kolei bardzo podobają się najnowsze reklamy ING. Użyto w nich wymyślonych przez ich autorów prostych, lecz przyjemnych i zrobionych z polotem bajek z udziałem zwierząt, z których płynie jeden i ten sam morał. "To mamy za darmo, co zrobimy sami." Po prostu rewelacja! Uważam również, że są to chyba jedne z najlepszych reklam, jakie dotychczas miało ING.
Natomiast kompletnym niewypałem okazały się moim zdaniem najnowsze reklamy "36 i 6" z udziałem "Sióstr bez endu", które na okrągło powtarzają "bez endu". Naprawde te reklamy nie są ani dobre, ani ciekawe. Nie wiem jak wy, ale ja oglądając po raz pierwszy jedną z tych reklam myślałem, że to nowa reklama PZU.
strzelba666
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:08

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: strzelba666 »

Mi ostatnio przypadły do gustu reklamy Simplusa z darmowymi plusikowymi. Dla Polaka :)
LaPatyk
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 29 gru 2010, 23:59

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LaPatyk »

plusikowe to jedyne co pamiętam, reklamy biedronki są jeszcze ciekawe, reszta to bagno :(
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Ostatnio w telewizji możemy zobaczyć reklamę Skody i jej partnerstwa Tour de France

link do obejrzenia: http://www.youtube.com/watch?v=92MqNxZBpeg

Świetna realizacja, szybkie ujęcia, fenomenalna i dynamiczna muzyka! Cudo!
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Na całkiem mądry wpadł Tymbark, który swoją nową kampanią nawiązuje do spotu społecznego o jedzeniu pięciu posiłków. Ostatnio na Dwójce leciał ten spot: http://www.youtube.com/watch?v=kGslHdaW06M a zaraz po nim jingiel reklamy i ten spot http://www.youtube.com/watch?v=_BvZGsL2 ... re=related :) Jak widać kolorystyką tego kwadracika ze zmieniającymi się cyframi nawiązują do kółka ze spotu społecznego.
Trzeba przyznać, że jest to dobry pomysł, nie zdziwiłbym się, jakby niedługo tą kampanię społeczną odbiorcy kojarzyli właśnie z Tymbarkiem ;)
Awatar użytkownika
spark
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 06 kwie 2011, 14:22

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spark »

LaPatyk pisze:plusikowe to jedyne co pamiętam, reklamy biedronki są jeszcze ciekawe, reszta to bagno :(
Ale tylko stare reklamy Biedronki, z których dowcip aż tryskał! Bo te nowe... totalnie nic specjalnego :( Wręcz irytująca jest ta fruwająca Biedronka i ci wszyscy zachwalający ją klienci.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Powiedzcie mi, ile razy widzieliście spoty o naziemnej TV z Babcią Lodzią"? Bo ja widziałem taki spot może kilkakrotnie w regionalnych stacjach TVP, ale na dużych antenach praktycznie wcale. Najwyraźniej więksi nadawany emitują go albo wcześnie rano, albo późno wieczorem, bo ciężko na niego trafić, w przeciwieństwie do tych krótkich spotów, np. parodii telenoweli, które widzi się co chwilę.
Ja rozumiem, że stacjom szkoda tracić 3 minuty żeby pokazywać te spoty, ale na dobrą sprawę, to te spoty dopiero mogą powiedzieć niezaznajomionym z tematem ludziom, co to jest DVB-T.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Trafiłem na te spoty z Babcią Lodzią już ze dwa razy, ale tak jak piszesz, tylko na antenach regionalnych oddziałów TVP.

Moim zdaniem ten długi spot powinien być emitowany o obojętnie jakiej porze, ale mógłby być wyszczególniony w programie TV. Spot ma formę mini-programu, więc nie widzę przeszkód, aby wstawić go do ramówki jako kolejną pozycję programową. To by ułatwiło sprawę z dotarciem do odbiorców.
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dominik pisze:Powiedzcie mi, ile razy widzieliście spoty o naziemnej TV z Babcią Lodzią"?
Ja tylko raz widziałem to na TVN - 7 lutego we wtorek ok. 20:40.
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

Reklamy telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

Ja widziałem raz po "Klanie" jeden odcinek, i drugi innym czasem przed "Klanem". Sama reklama bardzo dobra. Nie wiem po co tak często dają "parodię telenoweli". Nie dość, że głupie, to w dodatku wiele osób nie będzie wiedziało o co chodzi, bo 90% reklamy to durna informacja, a jakieś 5 sekund informacja o DVB-T.
Spoty z Babcią Lodzią powinny być właściwie codziennie przed Wiadomościami, kiedy najwięcej starszych osób zasiada przed telewizorami. Zamiast durnych parodii zrobiłbym lepiej reklamówkę, w której wypowiadałby się ktoś z KRRiTV, gdzie w poważny sposób informowałby o zmianie nadawania. Dla przykładu kierowana dla emerytów reklama "Moi Bliscy" robi reklamy poważne, w których prosto wypowiadają się ludzie na temat polisy. Podobnie powinno być z DVB-T. W końcu najgorzej mogą na tym wyjść niedoinformowani ludzie starsi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklama/PR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości