NaTemat.pl

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

NaTemat.pl

Postautor: Direct » 22 lut 2012, 15:15

Media2.pl pisze:Ruszył portal Tomasza Lisa - [url]NaTemat.pl[/url], który ma być opiniotwórczą platformą publicystyczno-informacyjną służącą do wymiany opinii i informacji. Blogi dla serwisu poprowadzą znane osoby, m.in. Janusz Palikot, Nergal, Borys Szyc czy też Kuba Wojewódzki.

Nie wiem, jak tam z treścią merytoryczną, bo za wiele to jeszcze nie przeczytałem, ale układ graficzny strony jest tak chaotyczny, że po prostu odechciewa się to czytać.
Patryk1023
Użytkownik

NaTemat.pl

Postautor: Patryk1023 » 04 mar 2012, 15:31

Czytając GameZillę natrafiłem na artykuł o tej stronce. Lepiej nie dawać wiary niej (NaTemat), gdyż źle opisuje gry! W jednym artykule wpisali ze 7 błędnych informacji. Chaotyczność - totalna. Nawet nowy YouTube, na którym wciąż nie mogę dolecieć do końca z tą obsługą, jest mniej chaotyczna, niż ta strona.
Oto artykuł w GameZilla o stronie i pisaniu recenzji gry: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/08/wystartowal-nowy-portal-tomasza-lisa-jedna-rada-pisanie-o-grach-zostawcie-innym
Jakoś sam nie wierzę z tym, że kogoś przyciągnie.
Polski TASer mówi. :)
carmen
Użytkownik

NaTemat.pl

Postautor: carmen » 21 mar 2012, 8:46

Grafika poaostawia wiele do życzenia, ale artykuły ok - kilka przeczytałam i nie ma się doczego przyczepić, a poza tym przyciągają komentatorów i rozwija się merytoryczna dyskusja.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

NaTemat.pl

Postautor: SNOL » 21 mar 2012, 11:44

Powinni zatrudnić korektora (to podstawa takiego serwisu) albo przepędzić obecnego. Bardzo częste są tam skandaliczne błędy językowe, stylistyczne. Na porządku dziennym są też literówki i źle stawiane znaki interpunkcyjne. Przez to serwis sprawia wrażenie, jakby był pisany "po łebkach", aby tylko nabić liczbę artykułów czy wpisów na blogach.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

NaTemat.pl

Postautor: Direct » 21 mar 2012, 12:01

Szkoda, że nie można komentować nie posiadając konta na FB. No chyba, że można, tylko ja czymś nie wiem...
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

NaTemat.pl

Postautor: SNOL » 21 mar 2012, 12:21

Nie ma takiej możliwości.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
kubaa537
Użytkownik
Kontaktowanie:

NaTemat.pl

Postautor: kubaa537 » 04 kwie 2012, 21:02

Nie ma możliwości komentowania, jeśli nie jesteś zalogowany poprzez Facebook.
Uważam to za dobre rozwiązanie, gdyż w ten sposób możemy liczyć na dobre i kulturalne komentarze.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

NaTemat.pl

Postautor: Direct » 09 kwie 2012, 18:57

Patryk1023 pisze:Czytając GameZillę natrafiłem na artykuł o tej stronce. Lepiej nie dawać wiary niej (NaTemat)

Ja również zauważyłem, że niektórzy autorzy z NaTemat.pl popełniają merytoryczne błędy. Oto dwa przykłady, jeden sprzed 2 tygodni, drugi sprzed 2 godzin:

[url=damianmuszynski.natemat.pl/7101,o-ogladaniu-telewizji-w-swieta]O oglądaniu telewizji. W święta[/url] - autor wpisu sprzed 2 tygodni pisze o sobie, że jest medioznawcą, pedagogiem mediów, a w ww. wpisie stwierdził, że "i w tym roku spotkania z rodzinną i znajomymi odbywać się będą przy akompaniamencie grajków z Must Be The Music.". Tymczasem już od połowy marca było wiadomo, że w tym roku Polsat nie wyemituje w święta kolejnego odcinka MBTM.

[url=natemat.pl/9567,chylinska-kammel-krukowna-czyli-wielkie-comebacki-gwiazd]Chylińska, Kammel, Krukówna, czyli wielkie comebacki gwiazd[/url] - autorka wpisu opisuje, niczym na portalu plotkarskim, powroty polskich gwiazd do show-biznesu. Nie sądziłem, że takie artykuły znajdą się w NaTemat.pl, ale OK, niech by był, jednak przeczytajcie fragment tego wpisu dotyczący Agnieszki Chylińskiej:
NaTemat.pl pisze:Po kilku latach niebytności na polskiej scenie muzycznej wraca w X-factorze, jako jego jurorka.
smartdark
Użytkownik

NaTemat.pl

Postautor: smartdark » 23 kwie 2012, 9:30

Grafiką portal wyróżnia się od innych. Co do merytoryki, jest trochę lepiej niż na gazeta.pl...
Asmodeusz
Użytkownik

NaTemat.pl

Postautor: Asmodeusz » 22 sie 2012, 21:23

nie chaotyczny, ale zbyt wielki... czciona, kolory, foty - zabija wzrok
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Mod

NaTemat.pl

Postautor: Dijon » 17 wrz 2012, 22:14

A ja natemat.pl wizytuję codziennie. Bardzo dużo znanych osób ma tam swoje blogi.
Awatar użytkownika
rychu987
Użytkownik

NaTemat.pl

Postautor: rychu987 » 21 wrz 2012, 15:40

direct39 pisze:
Media2.pl pisze:Ruszył portal Tomasza Lisa - [url]NaTemat.pl[/url], który ma być opiniotwórczą platformą publicystyczno-informacyjną służącą do wymiany opinii i informacji. Blogi dla serwisu poprowadzą znane osoby, m.in. Janusz Palikot, Nergal, Borys Szyc czy też Kuba Wojewódzki.

Nie wiem, jak tam z treścią merytoryczną, bo za wiele to jeszcze nie przeczytałem, ale układ graficzny strony jest tak chaotyczny, że po prostu odechciewa się to czytać.

Mam podobne odczucia, faktycznie merytorycznie jest ok, poruszanych jest dużo istotnych tematów. Ale układ nieco chaotyczny.
pepson
Użytkownik
Kontaktowanie:

NaTemat.pl

Postautor: pepson » 08 paź 2012, 12:08

Wg mnie strona bardzo ciekawa, układ jak układ, są gusta i guściki ale ważne jest to ze za darmo mamy dostęp do sporej liczby ciekawych materiałów.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

NaTemat.pl

Postautor: Direct » 01 lip 2014, 20:35

Wczoraj wystartowała nowa wersja natemat.pl. Oprócz kosmetycznych zmian w wyglądzie dodano coś takiego, że wchodząc w jakikolwiek tekst, pod nim znajdują się w całości dwa inne. I bynajmniej nie są powiązane tematycznie z tym pierwszym. Oryginalnie.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

NaTemat.pl

Postautor: piciu » 05 lip 2014, 1:53

Ale ta nowa wersja brzydka. Ta czcionka :O!
Obrazek

Wróć do „Internet”