Interia

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Mocno się (nie) zdziwiłem, nie odnajdując tematu o Interii na naszym forum. Skąd się wzięły moje poszukiwania? Zgodnie z tym, co można wyczytać w artykule, czeka nas kolejne tej jesieni odświeżenie polskiego portalu. Będzie nowe logo (już pokazane), modne wykorzystywanie różnych barw w grafice strony oraz, znając życie, marketingowe "polepszenie jakości" i inne takie. Hasło kampanii reklamowej, która także się pojawi, to "Ciekawi od zawsze".

Zmiany są na pewno potrzebne, dzięki temu np. w mojej pamięci portal się zapisze chociaż na chwilę ;)
Tradycjonalista

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Czytałem informację o nowym logo interia na wirtualne media. Nawet fajne to logo, szczególnie przy działach tematycznych.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jutro o godzinie 7:00 zostanie uruchomiona nowa strona internetowa Interii oraz nowe logo. W miejscu dotychczasowego jest licznik czasu odmierzający czas do startu nowej odsłony portalu: http://www.press.pl/newsy/internet/poka ... -lifestyle
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
dlucjanski210686
Obserwator
Posty: 502
Rejestracja: 09 lut 2013, 15:06
Lokalizacja: Łódź

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dlucjanski210686 »

Nowe logo całkiem przyzwoite. :)
Obrazek

500 postów! :)
Tradycjonalista

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Nowa wersja Interia bardzo szybko chodzi, stara wersja Interia strasznie zamulała. Można powiedzieć nareszcie ! A wygląd ? Całkiem ładny :)
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Nie wygląda to źle, ale szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się do poprzedniego wyglądu.
Pozdrawiam Jacko09
kreatorem
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2014, 7:31
Kontakt:

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kreatorem »

Można się było spodziewać, że nowa odsłona będzie w stylu "flat". To przyspieszyło serwis, bo nie wczytuje się wiele grafik. A nowe logo - znaczna zmiana w porównaniu z poprzednim.
Kreatory stron internetowych - http://kreatorem.pl
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Interia.pl na początku 2015 roku ulepszy swoją pocztę
http://www.press.pl/newsy/internet/poka ... oja-poczte
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Minionej nocy w wieku 61 lat zmarł Zygmunt Moszkowicz, zastępca redaktora naczelnego portalu Interia. Z portalem był związany niemal od początku, bo od 2000 roku: http://www.press.pl/tresc/47124,nie-zyj ... lu-interii

W związku z tym dzisiejsze logo Interii jest koloru czarnego z przypiętym kirem. Na stronie także widnieje pożegnanie Moszkowicza:
interia.png
Pozdrawiam, Trzeciak
Tradycjonalista

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

A teraz coś o poczcie Interia: Albo dajemy zgodę na przetwarzanie danych osobowych albo decydujemy się na płatną pocztę. Jest jeszcze trzeci wybór: Dożywotnie usunięcie profilu z poczty Interia, ale to już jest bardziej skomplikowane: http://[link zakazany]/artykul/in ... a-dlaczego
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Nie wiem czego, ale jakoś Interia po 2014 roku zaczęła się psuć.
1. Nowa grafika- nie podoba mi się, może gdyby te okienka były mniejsze i to logo inne...
2. Tysiąc reklam- tak, na starej Interii też były, ale nie aż tak poupychane żeby drażniły użytkownika.
3. Zejście na poziom Onetu- po prostu same wpisy są już podobne do wpisów na Onecie, a użytkownicy również nie grzeszą inteligencją.
4. Super poczta- czasami wysyła maila w 10 sekund, czasami trzeba czekać 3 minuty... Poza tym, kładą nacisk na pocztę pro.

Jedyne co dobre się zmieniło to "szufladki". Ich design jest teraz bardziej wyraźny.
No i bardzo bogata oferta pogodowa- wróciliśmy z tym chyba z 15 lat wstecz, wtedy Interia też miała dużo informacji pogodowych. Jakoś później gdzieś tak od 2009-2010 roku zaczęto olewać delikatnie mówiąc pogodę w Interii, dlatego powstawały serwisy typu Windy, czy AccuWeather.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Ad. 1. No cóż, każdy ma swoje upodobania.
Ad. 2. Z czegoś muszą się utrzymać. Nie pasują reklamy - zainstaluj AdBlocka.
Ad. 3. A to wina Interii, że użytkownicy tacy?
Ad. 4. Nie wiem.

Ja to w ogóle z Interii nie korzystam.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ja również dopóki nie zmieni się szata graficzna tego serwisu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Interia zrywa współpracę z publicystą Rafałem Ziemkiewiczem, który napisał w felietonie dla nich o strzelaniu do LGBT. Podobno przenośnia, ale włodarze nie byli z takiego wygłupu zadowoleni :P. Tekst oczywiście usunięto. https://[link zakazany]/artykul/i ... iu-do-lgbt
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Tradycjonalista

Interia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Od dzisiaj "Rachunki" na poczcie Interia są w osobnym wątku. To bardzo dobry pomysł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości