Metropol wycofał się z polskiego rynku

Dyskusje na temat rynku prasowego.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Metropol wycofał się z polskiego rynku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Ubyła nam kolejna gazeta. Tym razem bezpłatna. Oto news:
gazeta.pl pisze:Piątkowe wydanie bezpłatnego dziennika "Metropol" było ostatnie. Jego właściciel - notowany na giełdzie w Luksemburgu koncern Metro International - zamknął gazetę z powodu strat.
- "Metropolowi" nie udało się osiągnąć zakładanej rentowności i spełnić kryteriów, które stawiamy naszym gazetom na poszczególnych rynkach. Dlatego podjęliśmy decyzję o zamknięciu "Metropolu" i wycofaniu się z Polski, żeby skupić się na naszych aktywach o wyższym wzroście i większej skali działalności na strategicznych rynkach - oświadczył Pelle Törnberg, prezes Metro International.
Całość tu: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 37119.html
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Metropol wycofał się z polskiego rynku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

No cóż szkoda :( Czasami nawet coś ciekawego dało radę przeczytać w tej gazetce....
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Metropol wycofał się z polskiego rynku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

W sumie to każdemu polakowi zawsze szkoda, gdy traci coś, co jest darmowe ;) Czasami na śląsku stali goście na światłach i rozdawali tą gazetę a jak za darmo to brałem bo co mi tam ;) Zapamiętałem, że było w niej dużo reklam, ale cóż... Darmowa gazeta z czegoś utrzymywać się musi ;]
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości