Najlepsza gazeta według was?

Dyskusje na temat rynku prasowego.
Sigi
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: 08 gru 2008, 13:13

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sigi »

Czy jest jakaś gazeta, która kupujecie, albo macie do niej szaczunek.
Ja czasami, gdy idę na zajęcia, albo mam długie okienko to kupuje Piłkę Nożną lub Super Volleyball.
A co do dzieników to raz na rok kupie GW lub Dziennik.
Unikam takich szmatławców jak SE czy Fuckt.

A Wy?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie mam w zwyczaju kupowania gazet, bowiem wolę ich wersje internetowe, jednak jeśli miałbym już jakąś wybrać to z pewnością byłaby to "Gazeta Wyborcza". Pewnie wielu osobom mój wybór by się nie spodobał, jednak w naszym kraju panuje coś takiego jak wolność wyboru i wolność słowa. Mimo wszelkich krytyk skierowanych przeciwko "GW" i tak wolę właśnie nią, chociaż nie uznaje wielu jej praktyk i niekończących się artykułów pełnych nienawiści co do niektórych osób.

Majkell kiedyś przytoczył dość ciekawą sprawę jak "GW" traktowała Nicolę Grauso, włoskiego biznesmena, który w Polsce próbował stworzyć sieć telewizyjną i właśnie przez artykuły publikowane przez gazetę Agory, celu nie osiągnął. "Wyborcza" nawet po latach potrafiła go krytykować mimo, że ten już dawno przestał robić interesy w naszym kraju. Zainteresowani pewnie znają sprawę.
Canton
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2009, 13:24
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Canton »

Ja w przeciwieństwie do Karola wolę normalne gazety, a nie wersje internetowe. Jeśli chodzi o aktualne dzienniki to czytam regularnie "Przegląd Sportowy". Często także "Rzeczpospolitą". "Piłkę nożną" kupowałem od 2000 do 2007 roku, a od 1997 do 2007 "Bravo Sport". Czytałęm również wiele innych gazet o tematyce sportowej.
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
Awatar użytkownika
beata
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2008, 1:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: beata »

ja chętnie sięgam po Newsweeka lub Przekrój - idealne do poczytania w pociągu ;)
z ciekawości kupiłam wczoraj Fakt i muszę przyznać, że niektóre artykuły świetnie poprawiają humor, polecam więc tabloidy w celach rozrywkowych. "normalne" dzienniki czytam raczej w wersji online, wyjątkiem jest lokalna Polska, którą czasem kupuję.

a z babskich pism, których pewnie męska część forum nie czytuje, polecam Zwierciadło ;) i to chyba jedyny tytuł, który kupuję regularnie. może dlatego, że nie ma w nim takiej sieczki, jak np. w Cosmo.
rosse
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Wrocław

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosse »

szczerze mówiąc, ja idę troszkę na łatwiznę, ponieważ czytam 'metro' które wcześniej dostanę na jakimś przejściu :)
ale tak ogólnie to zdarza mi się kupować GW raz na jakiś czas :)
również korzystam z internetowych wersji gazet...

Do Sigi: popieram Twoja ostatnie zdanie o tych dwóch brukowcach.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mnie interesują natomiast tygodniki telewizyjne i tu nastąpiła mała zmiana - obecnie najlepszą gazetą jest ze względu na liczbę kanałów i ich rozłożenie Tele Świat (107 stacji) potem jest według mnie To i owo (112 po odliczeniu zagranicznych koło 106) potem długo długo nic aż do Tele Tygodnia który cenie za plotki i Tele Maxa oraz Programu TV - za to że są tanie oraz ciekawe (Program TV ale też Ekran TV zasługują na plus za regiony TVP INFO). Jeżeli chodzi o dodatki tu wygrywała u mnie dawniej Tele Rzeczpospolita lecz przez rezygnacje z ośrodków trochę straciła podobnie niedawno Telemagazyn który razem z Gazetą Telewizyjną uważam za najciekawsze gazety z tego segmentu. Z dzienników najlepszy jest u mnie Dziennik oraz Polska w moim przypadku Gazeta Krakowska oraz... Dziennik Polski. Za nimi jest natomiast Gazeta Wyborcza a ostatni jest Fakt. Tu nie uwzględniam sportowych dzienników choć tu prym według mnie wiedzie Przegląd Sportowy kiedyś raz go kupiłem dla tego że przerobił Tempo (były dziennik sportowy) na gazetę z programem z dużą ilością miejsca jak na sportową gazetę przystało z sportowymi kanałami.
Poland - Aktywnie najlepszy!
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Ja również nie mam zwyczaju kupowania gazet ponieważ wole internetowe wydania. Ale najlepszą gazetą według mnie jest Rzeczpospolita. Jest to bardzo dobra gazeta którą bardzo cenie za ciekawe artykuły, merytorykę czy dodatki np. wkładki o Żydach czy Józefie Piłsudzkim. Najbardziej nie lubie brukowców z oczywistych względów. Często sam zadaje sobie pytanie jak ludzie mogą coś takiego kupować i czytać.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Wiem, że TeleTydzień ma kilka wydań w zależności od programów lokalnych TVP.

W wydaniu A jest m.in. Kraków i Szczecin, a w wyd. B Łódź i Warszawa. Po 6 albo 7 regionów. Chciałbym się zapytać, czy istnieje jakieś wydanie C na nowe ośrodki regionalne (Kielce, Opole, Olsztyn) - wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo byłyby tam tylko 3 czy 4 regiony, czy jest tam wydawane wyd. A, czy wyd. B.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
beata
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 kwie 2008, 1:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: beata »

michal pisze:Ja również nie mam zwyczaju kupowania gazet ponieważ wole internetowe wydania. Ale najlepszą gazetą według mnie jest Rzeczpospolita. Jest to bardzo dobra gazeta którą bardzo cenie za ciekawe artykuły, merytorykę czy dodatki np. wkładki o Żydach czy Józefie Piłsudzkim. Najbardziej nie lubie brukowców z oczywistych względów. Często sam zadaje sobie pytanie jak ludzie mogą coś takiego kupować i czytać.
z prostych względów: przeczytanie Rzeczpospolitej wiąże się ze skupieniem i uruchomieniem opcji "myślenie". Fakt i SE można przełknąć bardzo łatwo, równie łatwo zrozumieć i szybko zapomnieć. ot, taki rozluźniacz czasu dla osób, które kupuja gazetę, by zabić nudę. dlatego takie dobre wyniki sprzedaży.
Mjetek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2009, 20:03

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mjetek »

Ja najczęściej czytam Gazetę Wyborczą. Wątki polityczne średnio mnie interesują, ale innych informacji jest dość dużo. Do tego dochodzą różne dodatki. No i najważniejsze wyborczą mam za darmo:)
Awatar użytkownika
wenter13
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 25 mar 2009, 14:59
Lokalizacja: pochodzi głupota?
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wenter13 »

Sigi pisze:Unikam takich szmatławców jak SE czy Fuckt.
Tak samo. Z gazet najbardziej lubię PC Format i Focus, a z dzienników Express Bydgoski i Gazetę Pomorską.
Powiedz dwa razy, zanim pomyślisz - moje motto.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
emil1992
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 27 lip 2009, 15:00

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emil1992 »

Przegląd sportowy
marcinek
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:47

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcinek »

Bardzo gorąco polecam Przekrój i Politykę to z tygodników. Jeśli chodzi o dzienniki to również czytam on-line. Czasami dla przyjemności kupuje Logo dużo ciekawostek technologicznych gadżetów i tym podobnym.
Awatar użytkownika
gregor6
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 27 lis 2009, 21:38
Kontakt:

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregor6 »

Ja czytam PC format i komputer świat a z dzienników Gazetę wyborczą i wersje internetową gazet.I nie lubię żadnych Factówi różnych i tego typu.
zamulek
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 22 gru 2009, 15:44

Najlepsza gazeta według was?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zamulek »

F1 Racing, bardzo dobry miesięcznik dla fanów F1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości