Proszę o pomoc w skompletowaniu informacji

Dyskusje na temat rynku prasowego.
sucharev
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2010, 22:40

Proszę o pomoc w skompletowaniu informacji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sucharev »

Witam.

Trafiłem na to forum całkiem przypadkowo poszukując informacji do mojej pracy mgr. Poszukuję wszystkich danych i informacji do rozdziałów opisujących Gazetę Wyborczą oraz Dziennik Polska Europa Świat. Na temat GW znalazłem tylko to co na Wikipedii oraz na jej wydaniu internetowym. Jedyna książka, która opisuję GW to pozycja autorstwa Stanisława Remuszki, która niestety nie jest obiektywna i nie zawiera za dużo mi przydatnych informacji. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jakiś informacji bądź literatury. Moja praca dotyczy się wiarygodności GW. Niestety zacząłem ją pisać w tamtym roku, kiedy jeszcze był wydawany Dziennik. Praca jest empiryczna, a badanie zostało przeprowadzone na grupie 100 ankietowanych. Wyniki już mam, ale podzielę się z Wami po zakończeniu pisania :) Została już mi tylko część z teorią, więc obiecuję, że niedługo. Dodam tylko, że badania są dość obiektywne, ponieważ pytania zostały skonstruowane tak, że respondenci nie byli pytani wprost o tematy związane z wiarygodnością samej gazety.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Proszę o pomoc w skompletowaniu informacji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Proponuję przejrzeć portale:
www.gazetopedia.pl - wyborcza od pierwszego numeru
www.gazetawyborcza.pl - kiedyś były tam dostępne wspomnienia pracowników po 20 leciu - chyba są tam nadal.

Na temat DPŚ polecam informacje archiwalne na portalach medialnych:
[link zakazany]
www.media2.pl
i www.press.pl - najbardziej rzetelne.

Powodzenia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prasa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości