#1 20.04.08 10:38

pikomiko
Użytkownik

Przygodowy program na TVP1 i POLONIA oraz program na TVP1.....

Witam serdecznie! Jestem nowa uczestniczka forum smile

Moze uda sie wam moi drodzy rozwiklac pewna zagadke ktora nurtuje mnie juz chyba 3 lata:)

Pamietam na TVP1 w latach 90 przed poludniem lecial taki przygodowy program z udzialem dzieci. Dzieci te musialy odgadywac zagadki zadane im przez np. jakiegos mnicha albo diabla tongue Pamietam sceny ze dzieci musialy na przyklad zabrac bezszelestnie klucze spiacemu klucznikowi, z kazdym programem odpadalo jakies dziecko ( zostalo okrywane płachta przez tajemniczego czlowieka w kapturze ) program odbywal sie w plenerze, byla to chyba wiosenno- letnia pora. Dzieci mialy sakiewki w ktorych zbieraly dukaty. Pamietam ostatni odcinek (final) odbywal sie w ruinach zamku, a tam dzieciarnia zostala obdarowana bodajze rolkami i rowerami smile

Potem ten program emitowala takze TV POLONIA

Pomocy prosze ! smile moze wy pamieytacie jak to sie nazywalo! juz tyle czasu tego szukam!

A i jeszcze jedno!!!! jak za mgla pamietam taki program chyba publicystyczny na TVP1  (lecial popoludniami) w studiu spotykalo sie kilkoro doroslych ..... nie pamietam o czym rozmawiali ale doskonale pamietam jak lecialy napisy koncowe, leciala jakas melodia i przez droge ktora z dwoch stron okalaly drzewa bieglo dziecko, coraz dalej i dalej..... az sie program skonczyl smile

#2 20.04.08 22:09

dragontor
Użytkownik

Re: Przygodowy program na TVP1 i POLONIA oraz program na TVP1.....

To pierwsze to może "Talent za talent"?

tele5.xt.pl - powrót wkrótce...

#3 21.04.08 8:47

pikomiko
Użytkownik

nie kochani to nie talent za talent:)  pamietam ze w tym programie byl chyba czort, on sie tak smial ( z echem ) jak jakiemus dzieciakowi sie cos nie udalo. Pamietam ogladalam to w wakacje zawsze w godzinach przedpoludniowych to lecialo.

#4 21.04.08 9:40

AtoMan
VIP Expert

Pamiętam - ale za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć nazwy...

#5 21.04.08 10:19

pikomiko
Użytkownik

i ja takze smile  pamietam ze np rano leciala : ela: encyklopedia lata dla dzieci ( taka pluszowa gąsienica poruszala sie po ogrodzie z dziecmi ) potem np lecial program DUZE OKO ( troche mnie wkurzal bo bylam juz starsza a tam male dziecko seplenilo i mowilo o owadach tongue ) a potem wlasnie TEN program przygodowy!!!!! kurde tongue moze ktos pamieta....

#6 21.04.08 17:35

Pointrox
Użytkownik

A czasem nie mówisz o "Budujemy mosty"?

#7 21.04.08 18:55

pikomiko
Użytkownik

nie nie budujemy mosty to zupelnie "inna bajka " smile  budujemy mosty byly torche pozniej.....

#8 21.04.08 18:59

pikomiko
Użytkownik

ten program tak jak pisalam byl cos w stylu łowców przygod ( chyba w zeszlym roku lecialo to na jedynce ) tylko oczywiscie Baaaardzo okrojony jak na "tamte" czasy.... byl w takim tajemniczym stylu, tak jak pisalam : czorty, klucznicy, zamki, dukaty, sakiewki, facet w kapturze i pelerynie i te dzieci, pamietam ze co wakacje to powtarzali az w koncu smialam sie ze te dzieci sa juz "prawie" dorosle a ten program leci i leci.....

#9 27.04.08 9:04

pikomiko
Użytkownik

mam nadzieje ze zajzy tu kiedys ktos kto bedzie pamietal ten tytul lub jakos mnie naprowadzi....

Stopka forum

© 2006-2014 Media2.pl | powered by PunBB

Wydawca serwisu Media2.pl - Efektiv Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.