#46 29.09.13 19:10

Dejmian
Junior

Re: [POLSAT] Nasz Nowy Dom

A no właśnie, to "zaskoczenie" na początku, masakra. Gorzej sztuczne niż w "Trudnych Sprawach". Niby Pani Dowbor powiedziała że rodzina nic nie wie, aż tu ni z gruchy ni z pietruchy po zapukaniu wszyscy w szeregu czekali. Ciekawie. big_smile

http://pictap.pl/di-S0PO8U3R.png

#47 29.09.13 20:11

matik
VIP Expert

Mi trudno ocenić po tym jednym odcinku. Z jednej strony wszystko fajnie, ale z drugiej strony czuję niedosyt po tym odcinku (głównie za sprawą projektu kilku pomieszczeń).

#48 29.09.13 20:35

pavl6
Junior

Mi się ten program bardzo spodobał, sam kiedyś myślałem, że fajnie by było, żeby powstała wersja polska i widzę, że to była dobra decyzja Polsatu.

#49 29.09.13 21:52

Dejmian
Junior

Ciekawe tylko jak będzie z oglądalnością...

#50 30.09.13 0:07

zesepo
VIP Expert

Program jak dla mnie mocno sztuczny jak np. rodzina w rządku albo 'wybór siatki' na płot wink p. Dowbor wypadła w porządku, ma doświadczenie telewizyjne, nie można powiedzieć, prowadzenie świetne, choć pewnie to wina reżysera że opieprz wyszedł taki nieciekawy, albo że 'płot budują jakby to robili od zawsze'. Jest też ckliwie ale przynajmniej uczestniczy się szczerzej cieszą niż Amerykanie kwiczący 'ołmajgasz' z prędkością kałasznikowa. Sam remont też O.K, dom wyszedł świetnie. wink Mocne 6/10, jak na nasze warunki.

http://www.speedtest.net/result/2898128914.png

#51 30.09.13 17:54

Dominik
VIP Expert

Ja z kolei ocenię negatywnie. Zarówno realizacyjnie jak i merytorycznie program jak dla mnie prezentuje się słabo. Nie ma tego 'klimatu' co w 'Domu nie do poznania' - i wcale nie chodzi tutaj o budżet, ale o naturalność, ciekawych budowlańców i projektantów, odpowiedni montaż i wiele innych szczegółów. Format jest w wielu elementach niedopracowany, a Constantin który w większości robi reżyserowane programy nie podołał z tym formatem.
'Nasz nowy dom' to jednak przede wszystkim niewykorzystany potencjał, bo gdyby go bardziej dopracować i gdyby za realizację wziął się chociażby Endemol, to mogłoby wyjść coś znacznie ciekawszego.

Jednak mimo negatywnej oceny kibicuję temu programowi i liczę na kolejne serie, bo to przede wszystkim coś innego niż to, co mamy obecnie w tv i może z czasem ekipa i producent się dotrą i program jeszcze się wyrobi wink

#52 03.10.13 19:36

mediaf
Obserwator

Zwiastun odcinka drugiego można zobaczyć tutaj: http://youtu.be/Yaax-B70XlA.

#53 03.10.13 21:13

Jordi
Obserwator

Jestem... pozytywnie zaskoczony. Co prawda było sporo mankamentów, ale o dziwo 1 odcinek nawet nieźle wypadł zwłaszcza jak na Polsat.

Plusy to na pewno pomoc rodzinom w trudnej sytuacji - pomimo, że budżet nie jest zbyt wielki, to naprawdę ładnie im zrobili tę chałupę. Wybrano wspaniałych ludzi, którzy pomimo problemów zajmują się nieswoimi dziećmi i są dla nich rodziną zastępczą - coś naprawdę wartego uznania smile Ekipa, a zwłaszcza pan kierownik i pani architekt bardzo dobrze się sprawują i gadają z sensem smile

Mankamenty:

Dowbor i jej "nibyawantura" o opóźnienie - żenujące to było i megasztuczne... i to jej zamartwianie się na schodach OMG koszmar aktorka z niej kiepściuchna... aczkolwiek poza tym nieźle jej poszło jako prowadzącej...
Sąsiedzi, którzy "strasznie pomogli" - ta płot rozebrali i wzięli na podpałkę do pieców swoich domów tongue
Za dużo gadania, a za mało pokazywania co zrobią w domu, żeby umilić życie rodzinie...

Pomimo minusów i tak oglądało się to dobrze - taka czwóreczka na zachętę smile

Ostatnio edytowany przez Jordi (03.10.13 21:14)

#54 06.10.13 18:10

kisiel205
Thinker
  Zadzwoń do mnie na Skype  

Obecnie oglądam drugi odcinek programu i generalnie mi się podoba - to rzeczywiście jest taka uproszczona wersja "Domu nie do poznania" znanego z tej samej anteny w której "Nasz nowy dom" jest emitowany czyli inaczej pisząc Polsatu. Coś czuje że ten program zagości dłużej na antenie słonecznej stacji telewizyjnej :-)

Ostatnio edytowany przez kisiel205 (06.10.13 18:12)

Moje zdania na temat cyfryzacji:
[Zobacz spoiler]
Mój sprzęt radiowo-telewizyjny:
[Zobacz spoiler]

#55 06.10.13 19:02

Dejmian
Junior

Mnie też bardzo się podoba. Jestem tylko ciekaw, jak to jest z oglądalnością...

#56 06.10.13 19:05

matik
VIP Expert

Drugi odcinek ciekawszy niż pierwszy. Tylko razi mnie ta ''bezinteresowna pomoc sąsiadów'' - strasznie sztucznie to wygląda. I jeżeli chodzi o przedstawienie rodziny i ich potrzeb na początku odcinka, mogłoby to być bardziej dynamiczne, ale ogólnie na czwórkę w skali szkolnej program można ocenić wink

#57 06.10.13 22:06

kisiel205
Thinker
  Zadzwoń do mnie na Skype  

Mnie natomiast irytuje ta nachalna promocja Cyfrowego Polsatu w programie - element z montażem telewizji satelitarnej mogli sobie darować lub przynajmniej walnąć lokowanie produktu.

Moje zdania na temat cyfryzacji:
[Zobacz spoiler]
Mój sprzęt radiowo-telewizyjny:
[Zobacz spoiler]

#58 06.10.13 22:37

Jordi
Obserwator

kisiel205 napisał:

Mnie natomiast irytuje ta nachalna promocja Cyfrowego Polsatu w programie - element z montażem telewizji satelitarnej mogli sobie darować lub przynajmniej walnąć lokowanie produktu.

Dokładnie - tak chamskiej lokacji to ja jeszcze nie widziałem - bite 2 minuty zakładali tę antenę i caly czas było widać na minimum 1/4 ekrany "CYFROWY POLSAT"...

Odcinek lepszy od 1.Łapanka sąsiadów jest żenująca, tak samo z tym poganianiem Dowborowej - niech sama się do roboty bierze, a nie udaje, że coś robi wiecznie... hmm

Efekt końcowy bardzo ekonomiczny, ale przy tak licznej rodzinie no nie dało się inaczej.

Na razie najlepsza nowość Polsatu od bardzo dawna moim zdaniem smile Nie urywa tyłka, ma swoje minusy, ale jednak ogląda się naprawdę dobrze smile

#59 07.10.13 0:45

mediaf
Obserwator

kisiel205 napisał:

Drogi Krzysiu, przecież było "walnięte" lokowanie produktu. W napisach końcowych jest informacja o lokowaniu produktów firm: Forte, Cyfrowy Polsat, Plus.

#60 07.10.13 22:27

pavl6
Junior

kisiel205 napisał:

A czego ty się spodziewałeś? Że to będzie program misyjny, który będzie pełnił tylko rolę pomagania ludziom z problemami, a nie zarabiania na nim? To nie TVP, z resztą ona takich programów też nie robi (albo jest ich bardzo mało).

Stopka forum

© 2006-2014 Media2.pl | powered by PunBB

Wydawca serwisu Media2.pl - Efektiv Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.