Radio Plus

Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tejże stacji radiowej.Gra ona łagodne,spokojne piosenki.Miło się jej słucha.Ja także czasami jej słucham,jak chce sie odprężyć i posłuchać miłych dla ucha i relaksujących dżwięków.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W sumie dawno nie słuchałem Plusa. Podobało mi się jednak jak program został oprawiony podczas żałoby narodowej po śmierci Jana Pawła II. Emitowana była spokojna muzyka, a w tle słychać było różnego rodzaju wypowiedzi Karola Wojtyły. Jak dla mnie Radio Plus wtedy najbardziej godne posłuchania.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Wakacyjna ramówka Radia Plus
2006-06-23 16:52:33 | Maciej Kozielski
Mniej polityki, więcej wypoczynki – tak zapowiadają się wakacje w Radiu Plus. W ramówce pojawią się m.in. poranne felietony Tomasza Terlikowskiego. Do rozgłośni powraca również Alicja Stolarczyk, która poprowadzi dwie audycje w Radiu Plus.

W programie ‘Poranek da się lubić’ o godzinie 7.45 emitowany jest felieton Tomasza Terlikowskiego ‘Z mojej strony’, w którym publicysta komentuje najważniejsze wydarzenia życia publicznego.

Alicja Stolarczyk poprowadzi nowy wakacyjny program ‘Czas wolny’, w którym nie zabraknie wakacyjnych konkursów i wizyt w najpiękniejszych zakątkach Polski. Prezenterka jest również gospodarzem audycji ‘Prosto z serca’, którą ostatnio prowadził Rafał Porzeziński.
żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No to szykuje się come back Radia Plusa w kilku regionach Polski :
[quote=""Press""]Stacje Vox FM będą nadawać w sieci Radio Plus
Time i Eurozet stworzą jedną sieć radiową nadającą pod nazwą Radio Plus.
Radio Plus (należy do Eurozet) i Vox FM (Grupa Radiowa Time) podpisały porozumienie i stworzą jedną ogólnopolską sieć. Będzie ona działać pod nazwą Radio Plus na bazie koncesji należących do kooperujących z nimi podmiotów kościelnych. Porozumienie zakłada polubowne zakończenie toczących się postępowań sądowych. Mają one swój początek w 2005 roku, gdy sieć Radia Plus została podzielona. Obecnie do sieci Radia Plus należy 13 stacji, a do Vox FM – 8. Łączny zasięg techniczny obu sieci to ponad 14 mln potencjalnych słuchaczy.
Nawiązanie współpracy nie wiąże się z żadnymi zmianami kapitałowymi w strukturach Eurozet i Grupy Radiowej Time.
Wspólna sieć radiowa będzie emitowała program o charakterze społeczno-religijnym pod nazwą – Radio Plus. Społeczno-religijny charakter programu sieci ma być realizowany głównie poprzez audycje informacyjne i publicystyczne, jak również poprzez zaangażowanie w akcje charytatywne i społeczne oraz współpracę z Kościołem.
Rozpoczęcie współpracy jest uzależnione od zgody podmiotów kościelnych i pozytywnym rozpatrzeniu przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji wniosków o dokonanie zmian w koncesjach stacji, tworzących obecnie sieć Vox FM.[/quote]
Jedyne VOX FM które zostanie to warszawski oddział tej stacji a to z tego względu że tam Plus już jest. I co o tym sądzicie ? Ja jestem za pod warunkiem że VOX przeniesie do Plusa programy Fajkowskiej i co najważniejsze Sierockiego.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przepraszam że pisze post pod postem ale mam ważną informacje - Radio Plus odsłania karty w sprawie zmian które będą w poniedziałek 6 września :
[quote=""KMDM""]Nowa ramówka Radia Plus

Artur Moczarski, Patrycja Michońska, Marcin Bąk i Mira Jankowska; nowe programu i znane, historyczne hasło "Co się święci" jako nazwa nowej popołudniówki - to niektóre elementy nowej ramówki Radia Plus.

Od 6 września Radio PLUS - Miłego dnia! rusza z nowym zasięgiem i nową ramówką. W efekcie porozumienia Grupy Eurozet i Grupy Radiowej Time sieć będzie liczyła 21 stacji.

Wraz z jesienną ramówką na antenie Radia PLUS pojawią się nowe programy i prezenterzy. Zjednoczona sieć Radia PLUS stawia łagodną muzykę, lokalność, kontakt ze słuchaczem i publicystykę, której gwarancją będą nowi i dotychczasowi autorzy.

Marek Zając poprowadzi poniedziałkową audycję "Kościół według Marka", Piotr Zworski we wtorki - "Rozmawiamy o czym chcemy", a w niedziele - "Kościół - wczoraj, dziś, jutro", Marcin Bąk w środy - "Historia po zmroku", Iwona Demska w czwartki - "Plus znaczy więcej", Anna Popek w soboty - "Popek, kultura i gwiazdy", Artur Moczarski w niedziele - "Ósma godzina czytań", Patrycja Michońska w niedziele - "Pasjonaci", Mira Jankowska w niedziele - "Kochaj i rób co chcesz (czyli Mistrzowska Akademia Miłości)".

Większość wieczornych audycji będzie miała formę interaktywnej dyskusji z udziałem słuchaczy.

Programy nowej sieci Radia PLUS będą dotyczyły różnych obszarów zainteresowania i życia człowieka. Dodatkowo zostaną uzupełnione je krótkimi serwisami: kulturalnymi, auto-moto, na temat zdrowia, urody, a przede wszystkim różnymi formami serwisów lokalnych.

Najistotniejsze wiadomości lokalne, w tym o sytuacjach drogowych i pogodowych, znajdą miejsce m.in. w porannym paśmie "Nowy dzień wstaje w Radiu PLUS", a dzień pracy o 16 zwieńczy reporterski magazyn lokalny "Co się święci w..." wydłużony serwisami informacyjnymi z regionu.

Jednym z najważniejszych elementów Radia PLUS - Miłego dnia! jest specjalnie dobrana, pogodna i przyjazna muzyka z formatu soft AC. Dzięki współpracy z VOX FM, dotychczasowa baza muzyczna zostanie wzbogacona o przeboje starsze ("zawsze młode"), a przynależące do tego formatu. Na antenie pojawią się również nowe audycje muzyczne.

Efektem porozumienia Grupy Eurozet i Grupy Radiowej Time w sprawie połączenia sieci Radia PLUS jest nie tylko spójna ramówka programowa, ale również strategie sprzedażowa, marketingowa i promocyjna. Wszystkie dotychczasowe stacje sieci VOX FM włączone w projekt (oprócz stacji VOX FM w Warszawie) wraz z nową nazwą przyjmą "plusową" identyfikację wizualną marki i format strony internetowej.

6 września Grupa Eurozet i Grupa Radiowa Time rozpoczynają równoległą sprzedaż czasu antenowego nowej sieci PLUS (13 stacji PLUS i 8 VOX FM). Do końca września reklamę można zlecać według kalkulacji opartej na sumie dotychczasowych cenników sieciowych Radia PLUS i VOX FM. Tym samym po 6 września przestają obowiązywać oferty cząstkowe tych sieci. Nowy, wspólny cennik zostanie wprowadzony od października, a jego szczegóły będą znane w połowie września.[/quote]
Szkoda że w playliście nie będzie miejsca na utwory z lat 60 i w szczególności 70 który był najlepszym okresem muzyki które grało Vox FM według mnie. Ramówka miejmy nadzieje będzie dobra - na dzień dobry będzie ona o 30 minut dłuższa w porankach w porównaniu z Vox'em które ramówkę na dany dzień otwierało o 6:30.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 31 lip 2007, 17:15
Lokalizacja: Igristoje
x 1
x 1
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projektor.ols »

No i olsztyński Plus wystartował. W sumie dla mnie było to niespodzianką, bo ostatnio radiofonią się mało interesowałem i miał być VOX FM... Ale co tam.

Chwalą się lokalnością, a na razie tej lokalności jest tyle, co kot napłakał. ;) Może z czasem się poprawią.
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Nie dziwie się jak na ten ośrodek pracują uwaga...dwie osoby. Radio Plus Kraków a właściwie Radio Plus Kraków - Podhale również wystartował z ramówką podobną do Vox'a jeszcze z piątku choć w porównaniu do pasma z godziny 16 minionego piątku to pasmo jest lokalne.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 31 lip 2007, 17:15
Lokalizacja: Igristoje
x 1
x 1
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projektor.ols »

Wiem, że dwie osoby tam pracują. ;) Ale skoro tak się promują w innych mediach (m.in. w TVP Olsztyn), że będą bardzo lokalni, to niech chociaż starają się to pokazać, bo na razie nie miałem okazji nic słyszeć o sprawach olsztyńskich (oprócz oczywiście jingla radiowego ;) )

Nie rozumiem czemu promują częstotliwość 88,1FM, skoro od dawna mówiło się o 88,2FM i co najciekawsze - chyba na tej drugiej nadają. Bo IMO na 88,1 trzeszczy i jakość taka sobie, a na 88,2 już tak nie jest. Dziwne... :P
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Muszę przyznać że w ostatnim czasie Radio Plus u mnie mocno zaplusowało stając się moją ulubioną rozgłośnią radiową. Atutem tego radia jest komunikacja z słuchaczem przez telefon, e-mail czy Facebooka - przy tym ostatnim głównie w dni powszednie od 6 do 16 ale w weekend też jest aktywnie. Kolejnym atutem są nie gwiazdujący prezenterzy z którymi się przyjemnie rozmawia na tematy które sami wymyślają i nie tylko. Ogólnie choć w tym radiu jest jeszcze dużo do zrobienia to uważam że i tak jest dobrze.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przepraszam za post pod postem ale dzisiaj Radio Plus obchodzi swoje jubileuszowe 20 urodziny - stąd też w dniu dzisiejszym antena jak i profil stacji na Facebooku są podporządkowane temu wydarzeniu. Cały czas działa także jubileuszowa strona internetowa: dostępna pod adresem http://20lat.radioplus.pl
Co zatem sądzicie na temat tego jubileuszu ? Ja z całego serca gratuluje tej stacji 20 lat oraz oczywiście życzę wielu kolejnych lat nadawania :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przecież nie mam podstaw do połączenia postów, bo od twojego ostatniego minęło prawie 10 miesięcy. Połączyć je mogę tylko wtedy, gdy są napisane tego samego dnia.

Co do tematu - Radio Plus cenię, za sposób podawania treści religijnych - nie jest to takagresywnie, ani politycznie, jak w pewnej rozgłośni radiowej z Torunia - no i oczywiście za dobrą muzykę.

Warto też dodać, że swoją audycję w tym radiu ma m. in. Anna Popek ;).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Akurat co audycji to nie dobrze się dzieje w Radiu Plus ponieważ w ostatnich miesiącach z stacją pożegnało się już wielu prezenterów (dzisiaj był to pan Paweł Szreiber a tydzień wcześniej jeden z prowadzących audycje w Krakowie) w wyniku czego w ramówce znacznie poszerzyło się pasmo muzyki non stop.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Przepraszam że piszę post pod postem ale pojawiły się szanse aby coś w Radiu Plus zmieniło się na lepsze: http://gosc.pl/doc/1511438.Polskie-radi ... raly-disco
Teraz tylko przekonać do tego poszczególne stacje radiowe będące częściami sieci Radia Plus - sam chętniej słuchałbym takiej muzyki anieżeli tego co teraz serwuje czerwono-pomarańczowa stacja religijna.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
pommidor
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 21 lut 2013, 21:18

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pommidor »

Mało ci stacji nadających disco polo? Niech zostanie tak jak jest!
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Plus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

A kto powiedział że ja chce disco polo - ja mam ochotę na disco ale niekonieczne te rodzime a te z lat 70,80 i 90 połączone z muzyką znaną z anteny VOX FM czyli drugiej stacji szefa Radia Plus.

PS: Zmiany już od poniedziałku 8 kwietnia - http://prawy.pl/portal_aktual/z-kraju/4 ... radia-plus
Jak widać kościół protestuje i po części ma racje choć wina za słabe wyniki Radia Plus jest całkowicie po jego stronie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości