HBO

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Grzegorzek
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 19 maja 2007, 9:05
x 1

HBO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorzek »

Tutaj piszcie na temat kanału filmowego HBO
Zamiast megapremier seriale HBO
Widzowie płatnego kanału HBO Polska będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia. Do tej pory, w niedzielne wieczory stacja emitowała premierowe pozycje filmowe, które stanowiły swoistą premierę tygodnia. Teraz w tym czasie widzowie muszą zadowolić się popularnymi serialami.
Pawel

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Zapomnieli tylko dodać że te seriale są produkcji HBO więc to normalne że będą lecieć na HBO. Do tego są one zdecydowanie lepsze niż niejeden przeciętny film z Hollywood.
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2006, 14:00
x 1

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: iSiO »

WItam
Własnie ten fakt zdecydował o tym że nie przedłużyłem umowy na HBO. Obiecywano 30 premier miesiecznie a dostaje seriale które wogole mnie nie kręcą! Jedyny serial na HBO który nadawał sie do ogladania to "Weeds" który to poszedł do HBO Comedy a u siebie w UPC takowego wynalazka nie mam. Dla mnie jest to żenująca postawa HBO i staczanie się coraz niżej.
kamilkula111
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2012, 19:30
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilkula111 »

Informuje że udało mi się załatwić przedstawiciela HBO na forum. Wkrótce się pojawi.
Forum media2.pl Najlepsze.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Trochę mało się dzieje w tym wątku, to na rozruch przypomnienie co dobrego HBO pokazywało w 2013 roku i zapowiedź 2014 (czyli nowe serie, nowe seriale, nowe filmy) http://www.youtube.com/watch?v=RHWBZbi9vl8
▲waldus_5
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

kamilkula111 pisze:Informuje że udało mi się załatwić przedstawiciela HBO na forum. Wkrótce się pojawi.
Bardzo dobrze, Cinemaxy też są od HBO, więc będzie okazja do zadania pytań, a mam ich kilka :)
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
AdamKot34
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 23 paź 2013, 21:28

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamKot34 »

Okazuje się, że na Media2.pl jest przedstawiciel HBO, jednakże nie udziela się na forum, a w komentarzach pod artykułami na Media2.pl :D.

Oto próbka jego możliwości:
Kinoman największy pisze:HBO po raz kolejny pojechało równo po Canal+, Cinemax i całym Polsacie z TVN razem wziętym, i który to już raz z rzędu, i udowadnia że jest najlepszym kanałem premium w światowej ofercie. Jak zawsze HBO udowadnia że jest królem kanałów dla elity powodującym opad z wrażenia szczęki do piwnicy. Jak zwykle HBO serwuje hity światowego kina zaraz po amerykańskiej premierze w obłednej jakości zapierającej dech w piersiach. My kinomani jako elita doszliśmy do perfekcji w wyborze najlepszego światowego kina które jest tylko na HBO, na którym jak zwykle jest super oferta, i zapowiadane są zarówno filmy jak i seriale, po prostu bezkonkurencyjne. Żal mi was poprawdzie że nie oglądacie HBO, i mówcie mi mecenas bo wiem co mówię. Jak zawsze codziennie na wieczór biorę duży zestaw w McDonald’s oraz Cole z nóżką w KFC, i oglądam całą noc światowe kino na HBO w obłędnej jakości 1080p na moim 55” amoledzie, a potem z rana ide na kebab i do pracy. Z kolei na weekend zamawiam w Pizza Hut na wynos picce Pepperoni oraz talerz Rolsów, a potem skrzydełka kurczaka z sosem Margherita i Pepsi, i oglądam cały weekend światowe kino na HBO w obłędnej jakości 1080p na moim 55” amoledzie, a w poniedziałek rano ide na kebab i do pracy.
Tradycjonalista

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Nic merytorycznego tu nie ma, typowa kryptoreklama HBO w tym komentarzu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To raczej żaden przedstawiciel HBO. IP wskazuje na internet mobilny, więc najprawdopodobniej jakiś niedopieszczony dzieciak z prowincji. Na Media2 są całe strony tego typu postów, z różnych adresów - najczęściej na korzyść HBO, ale także TVP, Polsatu czy nawet... ID.
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Lisa Kudrow w serialu HBO "Wielki powrót"
http://[link zakazany]/artykul/li ... lki-powrot
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Tutaj raczej chodzi o amerykańskie HBO, ale kto wie, może i nasze polskie również będzie emitowało ten serial.
Awatar użytkownika
murao22
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 31 gru 2013, 23:22

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: murao22 »

Kanały HBO i HBO HD zostały odkodowane w Multimedii Polska.
Obrazek
Conan
VIP Expert
Posty: 901
Rejestracja: 30 lip 2008, 8:12
x 6

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Conan »

W Cyfrowym Polsacie HBO i HBO HD "świecą" już od wczoraj dla wszystkich abonentów.

Niedzielny wieczór zapowiada się ciekawie. Na pewno obejrzę pierwszy odcinek "Watahy" i "Pod Mocnym Aniołem" :)
luki118
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 12 paź 2014, 8:06

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: luki118 »

W Neti również jest odkodowany tylko HBO HD tylko do dzisiaj :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

HBO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Taka mała rzecz, która wyróżniała jakoś HBO, a która już nie ma miejsca - przynajmniej w wersji HD... Odkąd miewałem tylko dostęp do tego kanału, logo ekranowe (co było niepodobne do innych stacji tv) pojawiało się po kilku(nastu?) sekundach od rozpoczęciu filmu i mniej więcej w takim samym czasie przed jego końcem znikało. Teraz widzę, że widnieje na ekranie zarówno podczas filmów, jak i autopromocji. Niby szczegół, ale to pierwsza taka zmiana od co najmniej 10 lat na tej antenie, podejrzewam, że i więcej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości