Platforma Canal+ (dawniej nc+)
- Kacper
- Obserwator
- Posty: 587
- Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
- Lokalizacja: Wołów
- x 1070
- x 27
- Kontakt:
nc+ - dekodery - pytania i problemy
Jest, na kanale 359 jako "Das Erste".
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
nc+ - Lista Kanałów
chyba już nieaktualne to jest...
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
MEZZO z kodowaniem Conax, ciekawe, kiedy zaktualizują listę kanałów ?
Więcej tutaj: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/4317 ... niem-conax
Więcej tutaj: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/4317 ... niem-conax
nc+ - Lista Kanałów
Odpowie mi ktoś na pytanie co to za kanały na końcu listy... Przed F TEST i S TEST ? Czyli C1 do C20
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
Od 6/12/2013 15 nowych kanałów w ofercie nC+ ( między innymi BOOMERANG ). Robi wrażenie. Więcej tutaj:
http://satelitarne.tv/nc-plus/item/5019 ... -6-grudnia
http://satelitarne.tv/nc-plus/item/5019 ... -6-grudnia
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
Jakie wrażenie? Większość to śmieci w SD, które wcześniej zostały, bez żalu, wywalone z oferty.
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
Kanał 13 Ulica z kodowaniem Seca/Nagra/Conax nC+.
Link: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/5660 ... owaniem-nc
Link: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/5660 ... owaniem-nc
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
Universal Polska i Sci Fi Universal z kodowaniem Seca/Nagra/Conax platformy nC+.
Źródło: Kingofsat
Źródło: Kingofsat
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
1 października TV Republika i Muzo TV wchodzą do oferty nC+ zaś 31 października Comedy Central HD zawita do nC+ oraz Orange.
http://[link zakazany]/artykul/za ... rafi-do-nc
http://[link zakazany]/artykul/za ... rafi-do-nc
nc+ - Lista Kanałów
BBC Knowledge HD 29/10/2014 zostanie przesunięte z pozycji 72 na pozycję 82. Przypomnijmy że na pozycji 71 nadawany jest History HD. History 2 HD na pozycji 72?
Źródło: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1136 ... zycje-w-nc
Źródło: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1136 ... zycje-w-nc
Oferta sportowa nc+
Rozpoczynam ten wątek bo nc+ ma najciekawszą ofertę sportową w Polsce.
12.kolejka Ligi BBVA (dzisiaj ):
15:55 - Atletico Madryt - Malaga CF (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Rafał Wolski - Leszek Orłowski
17:55 - SD Eibar - Real Madryt (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Filip Adamus - Leszek Orłowski
19:55 - FC Barcelona - Sevilla (Canal+Family HD)
Komentatorzy: Adam Marchliński - Tomasz Wieszczycki
16.kolejka T-Mobile Ekstraklasy (dzisiaj,jutro i Poniedziałek):
Dzisiaj:
15:00 - Gorączka Piłkarskiej Soboty (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Żelisław Żyżyński
Gość: Grzegorz Mielcarski
15:25 - Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała (nSport+ HD)
Komentatorzy: Rafał Dębiński - Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Jakub Zborowski,Mariusz Wróblewski
15:25 - Wisła Kraków - Górnik Łęczna (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński
17:30 - Gorączka Piłkarskiej Soboty (Canal+Sport HD)
17:55 - Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Sonia Śledź – Cezary Olbrycht
21:00 - Liga+ (Canal+Sport HD)
Prowadzący: Krzysztof Marciniak
Gość:Marcin Baszczyński
Jutro:
15:00 - Grana Niedziela (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Piotr Salak
Gość:Krzysztof Przytuła
15:25 - Lechia Gdańsk - Jagiellonia - Białystok (Canal+Sport HD
Komentatorzy:Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Filip Surma, Sonia Śledź
17:30 - Grana Niedziela (Canal+Sport HD)
17:55 - Lech Poznań - Piast Gliwice (Canal+Sport HD)
Komentatorzy: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Gliwic)
Reporterzy: Adam Westfal, Daria Kabała-Malarz
20:00 - Liga+Extra (Canal+ Sport HD)
Prowadzący:Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski
Goście:Antoni Bugajski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Poniedziałek:
17:40 - Cracovia - Górnik Zabrze (Canal+Family HD,nSport+HD)
Komentatorzy: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Grzegorz Milko
VELUX EHF LIGA MISTRZÓW PIŁKARZY RĘCZNYCH
Jutro:
14:45 - Studio (Canal+Family HD)
Prowadzący: Piotr Karpiński (z Kielc)
Gość: Jacek Będzikowski (z Kielc)
Reporter:Piotr Bugajny
15:10 - Grupa D:VIVE Tauron Kielce - Aalborg Handball (Canal +Family HD)
Komentatorzy: Robert Skrzyński - Jacek Będzikowski (z Kielc)
16:50 - Grupa B: KIF Kolding Kopenhaga - Orlen Wisła Płock (Canal+Family HD)
Komentatorzy: Krzysztof Bandych - Michał Matysik
19:25 - Grupa B: FC Barcelona - SG Flensburg Handewitt (nSport+HD)
Komentatorzy:Krzysztof Bandych - Robert Lis
BOKS:
Dzisiaj:
21:30 - Walka o pas federacji EBU w Terracinie:Rafał Jackiewicz - Gianluca Branco (nSport+HD (walki poprzedzające),Canal+Sport HD (walka wieczoru) od 22:30)
12.kolejka Ligi BBVA (dzisiaj ):
15:55 - Atletico Madryt - Malaga CF (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Rafał Wolski - Leszek Orłowski
17:55 - SD Eibar - Real Madryt (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Filip Adamus - Leszek Orłowski
19:55 - FC Barcelona - Sevilla (Canal+Family HD)
Komentatorzy: Adam Marchliński - Tomasz Wieszczycki
16.kolejka T-Mobile Ekstraklasy (dzisiaj,jutro i Poniedziałek):
Dzisiaj:
15:00 - Gorączka Piłkarskiej Soboty (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Żelisław Żyżyński
Gość: Grzegorz Mielcarski
15:25 - Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała (nSport+ HD)
Komentatorzy: Rafał Dębiński - Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Jakub Zborowski,Mariusz Wróblewski
15:25 - Wisła Kraków - Górnik Łęczna (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński
17:30 - Gorączka Piłkarskiej Soboty (Canal+Sport HD)
17:55 - Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Sonia Śledź – Cezary Olbrycht
21:00 - Liga+ (Canal+Sport HD)
Prowadzący: Krzysztof Marciniak
Gość:Marcin Baszczyński
Jutro:
15:00 - Grana Niedziela (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Piotr Salak
Gość:Krzysztof Przytuła
15:25 - Lechia Gdańsk - Jagiellonia - Białystok (Canal+Sport HD
Komentatorzy:Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Gdańska)
Reporterzy: Filip Surma, Sonia Śledź
17:30 - Grana Niedziela (Canal+Sport HD)
17:55 - Lech Poznań - Piast Gliwice (Canal+Sport HD)
Komentatorzy: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Gliwic)
Reporterzy: Adam Westfal, Daria Kabała-Malarz
20:00 - Liga+Extra (Canal+ Sport HD)
Prowadzący:Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski
Goście:Antoni Bugajski, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Poniedziałek:
17:40 - Cracovia - Górnik Zabrze (Canal+Family HD,nSport+HD)
Komentatorzy: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Adamus, Grzegorz Milko
VELUX EHF LIGA MISTRZÓW PIŁKARZY RĘCZNYCH
Jutro:
14:45 - Studio (Canal+Family HD)
Prowadzący: Piotr Karpiński (z Kielc)
Gość: Jacek Będzikowski (z Kielc)
Reporter:Piotr Bugajny
15:10 - Grupa D:VIVE Tauron Kielce - Aalborg Handball (Canal +Family HD)
Komentatorzy: Robert Skrzyński - Jacek Będzikowski (z Kielc)
16:50 - Grupa B: KIF Kolding Kopenhaga - Orlen Wisła Płock (Canal+Family HD)
Komentatorzy: Krzysztof Bandych - Michał Matysik
19:25 - Grupa B: FC Barcelona - SG Flensburg Handewitt (nSport+HD)
Komentatorzy:Krzysztof Bandych - Robert Lis
BOKS:
Dzisiaj:
21:30 - Walka o pas federacji EBU w Terracinie:Rafał Jackiewicz - Gianluca Branco (nSport+HD (walki poprzedzające),Canal+Sport HD (walka wieczoru) od 22:30)
Oferta sportowa nc+
Fajna oferta być może najlepsza w Polsce na pewno dla fanów piłki nożnej
Oferta sportowa nc+
Już w tym tygodniu 5.kolejka piłkarskich LM i LE. Ekskluzywne transmisje w nc+
UEFA LIGA MISTRZÓW (5.kolejka fazy grupowej):
Wtorek:
17:45 - Studio (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Tomasz Smokowski,Andrzej Twarowski
Goście:Michał Pol,Kazimierz Węgrzyn
17:55 - Grupa E: CSKA Moskwa - AS Roma (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Żelisław Żyżyński - Tomasz Lipiński
17:55 - Grupa H: BATE Borysow - FC Porto (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Adam Marchliński - Filip Surma
20:00 - Studio (Canal+Sport HD,nSport+ HD)
Prowadzący:Tomasz Smokowski,Andrzej Twarowski
Goście:Michał Pol,Kazimierz Węgrzyn,Piotr Salak
20:40 - Grupa E: Manchester City - Bayern Monachium (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki (z Manchesteru)
20:40 - Grupa F: Paris Saint-Germain - AFC Ajax (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki
20:40 - Grupa G: FC Schalke - Chelsea FC (nSport+ HD)
Komentatorzy: Piotr Laboga - Krzysztof Przytuła
20:40 - Multiliga (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Piotr Karpiński, Filip Adamus, Leszek Orłowski
Środa:
17:45 - Studio (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski
Goście:Tomasz Wieszczycki, Michał Pol
17:55 - Grupa C: Zenit Sankt Petersburg - SL Benfica (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
20:00 - Studio (Canal+Sport HD,nSport+HD)
Prowadzący:Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski
Goście:Tomasz Wieszczycki, Michał Pol, Piotr Salak
20:40 - Grupa D:Arsenal FC - Borussia Dortmund (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki (z Londynu)
20:40 - Grupa B: FC Basel - Real Madryt (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Bartosz Gleń - Leszek Orłowski
20:40 - Grupa B: Łudogorec Razgrad - Liverpool FC (nSport+HD)
Komentatorzy: Krzysztof Bandych – Rafał Nahorny
20:40 - Multilliga (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy:Wojciech Zawioła, Filip Adamus, Piotr Laboga
UEFA LIGA EUROPY (5.kolejka fazy grupowej)
Czwartek:
18:15 - Studio (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski (z Lokeren)
Goście:Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła (z Lokeren)
18:55 - Grupa L: KSC Lokeren - LEGIA WARSZAWA (Canal+Sport HD, TVN Turbo HD,TTV)
Komentatorzy:Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Lokeren)
Reporterzy:Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński
18:55 - Grupa G:Feynoord Rotterdam - Sevilla FC (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy:Piotr Laboga - Leszek Orłowski
18:55 - Grupa H: VFL Wolfsburg - Everton FC (nSport+ HD)
Komentatorzy:Bartosz Gleń – Rafał Nahorny
19:00 - Studio (Canal+Sport HD)
21:00 - Grupa B:Torino FC - Club Brugge (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński
21:00 - Grupa A: Villareal CF - Borussia Monchengladbach
Komentatorzy:Adam Marchliński – Wojciech Jagoda
UEFA LIGA MISTRZÓW (5.kolejka fazy grupowej):
Wtorek:
17:45 - Studio (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Tomasz Smokowski,Andrzej Twarowski
Goście:Michał Pol,Kazimierz Węgrzyn
17:55 - Grupa E: CSKA Moskwa - AS Roma (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Żelisław Żyżyński - Tomasz Lipiński
17:55 - Grupa H: BATE Borysow - FC Porto (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Adam Marchliński - Filip Surma
20:00 - Studio (Canal+Sport HD,nSport+ HD)
Prowadzący:Tomasz Smokowski,Andrzej Twarowski
Goście:Michał Pol,Kazimierz Węgrzyn,Piotr Salak
20:40 - Grupa E: Manchester City - Bayern Monachium (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki (z Manchesteru)
20:40 - Grupa F: Paris Saint-Germain - AFC Ajax (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Rafał Dębiński - Tomasz Wieszczycki
20:40 - Grupa G: FC Schalke - Chelsea FC (nSport+ HD)
Komentatorzy: Piotr Laboga - Krzysztof Przytuła
20:40 - Multiliga (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Piotr Karpiński, Filip Adamus, Leszek Orłowski
Środa:
17:45 - Studio (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski
Goście:Tomasz Wieszczycki, Michał Pol
17:55 - Grupa C: Zenit Sankt Petersburg - SL Benfica (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
20:00 - Studio (Canal+Sport HD,nSport+HD)
Prowadzący:Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski
Goście:Tomasz Wieszczycki, Michał Pol, Piotr Salak
20:40 - Grupa D:Arsenal FC - Borussia Dortmund (Canal+Sport HD)
Komentatorzy:Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki (z Londynu)
20:40 - Grupa B: FC Basel - Real Madryt (Canal+Family HD)
Komentatorzy:Bartosz Gleń - Leszek Orłowski
20:40 - Grupa B: Łudogorec Razgrad - Liverpool FC (nSport+HD)
Komentatorzy: Krzysztof Bandych – Rafał Nahorny
20:40 - Multilliga (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy:Wojciech Zawioła, Filip Adamus, Piotr Laboga
UEFA LIGA EUROPY (5.kolejka fazy grupowej)
Czwartek:
18:15 - Studio (Canal+Sport HD)
Prowadzący:Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski (z Lokeren)
Goście:Grzegorz Mielcarski, Krzysztof Przytuła (z Lokeren)
18:55 - Grupa L: KSC Lokeren - LEGIA WARSZAWA (Canal+Sport HD, TVN Turbo HD,TTV)
Komentatorzy:Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Lokeren)
Reporterzy:Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński
18:55 - Grupa G:Feynoord Rotterdam - Sevilla FC (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy:Piotr Laboga - Leszek Orłowski
18:55 - Grupa H: VFL Wolfsburg - Everton FC (nSport+ HD)
Komentatorzy:Bartosz Gleń – Rafał Nahorny
19:00 - Studio (Canal+Sport HD)
21:00 - Grupa B:Torino FC - Club Brugge (Canal+Family2 HD)
Komentatorzy: Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński
21:00 - Grupa A: Villareal CF - Borussia Monchengladbach
Komentatorzy:Adam Marchliński – Wojciech Jagoda
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
H2 HD (History 2 HD) i Livetime HD nowościami na nc+. Przy czym H2 HD będzie składnikiem Opcji dodatkowej History HD za 2,99 zł. mies. Więcej:
http://media2.pl/media/115792-H2-HD-i-L ... edium=link
http://media2.pl/media/115792-H2-HD-i-L ... edium=link
Nowości i straty platformy cyfrowej nc+
Platforma nc+ wprowadziła do swoich tańszych pakietów Opcję dodatkową "Zest / Motowizja / Sportklub za 3,99 zł. mies.
Szczegóły: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1286 ... ofercie-nc
Szczegóły: http://satelitarne.tv/nc-plus/item/1286 ... ofercie-nc
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości