Play

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

to_ti pisze:Człowieku!!! Jedziesz po startera? Jest XXI wiek!!! Teraz się siedzi z nudów przegląda 80 kanałów TV zażera chipsy, popija colę (broń boże nie light! )....a starter powinni ci przywieźć i spytać czy zechcesz łaskawie przyjąć...:(

Nie umiesz sobie wychować Operatora... oj nie...:( moja rada: nie żeń się, nie rób dzieci, bo sobie nie poradzisz...diagnoza: starość w domu opieki społecznej...:(
Co ty gadasz ? A od kiedy niby ktos ma przywozic do domu starter ? Albo sobie jakies jaja robisz piszac to albo ja jestem niedoinformowany.
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

Axel: jasne że sobie jaja robię...po co bym tu pisał?:):) A ty pewnie wyglądasz kuriera?:):)
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

Witu pisze:Tylko nie wszyscy są takimi warzywkami jak ty, żeby się nie chciało komuś iść do pierwszego lepszego punktu, gdzie sprzedają karty ;)
Nie jesz chipsów zapijając colą? Widocznie nie jesteś dzieckiem neostrady...nie liczysz się w tej dyskusji:)
maskotka
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 22 sty 2007, 10:08

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maskotka »

ej jak sie komuś tyłka ruszyć nie chce to niech sobie czeka na kuriera.. jego sprawa, dla mnie to głupota no ale cóż.. uzależniona od neta jestem no ale bez przesady.. ja czekam na kuriera ale nie ze starterem a z umową na abo, a to co innego :P
avarja
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2007, 20:14

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: avarja »

kiedy nadejdzie czas podpisania umowy nie będę czekałam na kuriera tylko ruszę się z domu. Szybciej będzie :D A trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi ;P
tunis

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tunis »

hehe pewnie, że trochę ruchu się przyda- ale fajnie mieć możliwość--> jednym chce się jechać podpisywać umowę, a niektórzy wolą poczekać na kuriera :)
lefika
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 sty 2007, 17:06

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lefika »

no zalezy co komu bardziej pasuje.
ja się na razie tylko przeszłam do punktu i spoworotem;)
a co?! chodzic mi nikt nie zabroni, a jak się lenię to mnie gonią;p
avarja
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2007, 20:14

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: avarja »

Lekko poza tematem. kto się cieszy z organizacji EURO 2012? Może Play jako sponsor gdzieś wystąpi??? Byłby to kolejny punkt w kampanii. Do tego czasu to już pewnie będą mieli swoją sieć nieźle rozbudowaną. A może transmisję meczu będzie można w telefonie obejrzeć???
Ja kibicem nie jestem, ale to co będzie trzeba w kraju do tego czasu pozmieniać już mnie cieszy :D
NAzwa

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NAzwa »

No normalnie Play Polska:Do boju ;)
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

maskotka pisze:ej jak sie komuś tyłka ruszyć nie chce to niech sobie czeka na kuriera.. jego sprawa, dla mnie to głupota no ale cóż.. uzależniona od neta jestem no ale bez przesady.. ja czekam na kuriera ale nie ze starterem a z umową na abo, a to co innego :P
maskotka: a przystojny kurier by cię nie interesował?:):)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

To nie jest Hyde Park. Zacznijcie normalną rozmowę albo posty zaczną znikać.
adama

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adama »

avarja pisze:Lekko poza tematem. kto się cieszy z organizacji EURO 2012? Może Play jako sponsor gdzieś wystąpi??? Byłby to kolejny punkt w kampanii. Do tego czasu to już pewnie będą mieli swoją sieć nieźle rozbudowaną. A może transmisję meczu będzie można w telefonie obejrzeć???
Ja kibicem nie jestem, ale to co będzie trzeba w kraju do tego czasu pozmieniać już mnie cieszy :D
no gdyby play zasponsorowal to by mial dobra reklame
mecze z tv na telefonie.
miszcz.
ciekawet co z tego bedzie :)
Kaczka Dziwaczka

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaczka Dziwaczka »

Nigdy nic nie wiadomo......na razie cieszmy się tanimi rozmowami w Play:)
Jeśli chodzi o formę zamówienia, poprosiłam kuriera.....chyb zreszta nie miałam wyboru. Jak do mnie zadzwonili ze mam jeden dzien na zdecydowanie się czy zostaje w Play czy odbieram telefon, to jak zadzwoniłam że tak podpisuje to powiedziano mi że przez kuriera dostane umowę. Także czekam cierpiliwie....Widze ze sporo osób się zdecydowało na pozostanie w Play...
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Od wczoraj jestem w Play i mam małe pytanko bo nie wykrywa mi sieci Play tylko pojawił mi sie Play i nad nim tylko alarmowe a sieci Play nie wykrywalo z 3 razy szukałem wiec dałem na Plus i zaskoczyło pisze u góry Plus GSM a pod spodem PLAY czy tak ma być?
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
cineman

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cineman »

Tak ma być. Jak pewnie sie domyślacie nowej infrastruktury Play nie posiada, więc
korzysta z istniejącej -Plusa. To faza przejściowa, do czasu jak wybuduje sobie własną - czyli za parę lat.
Oczywiście nieźle za to buli .. ale to już sprawa Play'a.
Co do taryf to w zasadzie nie ma sie do czego przyczepić. Tanio .. konkurencja nie śpi .. jestem w Erze i na razie w niej zostaje bo po daładowaniu karty za 50 dych dostałem 100 minut za friko .. także jeszcze trochę posiedzę w niej .. ale nie jestem z niej zadowolony - kruczki w regulaminie szczególnie jeśli chodzi o opłaty za GPRS. Przechodzę na Play ale nie teraz. Pozdro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości