[TVP2] Polaków Portret Własny (1995-2004)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TVP2] Polaków Portret Własny (1995-2004)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

''Polaków Portret Własny'' był to program Waltera Chełstowskiego, który był emitowany w latach 1995-2004 w TVP2. W programie przedstawiano m.in. sondaże dotyczące Polaków, a główną ideą programu było skłonienie widza do refleksji nad własnym życiem. Zrealizowano ponad 150 odcinków.

Dzisiaj na YouTube pojawił się obszerny fragment odcinka ''Polaków Portret Własny'' z 2002 roku, w którym pojawili się m.in. Jerzy Kryszak, Krzysztof Piasecki, Genowefa Pigwa (Bronisław Opałko), Marek Majewski, Jan Pietrzak i Paweł Dłużewski.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0LhUCsOoXZo&t=947s[/youtube]
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TVP2] Polaków Portret Własny (1995-2004)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Program zapewne powstał jako odpowiedź na "Forum" (TVP1/TVP Info), ale takie skierowane bardziej na społeczeństwo niż politykę i mnie strasznie nudził (ze względu na tematy)... dla mnie jednak to spory kawał dzieciństwa ze względu na czołówkę i charakterystyczną melodię, która miała w sobie coś magicznego, uspokajającego! 8), :D Takich programów w dzisiejszej telewizji właściwie już się nie robi, a szkoda... :(
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Polaków Portret Własny (1995-2004)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja program ten kojarze z czołówki z mapą Europy i wychodzącymi z niej konturami Polski wraz z informacjami o naszym kraju. Na początku oprawy muzycznej był wtedy hymn Unii Europejskiej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 18 gości