Telewizja WP

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Od 2 grudnia o 13:00 w sobotę oraz niedzielę emitowany będzie program "Mój dom świeci najjaśniej".
Od 17 grudnia o 22:30 w niedzielę WP będzie pokazywać program "Gaycation".
Do tego w niedzielę o 15:00 ruszyło pasmo filmów familijnych.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Poza tym w Telewizji WP pojawi się nowy program pt. ''Misja Wisła'', który poprowadzą Maciej Orłoś i Zbigniew Urbański.
http://[link zakazany]/artykul/ma ... lewizja-wp
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Stacja ma dziś przy logo ozdobnik w postaci tortu ze świeczką i balonem na 1-e urodziny. Emitują też jingiel urodzinowy. Później wrzucę screeny i video.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Kiedy kanał miał wystartować miałem ambitne plany, że będę oglądał. Najbardziej zainteresowany byłem tymi wszystkimi programami na żywo i od czasu do czasu je oglądałem. Na dzień dzisiejszy nie pamiętam kiedy ostatnio włączyłem WP na pilocie.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2400
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1703
x 67

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Szybko świętują, wszak jutro rocznica wypadnie... Zapowiadało się świetnie, a co dzisiaj mamy? Orłoś w autorskim talk-show i prowadzący program kabaretowy, zero informacji, sporo seriali... Nie tak miało to wyglądać...
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Z seriali to ja się akurat cieszę. A ucieszyłabym się jeszcze bardziej, gdyby pociągnęli Sześć sióstr. :)
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Początkowo wydawało się że będzie to ciekawa telewizja. Co prawda propagandowe programy newsowe i publicystyczne mnie nie interesowały ale startowali z kilkoma ciekawymi serialami m.in. Orphan Black.

No ale niestety jak się skończyło wszyscy widzą. Propaganda w większości spadła z anteny (tu akurat płakać nie zamierzam :P) ale niestety te co lepsze propozycje programowe też. Seriale obecnie to jakieś popłuczyny, królują jakieś pseudo programy realitopodobne.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

W zeszłym roku patrząc na ofertę programową czterech nowych stacji naziemnej tv to właśnie oferta telewizji wp wydawała mi się najkorzystniejsza. Dzisiaj mogę stwierdzić, że żadna z tych stacji nie ma nic ciekawego do zaoferowania (przynajmniej dla mnie). Niestety.
2008-2023
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Telewizja WP bardzo ciekawie się zapowiadała - serwisy informacyjne, program poranny, Sylwester z Wrocławia, seriale z najwyższej półki - jednak balonik pękł, oglądalność była słaba i mamy obecnie taką telewizje, jaką mamy - powtórki kabaretów, programy lifestyle'owe z USA, filmy fabularne.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Plany były ambitne, podobały mi się, nawet bardzo, ale dziwi mnie jedno - dlaczego w badaniach (bo chyba jakieś robili?) wyszło, że ludzi chcą taki model telewizji oglądać, a rzeczywistość okazała się odmienna. Słaby zasięg, powiecie. Owszem, był i nadal jest słabszy względem pozostałych multipleksów, ale o tym WP też wiedziała, więc mogła się przygotować. W mojej opinii podcięli projektowi skrzydła zanim na dobre wystartował. Żadna telewizja nie osiąga rentowności w pół roku.
2009-2021
Main
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2016, 17:49

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Main »

Poniżej wspomniana oprawa (dżingle "ogłoszenie nadawcy' i "#WłączWP' bez zmian). Z zawartością programową rzeczywiście zrobiła się bryndza. Usunięto większość autorskich programów, między innymi "#dziejesię" o 16:50 i 18:50. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6gxM555 ... e=youtu.be[/youtube]
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

WP| nadaje rano program "WP Express" i "WP Express Plus" program informacyjno-publicystyczny-konsumencki. Do tego rano trafiło pasmo o grach "CTRL" w programie "WP Express". Program 8:30 "WP Express" i 8:45 "WP Express Plus" trwają po 15 minut. Wygląda to na mały powrót "#dzieńdobryWP" w wersji kwadransowej.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Telewizja WP 14 stycznia od 17 do 22 będzie emitowała tylko program "Mistrzowie kabaretu" (5 odcinków z rzędu). Jak widać kabarety w polskiej TV oglądają się bardzo dobrze :).
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Zrezygnowali z serwisów informacyjnych oraz poranka, więc uzupełniają swoją koncesje kabaretami - tak samo robi TVP Rozrywka.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Telewizja WP (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Męcząca jest bezczynność KRRiT. Kanał nadaje niemalże same powtórki, niektóre od początku istnienia. Gdzie ta cała różnorodność? Gdzie przeciwwaga dla konkurencji? Tylko czekać na news, że Polsat lub TVN przejmują WP :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości