Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

W tym dziale można zakładać ankiety.

Która stacja, na chwilę obecną będzie miała najlepszego sylwestra ?

TVN - Warszawa
20
51%
Polsat - Katowice
9
23%
TVP - Zakopane
10
26%
 
Liczba głosów: 39
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wybrałem TVN za dobór ciekawych gości i za to, że nie będzie wiejskiego disco polo.
Tradycjonalista

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Rok temu wybraliśmy Polsat i się nie zawiedliśmy. Polsat miał najlepszego sylwestra. Teraz też wybierzemy Polsat.
Patryk M

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Dla mnie Polsat. Ja się chce w Sylwestra dobrze bawić przy dobrym alko, a wtedy disco polo jest jak znalazł. Już na co dzień słucham m.in. popu, więc te kilka razy w roku lubie się bardziej "rozerwać" ;)
A miłośnicy "miastowej" muzyki niech sobie szaleją przy Kasi Kowalskiej i Bajmie :D
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 15:58 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Faktycznie, po alkoholu człowiek sam nie wie, co robi i dlatego wybierze diśko polo. :lol: :lol:
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Moim zdaniem najlepszy Sylwester będzie w TVP2 oraz na Polsacie.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Oczywiście, że TVN, bo jako jedyny nie poszedł kolejny raz na łatwiznę i nie ma wiejskich rytmów, czy przebrzmiałych gwiazd sprzed półwiecza :P (zresztą to nie pasuje totalnie do profilu stacji). A i w tym roku skład lepszy niż w poprzednim.

Polsat na 2 - gdyby nie przesyt disco-polo, to naprawdę okej - ogromny plus za Solera.

TVP2 już rok temu mnie zmęczyło... za dużo Zenka z playbacku i za duży miszmasz... A tu jeszcze koszmarnego i tragicznego totalnie Sławomira dowalili :angry:
Patryk M

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

kacper3100 pisze:Faktycznie, po alkoholu człowiek sam nie wie, co robi i dlatego wybierze diśko polo. :lol: :lol:
Daruj sobie te docinki i pogódź się z tym, że sporo osób lubi imprezy w rytmie disco, w tym ja. Sylwester jest raz w roku, więc chociaź tego dnia odpuszcze sobie pop, którego słucham na co dzień :P
Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 15:22 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mój głos idzie na Obrazek gdyż tam wiedzą jak bawić ludzi i robią to w sposób profesjonalny a nie na odczepnego.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2402
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Mój głos na TVP2 idzie - będzie różnorodność, największe muzyczne gwiazdy /Zenek, Sławomir, Maryla, Margaret/, gwiazdy zagraniczne.
Drugi TVN - skład też dobry, bez disco polo /wszak alternatywa być musi/, prowadzący idealnie dobrani /bez Mołek/.
Polsat ostatni - jedyny plus za Solera i Vengaboys. A tak trochę za dużo disco polo, w większości ten sam skład....
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Tak czytam, czytam i na moje oko walka właściwie i tak będzie między Polsatem a TVP2 - ale o pierwsze miejsce w 4+ i ewentualnie o oglądalność minutową, bo w komercyjnej wiadomo że raczej wygra Polsat. O ile mam nosa do komercji to wystarczy tylko porównać odtworzenia danych wykonawców na YT - według mnie jest to dość miarodajna metoda w dzisiejszych czasach. I tutaj bezapelacyjnie wygrywa Polsat, teledyski artystów którzy wystąpią na ich sylwestrze śmigają w necie w kilkudziesięciomilionowych odsłonach, chociaż nie dysponują takim zapleczem jak ''wielkie'' popowe gwiazdki za którymi stoją ogromne koncerny muzyczne.

No ale wiadomo, tutaj na forum trzeba dokopać Polsatowi bo jakże to oni śmią zapraszać tych samych artystów co w zeszłym roku, jak to promują disco polo którym gardzi ''król'' Miszczak (jakoś nie pamiętacie że wykreował Niecika, a u Wojewódzkiego i w DDTVN regularnie goszczą gwiazdy disco polo) i w ogóle Polsat ma tą samą oprawę graficzną od 10 lat i w ogóle to Nina powinna iść na emeryturę :D
Podejrzewam że gdyby ktokolwiek z was kierował się własnym gustem a nie gustem masowej widowni i finansami stacji to taka stacja upadła by szybciej niż powstała - póki co jest koniunktura na disco polo i trzeba to umiejętnie wykorzystywać.
Dlatego mój głos idzie na ex aequo na Polsat i TVP2 bo obie stacje zaoferują muzykę najpopularniejszego gatunku muzycznego w Polsce, a uważanie tej muzyki za gorszą i udawanie że DP nie istnieje jest po prostu żałosne.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Wybrałem TVN bez wahania - porównując do Dwójki i Polsatu które raczej nie zaskoczą swoim repertuarem. Chociaż u Carycy Soler i Vengaboys są jak najbardziej na plus, to jednak u Miszczaka zapowiada się impreza wykonana dość ciekawie - nawet lepiej od "#HELLO2017!". Żeby nie było - także odniosę się do Dwójkowego sylwestra - już w tamtym roku wszystkiego było za dużo. W tym roku obawiam się że będzie tak samo. No i mieszanka totalnie wybuchowa.

A do tych, którzy twierdzą że wszystkie te sylwestry są albo zbyt przaśne, albo zbyt nudne - w dobie internetu nie jesteśmy skazani na telewizyjne eventy - tylko ułożyć playlistę według swoich upodobań na YouTube/Spotify itd. I gra muzyka - u jednego Zenek, a u drugiego - Beata Kozidrak. ;)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Moje zdanie TVN.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zdzichu pisze: No ale wiadomo, tutaj na forum trzeba dokopać Polsatowi bo jakże to oni śmią zapraszać tych samych artystów co w zeszłym roku, jak to promują disco polo którym gardzi ''król'' Miszczak (jakoś nie pamiętacie że wykreował Niecika, a u Wojewódzkiego i w DDTVN regularnie goszczą gwiazdy disco polo) i w ogóle Polsat ma tą samą oprawę graficzną od 10 lat i w ogóle to Nina powinna iść na emeryturę :D
To, że gardzi, to daleka nadinterpretacja. Po prostu TVN zawarł niepisaną umowę ze swoim targetem, ponieważ taka muzyka niezbyt pasuje do inteligenckiej widowni z wielkich miast. Stacja chce pokazać, że nawet bez takich piosenek da się rozruszać publiczność. :)
manieq01 pisze:Wybrałem TVN bez wahania - porównując do Dwójki i Polsatu które raczej nie zaskoczą swoim repertuarem. Chociaż u Carycy Soler i Vengaboys są jak najbardziej na plus, to jednak u Miszczaka zapowiada się impreza wykonana dość ciekawie - nawet lepiej od "#HELLO2017!". Żeby nie było - także odniosę się do Dwójkowego sylwestra - już w tamtym roku wszystkiego było za dużo. W tym roku obawiam się że będzie tak samo. No i mieszanka totalnie wybuchowa.
Nie do końca. Artystów na imprezie Dwójki już jest mniej, niż rok temu. Zresztą różnorodność rok temu okazała się kluczem do sukcesu imprezy sylwestrowej TVP2. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

Która stacja będzie miała najlepszego sylwestra ?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jak zwykle wybór między Polsatem a TVP2.

W tamtym roku byłem w pracy i najwięcej oglądałem Polsat więc teraz też zagłosuję na Polsat, a jak będzie to zobaczymy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości