[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

pulkownik pisze: Za 3 tygodnie ruszają treningi, wtedy też powinna wyklarować się finalna obsada - zazwyczaj na początku lutego mieliśmy pełną jedenastkę. Póki co media informowały o udziale (oczywiście żadne nazwisko nie jest potwierdzone, brak natomiast dementi, jak u Kurdej-Szatan):
- Beaty Tadli
- Sandry Kubickiej
- Renaty Kaczoruk
- Ewy Zakrzewskiej
- Macademian Girl
- Katarzyny Niezgody
- Filipa Bobka
- Jarosława Kreta
Jeszcze portale plotkarskie pisały o Ewie Farnej, ale nie wiadomo jak to z nią będzie.

Polsat niejako potwierdza udział Beaty Tadli i Jarka Kreta i wspomina też o Basi Kurdej-Szatan, Ewie Zakrzewskiej i Macademian Girl.

http://www.polsat.pl/news/2018-01-04/kt ... gwiazdami/
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Sam udział Basi Kurdej-Szatan byłby z pewnością sporym wydarzeniem medialnym, tylko pytanie czy ona jeszcze tego chce, czy to jest jej do czegokolwiek potrzebne. Bo tak jak jej publiczna chęć udziału w zdaje się dwóch pierwszych edycjach w Polsacie chyba nikogo nie dziwiła, tak teraz wydaje mi się, że Basia jest już w trochę innym miejscu, by kupować serca Polaków pląsami na parkiecie.

Natomiast z kiedyś przewijających się, lecz niewymienianych tu ostatnimi czasy gwiazd, ja chętnie zobaczyłbym Kasię Moś. Gdyby tylko pokazała się ze strony "iskierki", którą w przedeurowizyjnych wywiadach mogliśmy z uśmiechem na ustach oglądać, myślę że mogłaby ugrać całkiem sporo, i może także przełamać polsatowską passę Rafała Maseraka w zdobyciu Kryształowej Kuli. ;)
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Basia Kurdej-Szatan nie wystąpi.. udzielała wywiadu że miała propozycję ale musiała ją odrzucić.
Wydaje mi się, że Basi wgl nie zobaczymy na parkiecie gdyż jest twarzą Playa. Gdyby w TVP był Taniec to z pewnością ona by zatańczyła ponieważ tam jest lokowany Play ;)
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michaal »

Do tego co jest na polsat.pl podchodźcie bardzo ostrożnie. Jakiś czas temu poszli w kierunku newsów plotkarskich, bo to ponoć się lepiej klika. Dlatego dużo tam informacji o sukienkach, fryzurach czy po prostu informacji wziętych z "kolorowych" mediów. Ale to już temat na inną dyskusję.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

adijos98d pisze:Basia Kurdej-Szatan nie wystąpi.. udzielała wywiadu że miała propozycję ale musiała ją odrzucić.
Wydaje mi się, że Basi wgl nie zobaczymy na parkiecie gdyż jest twarzą Playa. Gdyby w TVP był Taniec to z pewnością ona by zatańczyła ponieważ tam jest lokowany Play ;)
Nie trzeba tu pisać oczywistych oczywistości po raz enty. Nie od dziś wiadomo, że Play nigdy nie wyrazi zgody, by główna gwiazda ich reklam wystąpiła w programie rozrywkowym, gdzie z każdej strony wyskakuje lokowanie sieci Plus. Konflikt interesów. ;) Moje rozważanie było na temat, czy sam udział byłby Basi jeszcze do czegokolwiek potrzebny. Bo choć z całą pewnością miło patrzyłoby się na nią na parkiecie, to w przypadku zajęcia innego miejsca w programie niż pierwsze, na udziale mogłaby wyłącznie stracić.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ibisz potwierdza udział osób z innych telewizji oraz bardzo znanych ludzi internetu.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13292

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Trudno się nie zgodzić z Ibiszem w kwestii Iwony Cichosz ;) Co do uczestników - obstawiam Tadlę (raczej bez Jarka), z innych stacji ciężko mi kogoś a z internetu? Rezi? Paulina Mikuła? Osobiście chciałbym zobaczyć Arlenę Witt, ale ona raczej nie byłaby gorącym nazwiskiem dla dzieciarni internetowej :D

Swoją drogą prawie na pewno pojawi się jedna nowość w oprawie muzycznej, nie podarują sobie openingu pierwszego odcinka albo jakiegoś tańca do "Despacito" :P
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Jeżeli chodzi o Internet, tutaj raczej ku nieuciesze wielu obstawiałbym Angelikę Muchę. Ja podchodzę póki co do tego bez większych emocji. Tak zdolnej i przykuwającej uwagę uczestniczki jak Natalia Szroeder raczej ta edycja nie znajdzie, podobnie jeżeli chodzi o niesamowite wydarzenie jakim niezaprzeczalnie była prezentacja Iwony Cichosz w pierwszym odcinku. Póki co czekam, może będzie jakieś zaskoczenie. ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A może z Internetu pojawi się ktoś z kanału Abstrachuje, którzy to ostatnio podjęli współpracę z Polsat Media.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13292

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Taka uczestniczka jak Natalia zdarza się raz na... 20 edycji :D
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nad Natalią długo by można było się tak zachwycać i prawdopodobnie tym zachwytom nie byłoby końca. ;)
Natomiast co by w tym wszystkim nie mówić - poprzeczkę powiesiła jak dotąd najwyżej i przeskoczyć ją jest prawdopodobnie niewykonalne, a czy komuś uda się chociaż do tej poprzeczki zbliżyć? Szczerze, na razie nikt taki nie przychodzi mi do głowy.
Tamara dała się poznać do tej pory jako wielka perfekcjonistka, i choć trudno jest mi wyobrazić ją sobie w tańcu (to akurat o niczym nie świadczy, bo Eweliny Lisowskiej też kompletnie w tej dziedzinie nie widziałem) to z pewnością zadbałaby o najmniejsze detale. Jeżeli rzeczywiście się pojawi, to może się udać. Zwłaszcza gdy na horyzoncie staną panie Kaczoruk i Zakrzewska. ;) Jednak w całej tej perfekcji Tamary może pojawić się jeden problem - szkolne wyuczenie kroków w skali 6/6 zatrze jakiekolwiek emocje. I tu o przykład nie trzeba długo - Wyszkoni czy Kalicka nasuwają się same.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Liczę na Macademian Girl, wydaje mi się, idealnym uczestnikiem, młoda, związana z internetem, przebojowa, zaangażowana, pracuje z kamerami, bardzo ładna, wyróżnia się swoim stylem i urodą.

Z facetami pewnie jak zawsze będzie gorzej.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1577

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Havana pisze:Nad Natalią długo by można było się tak zachwycać i prawdopodobnie tym zachwytom nie byłoby końca. ;)
Natomiast co by w tym wszystkim nie mówić - poprzeczkę powiesiła jak dotąd najwyżej i przeskoczyć ją jest prawdopodobnie niewykonalne, a czy komuś uda się chociaż do tej poprzeczki zbliżyć? Szczerze, na razie nikt taki nie przychodzi mi do głowy.
Pod jakim względem poprzeczkę? Jeśli chodzi o technikę, to w standardzie nie była porywająca, zaś w latino ciut nieśmiała. W aspekcie emocji to zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że żadnej osobie z polsatowskich edycji nie udało się zbliżyć w połowie do tego co było w TVN.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Absolutnie nie oceniam nic pod kątem technicznym. Po prostu się na tym nie znam. :) Chodzi mi o całościowy obrazek, jaki wraz z Janem nam zaprezentowała. Dla mnie - długo nic tego nie przebije.
A nieśmiała w tańcach mogła być przesympatyczna Misheel, zaś nie Natalia.
Rektor pisze:W aspekcie emocji to zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że żadnej osobie z polsatowskich edycji nie udało się zbliżyć w połowie do tego co było w TVN.
Stwierdzenie ryzykowne, przyznaję. Rozumiem, że chcesz przez to powiedzieć, że dajmy na to Kasia Zielińska i Bilguun Ariunbaatar z ostatniej TVN-owskiej edycji przekazywali w swoich występach więcej emocji, niż Klaudia Halejcio tańcząc tango, Agnieszka Sienkiewicz taniec współczesny, Marcelina Zawadzka rumbę, czy też z ostatniego finału Iwona Cichosz i Natalia Szroeder, podczas swoich ostatnich występów inspirowanych kolejno "Gladiatorem" i "Avatarem"? Mamy w takim razie inne pojęcie słowa "emocje".
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Jeżeli chodzi o uczestników, którzy potrafili maksymalnie przekazać emocje w edycjach z Polsatu to dla mnie to byli przede wszystkim Klaudia Halejcio, Iwona Cichosz i Agnieszka Sienkiewicz. I zgodzę się, że w Polsacie takich osób było dużo mniej - w TVN do tej pory w pamięci mam występy Kuleszy, Lesz, Foremniak, Kamińskiej, czy Glinki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], zysiex i 22 gości