TVP1

Forum ogólnopolskich anten TVP.
mrc5
Obserwator
Posty: 570
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:46
Lokalizacja: Warszawa
x 5
x 41

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mrc5 »

Przepraszam, ale nie mogę oprzeć się postulatowi aby Panoramę przenieść na 19:30 do Jedynki. Myślę, że oglądalność TVP1 w tym paśmie wzrosłaby ;)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

mrc5 pisze:Przepraszam, ale nie mogę oprzeć się postulatowi aby Panoramę przenieść na 19:30 do Jedynki. Myślę, że oglądalność TVP1 w tym paśmie wzrosłaby ;)
Panorama podobnie jak Telexpress to w zasadzie powinna zostać wchłonięta przez Wiadomości :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13155
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2252
x 2438

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Chyba trochę za bardzo odlatujecie w tych swoich pomysłach :P.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Dzisiaj po Teatrze Telewizji w TVP1 zostanie wyemitowany (chyba po raz pierwszy w tej stacji) talk show znany z TVP Kultura: "Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat".Emisja tego programu jest pewnie podyktowana tym, że dzisiejsza sztuka w Teatrze TV jest oparta na tekstach W. Gombrowicza.

Tak czy siak, Mateusz Matyszkowicz zwiększa moc działania.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

TVP1 pokaże dzisiaj o godz. 20:25 serial TVP pt. ''Sprawiedliwi'' z 2010 roku - najprawdopodobniej serial zostanie pokazany związku z ostatnią krytyką Izraela na Polskę ws. karania za sformułowanie ''polskie obozy koncentracyjne''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co warto dodać serial premierę miał 11 kwietnia 2010 roku - w dzień po katastrofie smoleńskiej. Wtedy odcinek został nadany wyjątkowo o 20:25 za zdjętą z powodu żałoby narodowej "Blondynkę".
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Serial ''Sprawiedliwi'' zostanie także pokazany w następujących porach:

Piątek, 2 lutego br. - godz. 21:20 (odcinek 2).
Sobota, 3 lutego br. - godz. 22:20 (odcinek 3).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

TVP1 pokaże dzisiaj o godz. 22:00 film dokumentalny pt. ''Jurek'' z 2014 roku o śp. Jerzym Kukuczce, związku z ostatnią śmiercią polskiego himalaisty Tomasza Mackiewicza.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4427
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 247
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

W ramówce Jedynki na razie od 26 lutego wprowadzili powtórkę tureckiego serialu "Elif" o 5.00. Biorąc pod uwagę tak głębokie przeoranie ramówki Dwójki i likwidację lubianych i oglądanych pasm powtórkowych niektórych seriali, które utrzymywały się od lat z dużymi wynikami oglądalności, można się spodziewać głębokiego przeorania także ramówki Jedynki. I szczerze nawet mnie nie zdziwi, jeśli "Elif" docelowo będzie emitowana tylko o 5.00 rano. W końcu Kurski ugiął się z zakupem 2-go sezonu po mailach i wpisach widzów w necie i do ostatniej wręcz chwili nie było wiadomo, czy serial dalej będzie emitowany.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11283
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Czy te pasma powtórkowe seriali w day-time były tak dobrze oglądane, ciężko powiedzieć, bo raczej nie publikuje się takich danych w Internecie, no chyba, że coś przeoczyłem.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4427
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 247
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Medyk, pasmo "Elif" w daytime o 14.00 jest premierowe, a nie powtórkowe. Dopóki powtórka miałaby być o 5.00 to wszystko OK, ale dawać o takiej godzinie premierę na antenie publicznej, na którą każdy ma płacić abonament? Gdyby to była antena komercyjna, prywatna, jak np. Puls to OK, zgoda, niech dają kiedy chcą, byle tylko całość była.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Jantar
VIP Expert
Posty: 4427
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 247
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Przepraszam za post pod postem, ale chciałam, żeby wszyscy zauważyli.

JEST RAMÓWKA JEDYNKI na pierwszy tydzień marca. Jak można było się spodziewać, kompletnie przeorana. A więc podam w punktach, co zauważyłam.

1. Powtórka serialu "Doktor Quinn" emitowana będzie 3 razy w tygodniu - od środy do piątku o ok. 11.00 z minutami.
2. Powtórka serialu "Zagadka Hotelu Grand" emitowana będzie 2 razy - w poniedziałki i wtorki w tym paśmie.
3. Powtórka serialu "Korona królów" przechodzi z soboty w hurcie na emisję w tygodniu ok. godz. 15.00 - zaraz po premierowym odcinku serialu tureckiego "Elif".
4. W miejsce piątkowego odcinka "Klanu" emitowane będą 2 odcinki "Leśniczówki".
5. Urwana zostaje emisja hiszpańskiego serialu "Uwięzione" we wtorkowe wieczory. W jego miejsce będzie emisja serialu BBC "Wszystko dla pań".
6. We wtorkowe wieczory także "Pensjonat nad rozlewiskiem".
7. Zmienia pasmo emisji program Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" - w nowej ramówce we wtorkowe wieczory po Wiadomościach, pogodzie i sporcie (a był o 20.25 serial fabularny)

Podsumowując z TVP1 zrobiono praktycznie antenę "narodową" - od godz. 15.00 do 23.00, a czasem i później nie ma w ramówce ani jednej pozycji zagranicznej. Nie wiadomo jeszcze, jakie filmy będą emitowane, bo nie są wpisane tytuły, ale ich emisja przeważnie jest wpisana po 23.00. Wieczory są albo na sport, albo na publicystykę, albo na rodzime seriale lub programy rozrywkowe.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21731
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7137

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dla porównania TVN z wyjątkiem filmów nie nadaje niemalże nic zagranicznego, więc TVP1 wcale taka narodowa nie jest :-)
enri120

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: enri120 »

Polsat to samo, same polskie produkcje
Jantar
VIP Expert
Posty: 4427
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 247
Kontakt:

TVP1 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tak, w Polsacie i TVN-ie całymi dniami emitują paradokumenty. Ale to są stacje komercyjne, utrzymujące się z reklam, na które nie płacimy abonamentu. A TVP jest nadawcą, który pobiera też podatek od każdego widza, więc z tej racji mamy prawo oczekiwać innej oferty, niż u nadawców prywatnych.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości