Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Premierowe odcinki Sześciu sióstr na WP ruszają w nocy z czwartku na piątek w tym tygodniu o godz. 3.30 :) Nareszcie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Carrington
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2014, 20:49
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Carrington »

Muszę powiedzieć mamie, bardzo lubiła oglądać ten serial :) Ale godzina świetna, nie ma co!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Carrington, godzina lepsza taka, jak żadna. W końcu od czego są dekodery z nagrywaniem, czy nagrywarki dvd? Spokojnie możesz programować nagranie między 3.25 a 5.00 - wchodzi zawsze cały odcinek, choć czasami mają obsuwy z rozpoczęciem.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Carrington
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2014, 20:49
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Carrington »

Absolutnie nie narzekam, ale jednak jest to dość kuriozalne, by premiery pokazywać o 3:30, a jakieś sprzątanie domów, czy inne pasjonujące metamorfozy były wałkowane przez cały dzień. Mama oglądała ten serial tylko podczas pierwszej emisji, ale też z odtworzenia.

Dzięki za informację z tymi obsuwami ;)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Obsuwy są w granicach 10-u minut, więc się nie zdziw. W dużej mierze zależą od długości odcinka, bo odcinki bez reklam są w granicach 45-65 minut, ale też były 2 odc. po 30 minut.

Co do tych "lajfstajli" jak je nazywa moja amiga to niestety dużo ludzi włącza na zasadzie, aby coś leciało w tle. Choć nie powiem, bo moja amiga ogląda te wszystkie przeróbki i remonty domów, bo akurat nosi się z zamiarem remontu lub zmiany swojego mieszkania i podpatruje różne rozwiązania.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Czyżby WP poprosiło o radę Tv Puls, jeśli chodzi o emisję nowych odcinków? Ja szczerzę już prawie nie pamiętam na czym to się skończyło, więc chyba sobie odpuszczę dalszy ciąg tego serialu. O "Sekrecie" pewno też można już tylko pomarzyć. :(
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Atahan, poprzednie 65 odcinków nadal jest dostępne na ich stronie jako VOD, więc możesz sobie przypomnieć.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Atahan pisze:Czyżby WP poprosiło o radę Tv Puls, jeśli chodzi o emisję nowych odcinków? Ja szczerzę już prawie nie pamiętam na czym to się skończyło, więc chyba sobie odpuszczę dalszy ciąg tego serialu. O "Sekrecie" pewno też można już tylko pomarzyć. :(
Barbara Bilińska-Kępa z WP pracowała też w TV Puls swego czasu, więc może stąd te wzorce.

Swoją drogą to za czasów urzędowania tej pani, Puls zakupił swoje najchętniej oglądane telenowele w ostatnich latach, czyli "Oblicza miłości" i "Odmienić los". Szkoda, że tych praktyk nie przeniosła do WP:( Pan Pawlak chyba nie miał za bardzo rozeznania w tej kwestii, kupując na start WP tak wybitnie niepasującą na nasz rynek telenowelę jak "Kobiety w czerni". Zresztą trudno ją nawet nazwać telenowelą, gdyż z tym gatunkiem ma niewiele wspólnego. Być może taki był plan, aby kupić jak najmniej "telenowelową" historię. Jednak takie eksperymenty zawsze kończą się klapą
AnaBr
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2016, 14:22
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaBr »

"Acil Ask Araniyor" od 20 lutego na AXN White :)
"Na przekór przeznaczeniu" dostępne już na Playerze.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Fajnie, że AXN zaczyna kupować tureckie seriale. To chyba dopiero drugi po "Zemście", ale oby nie ostatni. Na Puls jak zwykle nie ma co liczyć, Filmbox po "Ezelu" też nie zdecydował się na nic nowego. TVP jest w zasadzie jedyną stacją, na której można zobaczyć coś z Turcji.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
AnaBr
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2016, 14:22
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaBr »

"Czas zemsty , czas miłości " od 8 marca o godz.15:50 na iTVN. Telenowela portugalska.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

AXN jest ciekawą stacją, coraz wiecej seriali mi się tam podoba a zaciekawiłam się kanałem własnie dzieki ,,Zemście". Z tureckiej oferty wybrałabym z pewnością inny serial ale obejrzę i ocenię.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Od 5 marca brak porannych powtórek "Nie igraj z aniołem" w TV4. W ich miejsce wejdą bisy serialu "Detektyw Monk" z dnia poprzedniego oraz paragniot "Sekrety sąsiadów".
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

Czyzby juz ogladalnosc Nie igraj z aniolem byla tak koepska a co dopiero powtorki?
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Raczej nie, to dopiero tydzień emisji minął. Zmiana pewnie była planowana już wcześniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości