Eurosport 1 / Eurosport 2

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Bo może nie było na nim kamer? Zawartość transmisji zazwyczaj zależy od OBS, która realizuje przekazy z IO, a nie od Eurosportu, który jest jedynie pośrednikiem sygnału.
matt_
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 11 gru 2017, 19:14
x 8
x 2

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matt_ »

Na meczu turnieju olimpijskiego może nie być kamer? Rzeczywiście, takiej ewentualności nie wziąłem pod uwagę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziwne, że nie przewidziano znaczka ''LIVE'' w dodatkowych Eurosportach, co utrudnia trochę oglądanie.
Pawel

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

matt_ pisze:Wyjaśnijcie mi to, bo nie mogę tego zrozumieć a nie śledzę ramówki i dopiero wstałem.

Dlaczego mecz Słowenia - Norwegia w hokeju mężczyzn leci na Eurosporcie 2 i 3 jednocześnie a mecz o 5. miejsce kobiet Szwajcaria - Japonia nigdzie?
Albo (wiadomo czego) dali organizatorzy, nie dając transmisji z tego drugiego meczu, albo (wiadomo co) dał Eurosport chwaląc się co to oni nie pokarzą, a jak przychodzi co do czego to są nie lepsi od lokalnej kablówki. W obu przypadkach jest to kompromitacja tylko że albo organizatorów, albo nadawcy.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

To normalna praktyka na Igrzyskach Olimpijskich, podobna rzecz ma miejsce na tych letnich, kiedy nie ma kamer na wszystkich kortach tenisowych. Nie masz więc racji Pawełku, że ktokolwiek dał tu ciała ;)!
Obrazek
radef
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2016, 23:52
x 1
Kontakt:

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: radef »

Oczywiście, że ktoś dał ciała, ale tak jest od początku.
Bo nie wiem jak mogliście nie zauważyć, że Eurosporty 3/4/5 to po prostu 1/2/3 kanał transmisyjny OBS-u, na który nałożono tylko logo Eurosportu. Eurosport nie ma żadnego wpływu na ramówkę kanałów, a przez to, że OBS przesyła z 7-8 sygnałów to niektóre transmisje (jak hokej wczoraj, sporo curlingu czy nawet skoki któregoś dnia) nie są na Eurosportach 3/4/5, ponieważ były na późniejszych kanałach transmisyjnych.
Transmisja z meczu hokejowego kobiet o 5. miejsce, tak samo jak wszystkie transmisje z igrzysk (np. 4 równoległe transmisje z każdej sesji curlingu), była dostępna na Eurosporcie Player. Bo na zimowych igrzyskach olimpijskich (w przeciwieństwie do letnich) 100% konkurencji jest transmitowanych (nie liczę pojedynczych treningów skoków). Na letnich - ze względu na wielkość - niektóre pojedyncze mecze nie, choć nawet w takim tenisie stołowym czy judo jest jednocześnie tworzony sygnał ze wszystkich mat/stołów, dotyczy to głównie tenisa czy kwalifikacji strzelectwa.
Pawel

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

radef pisze: Transmisja z meczu hokejowego kobiet o 5. miejsce, tak samo jak wszystkie transmisje z igrzysk (np. 4 równoległe transmisje z każdej sesji curlingu), była dostępna na Eurosporcie Player.
Czyli jak widzisz @piciusiu, transmisja jak najbardziej była, tylko nie w kanałach Eurosportu, a jedynie w ich aplikacji mobilnej.

Cóż, uruchamiając tyle dodatkowych kanałów, można by oczekiwać od nadawcy aby lepiej to wyglądało. Natomiast jestem jeszcze ciekaw czy w czasie ten transmisji meczu hokejowego w Europsort Player, wszystkie anteny Eurosportu (od 1 do 5) były zajęte innymi transmisjami live czy też leciały tam wtedy powtórki.
W każdym razie, Eurosport się tutaj nie popisał uruchamiając te dodatkowe kanały, na których ramówkę nie mają wpływu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pierwszy ekspert ES na Tokio ujawniony podczas trwającego właśnie studio przed Ceremonią Zamknięcia IO.

To Robert Korzeniowski. Dotychczas od ponad dekady jeden z najważniejszych ekspertów TVP. Wielka strata publicznej. W lekkiej ES ma już ewidentnie najmocniejszy skład (Korzeniowski, Rudziński, Rozum i jedyny zgrzyt czyli Ulbrych - chociaż on w lekkiej dużo więcej kuma niż w zimowych, w których się kompromituje często).
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Korzeniowski ostatnio komentował w TVP chód na IO, więc nie jest to starta dla publicznej, bo w niej był bardzo rzadko.
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 02 wrz 2008, 18:24
Lokalizacja: Józefów
x 20
x 29

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti »

Przede wszystkim TVP ma Sebastiana Chmarę, czyli najlepszego lekkoatletycznego eksperta. Generalnie moim zdaniem te igrzyska pokazały, że TVP nie musi się tak wcale bać Eurosportu w kontekście pokazywania igrzysk, jak się na początku mogło wydawać. Nie chce mi się tutaj rozpisywać i szczegółowo podsumowywać transmisji w obu tych stacjach, ale uważam, że TVP nie odstawała.
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

@Pawełku, czyli Eurosport dał transmisję? Dał. A że zrobił to tylko do Internetu... TVP też czasem tak robi, że dane transmisje są jedynie na sport.tvp.pl. (czekam na Twoją kontrę, że przecież Telewizja Publiczna nie ma tylu kanałów sprotowych co ES na czas Igrzysk)
Obrazek
Awatar użytkownika
TelevisionArchive
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 26 sty 2018, 22:06
x 1
x 1
Kontakt:

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TelevisionArchive »

Tak wyglądało zakończenie nadawania w Eurosporcie 3. Myślę, że plansza testowa na końcu jest znana.
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Zauważyłem że Eurosport nie przeprowadzi transmisji z HMŚ w lekkoatletyce. No to mnie negatywnie zaskoczyli.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ledwo skończyły się zimowe Igrzyska, a Eurosport już promuje letnie w Tokio świetnym spotem :
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Eurosport 1 (HD) / Eurosport 2 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Spot leci już od 25 lutego. Dali go od razu po zakończeniu zimowych IO.

I zgadzam się. Jest świetny :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości