Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Piotr88 »

Niech może moderatorzy zwrócą uwagę użytkownikowi Pawłowi. Od czego tu jesteście? Człowiek ewidentnie atakuje mnie nie podając konkretnego uzasadnienia. Ciągle odwołuje się do polityki. Ma jakiś kompleks? Niespełniony jest w tej dziedzinie? Nie dostał się do rady miasta, czy co?
Ponoć nie ma tu przyzwolenia na takie zachowanie? A jego prowokacje pokazują, że Wasze słowa to kłamstwa. Niech moderatorzy wreszcie pokażą, że nie tolerują takiego prowokatora!

Rozumiem twoje nerwy, ale na przyszłość nie używaj czerwonego koloru, bo to kolor dla moderatorów i adminów. FA98
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Piotr88 »

O to odpowiedź jednego z moderatorów na prv:
FinalAnswer98 pisze:Mi się jego zachowanie też nie podoba, ale z nim sprawa jest bardziej skomplikowana... Poza tym bardzo cię proszę o uspokojenie się, bo to niczemu nie pomoże.
Brawa dla Was! Jednak jest przyzwolenie na tego typu zachowania! Nadal uważacie, że wstydu nie ma. Gratuluję Paweł masz plecy na tym forum. Jak ich wszystkich pozbadłeś? Jakim cudem przed tobą moderatorzy i administratorzy klękają?
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 12:42 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ostrzeżenie za publikację prywatnych wiadomości od moderatora.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Memorex_94 »

Oczekujesz poziom i reakcji, a sam o klekaniu chyba lekko przeginasz pałe.

Opamiętajcie się wreszcie, bo zachowanie kilku osób naprawdę staje się nie do wytrzymania. Ładna pogoda, może idźcie na dwór odregowac. Pojeździć na rowerku, pobiegac, a nie ciągle prowokować na forum.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Piotr88 »

Może to sprawi, że moderatorom wejdzie to w pięty i wezmą się za robotę. Poza tym nie ja zacząłem. Szukacie winy w innych, a nie w tym osobniku. Obudźcie się i przejrzyjcie na oczy!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: kacper3100 »

Ja się z Tobą zgadzam w 101%, ale niestety nic z tym nie zrobimy. Tak było, jest i będzie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Poland »

Może moderatorem nie jestem ale jako stary wyjadacz na tym forum i zarazem jego VIP chciałbym wypowiedzieć się w tej sprawie. W moim odczuciu jeżeli faktycznie sprawa tamtego użytkownika jest skomplikowana to faktycznie należy wyjaśnić zainteresowanym osobom co jest tego przyczyną. Rozumiem gdyby Paweł miał zasługi na forum w sensie bycie na wyższej randze dawniej ale ja kiedyś byłem na innym forum w podobnej sytuacji na innym forum a jednak "permanentnego" dostałem.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: 3rd »

@Piotr88, wiem, że sprawa mnie nie dotyczy, ale nerwy w niczym tu nie pomogą, a trzeba pamiętać, że jest to tylko forum. @Pawel nie jest Twoim sąsiadem, nie nagabuje Cię, nie uprzykrza Ci życia na przestrzeni istotniejszej od internetowego forum, więc zawsze możesz go ignorować, a udostępnianie prywatnych wiadomości również nie jest ani potrzebne, ani przyjemne.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

@Piotr88. Korzystaj z opcji zgłaszania postów, zamiast kreować dyskusję, w której będziesz dowalać konkretnemu użytkownikowi, tym bardziej, że zarzucasz mu analogiczne zachowanie w stosunku do swojej osoby. Z tego powodu to Ty dostałeś ostrzeżenie, albowiem z całej tej ekscytacja publikujesz na forum publicznym prywatne wiadomości od moderatorów.

Jeśli macie problem z @Pawlem, polecam zgłaszać jego posty. Wszystko będzie rozpatrywane. Nie ma tu żadnych pleców - ostrzeżenia na forum są dawane ogólnie rzadko, bany jeszcze rzadziej. Może trzeba to zmienić.
Piotr88
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 21 kwie 2018, 13:51

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Piotr88 »

Zgłaszałem i Trzeciak je pozamykał. Nie ma pleców??? Twoje ostrzeżenie jest w tym przypadku niesprawiedliwe. Może zacznij kontrolować swoich moderatorów, a następnie użytkowników. Przeczytaj co dokładnie FinalAnswer98 napisał i zastanów się jak łagodnie jest traktowany jest Paweł.

Przyznaj, że forum jest dla tych co są nietolerancyjni, agresywni, aroganccy i sieją nienawiść, a reszta niech spada. To dam radę zrób z tego prywatne dostępne dla wybranych
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: kacper3100 »

Na początku się z Tobą zgadzałem, ale teraz trochę przesadzasz, zwłaszcza z tamtą ankietą o Pawle.

A ostrzeżenie dostałeś za upublicznienie prywatnej wiadomości, za co - jak jest napisane w regulaminie - grozi ban, a ty dostałeś tylko ostrzeżenie, więc i tak potraktowano Cię łagodnie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Kończąc temat. Od tej pory moderatorzy mogą czuć się zobligowani do bezwzględnego karania ostrzeżeniami za łamanie regulaminu oraz rozpatrywania zgłoszeń użytkowników, jeśli jakiś post okaże się nie mieścić w standardach wyznaczanych przez to forum. Dążymy do lepszego, nie stoimy w miejscu, a już z pewnością nie będziemy cofać tego boardu w rozwoju.

Mniej upomnień kolorem czerwonym od moderatorów, a więcej respektowania regulaminu. Konsekwencje głupich wypowiedzi trzeba umieć ponosić. Uczulam @Pawla, by nie balansował na krawędzi, bo jako użytkownik jest tu niemal od początku i powinien świecić przykładem - podobnie inni, którzy lubią wykazywać cudze wady, jednocześnie zapominając, że często powielają błędy użytkowników, o których piszą. Nie chcę pisać, że nie będzie litości, bo oczekuję jej także ze strony niektórych osób, by naprawdę wyrażały się o innych z szacunkiem. I trochę pokory. To nie forum kilku osób i nie moje. To nasze wspólne dobro i chciałbym, aby wszyscy o nie dbali.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Można coś zrobić z userem olek.kowal? Człowiek pisze posty, które niestety nie wchodzą w skład poprawnej polszczyzny, jak np. ten :
" Moim pierwszym był Ericsson T10s. Niezapomniane chwilę razem przeszliśmy." Powiecie : " ale ten tefałen zaczepialski, o bzdury prowokuje ( już tak się jeden użytkownik o mnie wypowiedział) " ale KucykRarity1 w kwietniu też dostał bana za fatalną wartość merytoryczną postów.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1045

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Lupus28 »

Jedyny błąd, jaki widzę w tej wypowiedzi, to "ę" w słowie "chwile". Post jest na temat, więc nie wiem o co chodzi, ale jak masz jakieś obiekcje, to wystarczyło go zgłosić.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: kacper3100 »

tefałen pisze:Można coś zrobić z userem olek.kowal? Człowiek pisze posty, które niestety nie wchodzą w skład poprawnej polszczyzny, jak np. ten :
" Moim pierwszym był Ericsson T10s. Niezapomniane chwilę razem przeszliśmy." Powiecie : " ale ten tefałen zaczepialski, o bzdury prowokuje ( już tak się jeden użytkownik o mnie wypowiedział) " ale KucykRarity1 w kwietniu też dostał bana za fatalną wartość merytoryczną postów.
Przecież masz opcję zgłaszania. Jako powód wybierz "Post narusza zasady pisowni (...)".

Poza tym niekulturalnie zwróciłeś się do niego, pisząc "Na oko masz 10-11 lat". Ciekawe, ile ty masz lat.

Czepiasz się innych, a sam lepszy nie jesteś.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2018, 20:48 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

tefałen pisze:Można coś zrobić z userem olek.kowal? Człowiek pisze posty, które niestety nie wchodzą w skład poprawnej polszczyzny, jak np. ten :
" Moim pierwszym był Ericsson T10s. Niezapomniane chwilę razem przeszliśmy." Powiecie : " ale ten tefałen zaczepialski, o bzdury prowokuje ( już tak się jeden użytkownik o mnie wypowiedział) " ale KucykRarity1 w kwietniu też dostał bana za fatalną wartość merytoryczną postów.
[ Spoiler ]
A na marginesie, wartość merytoryczna Twoich postów nie jest wcale większa, skoro robisz taki raban o nic zamiast zwyczajnie zgłaszać posty.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość