Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 31 maja 2018, 13:27

piątek 31.05.1968 r.
TVP
10:00 "Nieznany zdrajca" - film fab. prod. franc.
11:35 Przerwa
15:40 Program dnia
15:45 Politechnika TV: Fizyka I roku: "Kinetyczno-cząsteczkowa budowa ciał" - wykład prof. dr W. Mościckiego
16:25 Politechnika TV: Fizyka I roku: "Wyniki kinetyczno-cząsteczkowej teorii gazu doskonałego" - wykład prof. dr W. Mościckiego
16:55 Wiadomości Dziennika
17:00 Dla dzieci: "Zręczne ręce"
17:15 Kino Filmów Amatorskich
17:45 "Klub dobrych gospodarzy"
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18:30 Wszechnica TV: "Przed milionami lat" - z cyklu: "Wszechświat, w którym żyjemy"
19:00 "Śpiewa Bronisława Baranowska"
19:15 "Dobranoc"
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 "Kontakty"
20:35 "Duch z Canterville" - polski film telewizyjny z cyklu "Opowieści niezwykłe"
21:00 "Pejzaże"
21:25 "Fantazja rosyjska" - film prod. radz.
21:45 "Dobry wieczór, jak minął dzień?"
22:15 Dziennik Telewizyjny
22:30 Program na jutro
22:35 Politechnika TV: Fizyka I roku: "Kinetyczno-cząsteczkowa budowa ciał"
23:10 Politechnika TV: Fizyka I roku: "Wyniki kinetyczno-cząsteczkowej teorii gazu doskonałego".

źr. Gazeta Białostocka
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 03 cze 2018, 10:19

poniedziałek 03.06.1968 r.
Telewizja
15:45 Elektrotechnika II roku. "Wytwarzanie, przesył i rozdział energii elektrycznej" (Z Krakowa)
16:25 Elektrotechnika II roku. "Oświetlenie elektryczne" (z Krakowa)
16:55 Dziennik (W)
17:00 Dla dzieci: Kino "Ptyś" (W)
17:20 "Zrób to sam" - przed kamerami Adam Słodowy (W)
17:35 "Tramp" (W)
18:00 Wiadomości dnia (Ł)
18:15 Eureka (W)
18:45 Kino Krótkich Filmów (W)
19:15 Dobranoc (W)
19:30 Dziennik (W)
20:05 Papież pokoju (W)
20:30 Teatr Telewizji: Stanisław Grochowiak - "Nokturn" (W)
Ok. 21:30 "O czyste powietrze" (z Katowic)
21:55 Dziennik (W)
22:15 Elektrotechnika II roku (powt. z Krakowa)
22:50 Elektrotechnika II roku (powt. z Krakowa)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 04 cze 2018, 11:41

środa 04.06.1958 r.
Telewizja
18:30 Audycja rozrywkowa - "Zaczarowana melodia"
19:00 Reportaż telewizyjny: "Ewa" Kuźnia izotopów ze Świerku k. Otwocka (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Kronika kulturalna (W)
20:30 Film fabularny prod. włoskiej pt. "Bigamista", dozw. od lat 14 (W)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 05 cze 2018, 15:51

czwartek 05.06.1958 r.
Telewizja
17:00 Program dla dzieci starszych: "Książki czekają na ciebie" (W)
17:45 Sprawozdanie z międzynarodowych zawodów motocrossowych (W)
19:00 Z cyklu: Polskie obyczaje i obrzędy ludowe - "Prosacka" - zespół międzyspółdzielniany z Nowego Sącza (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Kącik krajoznawczy - "Z plecakiem przez kraj" (W)
20:15 "Góra tajemnic" - film fabularny produkcji czeskiej, dozwolony od lat 12 (Ł)
22:00 Teleserwis (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 06 cze 2018, 8:53

piątek 06.06.1958 r.
Telewizja
18:20 "Nowe książki" - z inscenizacją w reż. T. Worontkiewicza, w oprac. H. Jakubczyka (Ł)
18:50 Tygodnik (Ł)
19:00 Estrada poetycka: Poezja Bolesława Leśmiana (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Tele-echo (W)
20:30 Film niemy, archiwalny pt. "Aelita" prod. radz. z r. 1920 (W)
21:40 Quiz krajoznawczy (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 11 cze 2018, 10:21

środa 11.06.1958 r.
Telewizja
18:30 My i nasz dom (K)
19:00 Reportaż telewizyjny z Fabryki Obuwia w Chełmku (K)
19:30 Dziennik telewizyjny (K)
20:00 Teatr telewizji: "Spadek" wg Maupassanta w wyk. Teatru im. Wyspiańskiego w Katowicach
20:40 Polska Kronika Filmowa (K)
20:50 Gościnny występ solisty węgierskiego Laszlo Szendreya - gitara (K)
21:10 Film fabularny

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 13 cze 2018, 9:28

piątek 13.06.1958 r.
Telewizja
18:15 Quiz krajoznawczy (Ł)
18:30 Dyskusja teatralna (Ł)
19:00 Tele-Echo (W)
19:30 Dziennik telewizyjny
20:00 Reportaż telewizyjny (W)
20:40 Recital fortepianowy Iryny Sijałowej (W)
21:05 Składanka filmowa (W)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » 14 cze 2018, 14:05

sobota 14.06.1958 r.
Telewizja
18:00 Program dla dzieci - składanka filmowa (Ł)
19:00 Program dla dzieci młodszych: "Historyjka o lwie i historyjka o słoniu" (W)
19:30 Dziennik telewizyjny (W)
20:00 Film krótkometrażowy prod. radzieckiej pt. "Głos mają lalki"
20:30 Film fabularny (Ł)

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 617
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: TV Trauma » wczoraj, 15:16

piątek 17.06.1988 r.
Telewizja
Program I

9:30 Domator
9:35 Domowe przedszkole
10:00 DT - wiadomości
10:10 DT - reforma gospodarcza
10:35 "Szczypta soli" (3 - ost.) - film prod. CSRS
11:55 Domator - rady na życzenie
16:20 DT - wiadomości
16:25 Dla młodych widzów: Rambit - teleturniej (Ł)
16:50 Dla dzieci: Okienko Pankracego
17:15 Teleexpress
17:30 Sejmowe spotkania
17:40 Porytowe wzgórze - widowisko historyczne
18:50 Dobranoc - "Cudowny talizman"
19:00 Polska - Chiny - rep. filmowy
19:30 Dziennik
20:00 Studio wyborcze
20:10 Studio sport ME w piłce nożnej
22:10 Czas mag. publ.
22:40 Studio sport ME w piłce nożnej
0:10 DT - komentarze
Program 2
17:25 Program dnia
17:30 Między nami rodzicami - W kinie jak w życiu
18:00 Wiadomości (Ł)
18:30 Polak podróżuje - rep.
19:00 Magazyn 102
19:30 Dookoła świata - "W pogoni za rekinem"
20:00 "Koło fortuny" - dramat obycz. prod. franc.
21:30 Panorama dnia
21:45 Praca - spotkanie z Alfredem Miodowiczem
22:30 Non stop kolor - mag.
23:20 Studio targowe - Poznań '88
23:35 Wieczorne wiadomości
23:40 Telewizja nocą

źr. Dziennik Łódzki
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 31594
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38

Archiwalne ramówki telewizyjne

Postautor: Trzeciak » wczoraj, 23:24

Jak widać, już w 1988 roku "Koło Fortuny" pojawiło się w Dwójce, tyle, że nie jako teleturniej. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości