[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Uważajcie na opinie o Natalii, bo ktoś je tu czyta hah.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

wiatriwoda pisze:Uważajcie na opinie o Natalii, bo ktoś je tu czyta hah.

Wiem,ale to nie zmienia tego ze śpiewa takie kiepskie podmioty jak ten... Słabe to mega słabe.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Jordi pisze: Obrazek dnia - Krzywy stojący przy Ifi Ude sięgając jej do ramion :lol:
Osiula pisze:Ifi Ude specjalnie założyła trampki, żeby Krzywy jakkolwiek przy niej wyglądał, ale i tak jest komicznie :lol:
O proszę. Jeszcze niedawno koleżanka prawiła mi morały że jak można się tak zachowywać po tym jak stwierdziłem, że Farna jest gruba. A teraz
Sama się z kolegą naśmiewa z czyjegoś wzrostu. Jak można się tak żałośnie zachowywać i naśmiewać z tego? Dlaczego forumowe grono się nie rzuca na nią tak jak na mnie się agresywnie rzuciło? Dlaczego się tak z Farnej nie naśmiewaliście, że jest gruba?
wiatriwoda pisze:Uważajcie na opinie o Natalii, bo ktoś je tu czyta hah.
A kolegę ktoś nauczył może kultury i szacunku do innego użytkownika?

To co teraz farnoholicy mnie nazwą fanem Krzywego ?
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

dawid333, chyba nie widzisz różnicy między żartem a epopeją o tym że ktoś jest gruby. Zarzucasz komuś brak kultury, a sam w swoich postach pokazujesz pogardę w stosunku do innych użytkowników oraz osób publicznych.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Osiula pisze:dawid333, chyba nie widzisz różnicy między żartem a epopeją o tym że ktoś jest gruby. Zarzucasz komuś brak kultury, a sam w swoich postach pokazujesz pogardę w stosunku do innych użytkowników oraz osób publicznych.
To Ty koleżanko zaczęłaś okazywać pogardę w moim kierunku. Teraz nie żartujesz sobie ze wzrostu Krzywego, tylko się naśmiewasz o czym świadczy emotka. A nawet gdybyś tylko żartowała, to w dalszym ciągu jest to zachowanie bardzo nie na miejscu.

A jeżeli jednozdaniowy komentarz, jaki wtedy napisałem z pytaniem o Natalię jest dla Ciebie epopeją, to proponuję udać się do szkoły i dowiedzieć się co to epopeja.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2018, 22:43 przez dawid333, łącznie zmieniany 1 raz.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Tu bedą covery -nikt nie będzie śpiewał swoich piosenek. Kombii Łobaszewską

Mówiłam ze bedzie awantura na forum, bo brakło zachwytów nad pewną młodą artystką.... Zaczyna sie wlaśnie
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

dawid333, powiem jedynie, że a) Twój komentarz nie był zapytaniem, a dłuugim i ciągniętym przez parę postów okazem pogardy w stronę dziewczyn o nieidealnej figurze b) nigdy nie okazałam w stosunku do Ciebie pogardy. Nie mam jednak zamiaru z Tobą dyskutować i psuć sobie miłego wieczoru :) Jeśli chcesz kontynuować dyskusję, zapraszam na priv, chętnie odpowiem, a teraz pozdrawiam i idę rozkoszować się koncertem.

Te inne aranżacje zapowiadają się interesująco.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Osiula pisze:dawid333, powiem jedynie, że a) Twój komentarz nie był zapytaniem, a dłuugim i ciągniętym przez parę postów okazem pogardy w stronę dziewczyn o nieidealnej figurze b) nigdy nie okazałam w stosunku do Ciebie pogardy. Nie mam jednak zamiaru z Tobą dyskutować i psuć sobie miłego wieczoru :) Jeśli chcesz kontynuować dyskusję, zapraszam na priv, chętnie odpowiem, a teraz pozdrawiam i idę rozkoszować się koncertem..
Widzę, że koleżanko ewidentnie przeoczyłaś mój pierwszy wpis i się wymądrzasz. Zanim coś napiszesz radzę najpierw dobrze sprawdzić.

Po drugie nie życzę sobie, abyś mi zarzucała pogardę tylko dlatego, że stwierdziłem, że Farna jest gruba i w ostatnim czasie mocno przybiera na wadze. Martwię się o nią a Ty to nazywasz pogardą. Może wtedy nieco się zapędziłem i mogło to zostać inaczej odebrane, ale nie było w tym ani grama pogardy. Jedyne co napisałem, to to, że w showbiznesie figura ma jakieś tam znaczenie i to ja nie wymyśliłem tego, ale takie są realia. To nie było wyrażeniem tego co myślę, a tak to odebrałaś. Rozumiesz?

Zarzucasz mi pogardę, chociaż nie było to moją intencją. Źle mnie zrozumiałaś, ale po części pewnie ja też się źle wyraziłem. Natomiast Twoje naśmiewanie się z czyjegoś wzrostu jest ewidentne.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Ok, rozumiem. Źle to ująłeś na pewno, bo z Twojego komentarza absolutnie nie widać było troski. Ja odebrałam to jako ewidentny atak na kobiety o figurze Ewy, czyli nie kobiety otyłe, a właśnie Farną nazwałeś otyłą. Musisz następnym razem trochę uważniej dobierać słowa.

Mój komentarz w sprawie Krzywego nie dotyczył tego, że jest niski i to megaśmieszne, tylko tego, że niewłaściwie dobrali mu współprowadzącą. Tyle.

Skończmy już tę dyskusję, wszystkie Twoje posty biorą się z miłości do Natalii Szroeder, ja jednak polecam popracować nad stosunkiem i dystansem do idolki i opinii innych. Pozdrawiam :)
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Osiula pisze:Ok, rozumiem. Źle to ująłeś na pewno, bo z Twojego komentarza absolutnie nie widać było troski. Ja odebrałam to jako ewidentny atak na kobiety o figurze Ewy, czyli nie kobiety otyłe, a właśnie Farną nazwałeś otyłą. Musisz następnym razem trochę uważniej dobierać słowa
Co bym nie powiedział, to nie masz prawa zarzucać mi pogardy, bo to nieładnie o Tobie świadczy..
Skończmy już tę dyskusję, wszystkie Twoje posty biorą się z miłości do Natalii Szroeder, ja jednak polecam popracować nad stosunkiem i dystansem do idolki i opinii innych. Pozdrawiam :)
Ja się tutaj koleżanko wypowiadam raz na ruski rok, a o Natalii nie wypowiadałem się tu na forum od ponad roku. Ostatnio wypowiadałem się na zupełnie inne tematy. Więc przyłapuję Cię na kłamstwie koleżanko. Kolejnym zresztą. Po raz kolejny radzę się zastanowić nad tym co piszesz. A moja miłość do Natalii wcale nie jest większa, niż Twoja do Ewy. Jeżeli ktoś zwróci uwagę na cokolwiek odnośnie ewy, to nie powinnaś raptownie atakować i zarzucać mu pogardy. Pozdrawiam.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Dawidzie, ależ ja fanką Ewy nie jestem, znam tylko najpopularniejsze przeboje, ale nie słucham. Doceniam po prostu jej głos i talent. No i nie wiem, czy tak raz na ruski rok, bo właściwie w każdym poście musisz napisać coś o Natalii, podobnie jak dzisiaj, kiedy komentarz dotyczył N. Przybysz a ty odebrałeś go jako atak na Szroeder.

A tak poza tym, mówiłam - przenieśmy się na priv, bo zaśmiecamy wątek :)
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Osiula pisze:Dawidzie, ależ ja fanką Ewy nie jestem, znam tylko najpopularniejsze przeboje, ale nie słucham. Doceniam po prostu jej głos i talent.
Jesteś fanką bo na jej temat natrzaskałaś koleżanko więcej postów niż ja na temat Natalii. Wszędzie zachwyty nawet jak występ jest bardzo przecietny.
No i nie wiem, czy tak raz na ruski rok, bo właściwie w każdym poście musisz napisać coś o Natalii,
Jakim każdym poscie? O Natalii wypowiedziałem się dopiero podczas Sopotu i to chyba po rocznej przerwie w wypowiadaniu się na jej temat, a w tym czasie napisałem chyba z 50 komentarzy na forum.
podobnie jak dzisiaj, kiedy komentarz dotyczył N. Przybysz a ty odebrałeś go jako atak na Szroeder.
Ty sobie dziecko jaja robisz? :lol: Kłamanie w żywe oczy to Twoja domena. Kolega wyraźnie napisał o Natalii, ale nie napisał w komentarzu o jakiej. Więc zapytałem czy chodzi o Szroeder, bo jeżeli o nią to ona akurat śpiewała już w zeszłym roku w Opolu, więc bana nie ma. Jak z takiej wypowiedzi mogłaś wywnioskować, że odbieram to jako atak na Szroeder? :lol: Ty naprawdę masz jakieś urojenia dziecino. To była normalna odpowiedź na normalny komentarz! Masz ewidentne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i interpretacją.

Dalsza dyskusja nie ma sensu, więc daruj sobie odpowiadanie na mój wpis bo znowu coś mi zarzucisz lub nakłamiesz.

Koniec OT.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Serio ja już mam dość. @Osiula i @dawid333 piszcie sobie wonty na PW, co? Kolejny post nie na temat koncertu zgłoszę moderacji...

Zalewski jedyny dziś, który zaśpiewał po swojemu i wyszło to ŚWIETNIE!
Ostatnio zmieniony 11 cze 2018, 0:02 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Jordi pisze:Serio ja już mam dość. @Osiula i @dawid333 piszcie sobie wonty na PW, co? Kolejny post nie na temat koncertu zgłoszę moderacji...
Ależ ja prosiłam o to kolegę Dawida :) Ale spokojnie, nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji.


Zalewski ROZWALIŁ! Geniusz!
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[TVP1] Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Osiula pisze:Dawidzie, ależ ja fanką Ewy nie jestem, znam tylko najpopularniejsze przeboje, ale nie słucham. Doceniam po prostu jej głos i talent.
Jesteś fanką bo na jej temat natrzaskałaś koleżanko więcej postów niż ja na temat Natalii. Wszędzie zachwyty nawet jak występ jest bardzo przecietny.
No i nie wiem, czy tak raz na ruski rok, bo właściwie w każdym poście musisz napisać coś o Natalii,
Jakim każdym poscie? O Natalii wypowiedziałem się dopiero podczas Sopotu i to chyba po rocznej przerwie w wypowiadaniu się na jej temat, a w tym czasie napisałem chyba z 50 komentarzy na forum.
podobnie jak dzisiaj, kiedy komentarz dotyczył N. Przybysz a ty odebrałeś go jako atak na Szroeder.
Ty sobie dziecko jaja robisz? :lol: Kłamanie w żywe oczy to Twoja domena. Kolega wyraźnie napisał o Natalii, ale nie napisał w komentarzu o jakiej. Więc zapytałem czy chodzi o Szroeder, bo jeżeli o nią to ona akurat śpiewała już w zeszłym roku w Opolu, więc bana nie ma. Jak z takiej wypowiedzi mogłaś wywnioskować, że odbieram to jako atak na Szroeder? :lol: Ty naprawdę masz jakieś urojenia dziecino. To była normalna odpowiedź na normalny komentarz! Masz ewidentne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i interpretacją.

Dalsza dyskusja nie ma sensu, więc daruj sobie odpowiadanie na mój wpis bo znowu coś mi zarzucisz lub nakłamiesz.

Koniec OT.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości