[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

havanew pisze:To nie jest dobry pomysł. Dlaczego mielibyśmy wykluczać innych artystów, niekoniecznie debiutujących, z możliwości reprezentowania barw Polski na Eurowizji?
Z jednej strony zawsze to lepsze niż porażka zwana Krajowymi Eliminacjami, z drugiej zaś nie powiedziane byłoby że wybór byłby bezpośredni z tego programu czy koncertów opolskich - zawsze można przez nie wybrać drogą dzikiej karty wykonawców którzy tym samym ominęliby etap komisyjny i z automatu byli w finale polskich preselekcji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Michał56 pisze:Mam nadzieję, że w tym sezonie bardziej zadbają o dodawanie filmików na You Tube. W edycjach 1-6 regularnie dodawali występy castingowe razem z opiniami jury, a w 7 sezonie to były jakieś jaja. Połowy nie dodano, część poucinana. W 8 było ciut lepiej ale dalej kiepsko. Mam nadzieję, że w tej edycji będą wszystkie występy dodawać. :rolleyes:
To akurat sprawka wiceprezesa Staneckiego, by więcej "eksluzywnych" treści znajdowało się na portalu TVP.pl i TVP VOD, i tak szczerze, to mu się nie dziwię.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tylko że Youtube jest bardziej stabilny w działaniu niż serwisy video od Telewizji Polskiej. Wyjątkiem jest TVP Stream które to dział bez zarzutu ale jedynie na urządzeniach mobilnych.
Generalnie mi chodzi o to pan wiceprezes Stanecki upchał to co najlepsze w kontencie z "The Voice of Poland" chociażby w czymś do którego to działania miałbym spore zastrzeżenia :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Trzeciak pisze:
Michał56 pisze:Mam nadzieję, że w tym sezonie bardziej zadbają o dodawanie filmików na You Tube. W edycjach 1-6 regularnie dodawali występy castingowe razem z opiniami jury, a w 7 sezonie to były jakieś jaja. Połowy nie dodano, część poucinana. W 8 było ciut lepiej ale dalej kiepsko. Mam nadzieję, że w tej edycji będą wszystkie występy dodawać. :rolleyes:
To akurat sprawka wiceprezesa Staneckiego, by więcej "eksluzywnych" treści znajdowało się na portalu TVP.pl i TVP VOD, i tak szczerze, to mu się nie dziwię.
Ja się dziwię. Bo przez 6 edycji normalnie dodawali. Co prawda nie mam jakiegoś super starego sprzętu, ale zdarzało się często ze TVP VOD po 4 minutach reklam, wywalił błąd i lipa. Włączaj od nowa i czekaj z reklamami. Poza tym na You Tube występy są nawet z archiwalnych edycji, a na VOD takich nie ma niestety bo kasują. Dlatego mam nadzieję, że zaczną wszystko dodawać na YT, jak dawniej. :afro:
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat do 6 edycji, czyli 2015 roku jeszcze nie było Staneckiego w TVP, dlatego inaczej traktowano sprawę. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja też mam taką nadzieje że zlikwidują ten głupi pomysł pana Staneckiego bo te czekanie na reklamy (nawet przy przesunięciu czasu materiału) jest po prostu irytujące. Rozumiem że chcą w TVP zarobić na reklamach ale bez przesady.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Na platformie TVN są o wiele dłuższe reklamy i tam częściej są błędy.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Racja. O ile jednak taką sytuacje (dającą przy okazji zawiasy na aplikacji) w TVN'ie mogę zaakceptować (bo to nadawca komercyjny) o tyle podobnej sprawy w aplikacjach Telewizji Polskiej zrozumieć nie mogę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
CamilloVip
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 sty 2015, 13:44

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloVip »

Ja jeszcze powrócę do tematu ws. nowego składu jurorskiego. Jestem ogromnym fanem tego formatu, to jak profesjonalnie podchodzi się do realizacji każdego odcinka. Moim zdaniem nowy skład jest nie do końca satysfakcjonujący. Chociaż to samo mówiłem w przypadku Szpaka, ale po kilku odcinkach się rozkręcił. Niemniej, dla mnie najlepszym jurorem była Marysia, Edyta, chłopaki z Afromental i Marek. W przypadku Grzegorza czy Piotra jestem mega sceptyczny :(
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Moim zdaniem zacnym trenerem jest Michał Szpak a jego duet z Martą Gałuszewską był wręcz genialny :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
CamilloVip
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 12 sty 2015, 13:44

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloVip »

Czuć było taką wzajemną chemię pomiędzy nimi, zrozumienie i chęć zabawy i wygrania. Mnie natomiast irytował na samym początku, prawie nic nie mówił, a jak się odezwał to albo się powtarzał, albo sam nie wiedział co mówi.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

W tym roku nagrania do 9. edycji rozpoczną się trochę wcześniej niż zwykle. Na facebooku pojawiło się ogłoszenie zachęcające do wzięcia udziału w nagraniach programu w charakterze publiczności w dniach 1.08-4.08 oraz 30.08-01.09 :-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wygląda na to, że premiera nowego sezonu już 1 września. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

^-^
Alek1224
Thinker
Posty: 5517
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

I teraz pytanie czemu Dwójka tego nie pokaże? Przecież to jak promo nowych edycji by było.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości