Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Pawel

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Pawel »

A ty co? Adwokat Piotra czy multikonto? Może to sprawa dla reportera... znaczy się administracji?
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Multikonto? Kiedy zarejestrował się Piotr a kiedy ja? Poza tym, nigdy za nim nie przepadałem. Przecież to on robił na Ciebie nagonkę.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Tomek »

Ja proszę o nieoskarżanie innego użytkownika o multikonto.

Co do sprawy Piotra to regulamin jest dość jasny:
c. Możliwa jest edycja postów użytkowników, jeśli te w rażący sposób łamią regulamin. Co ważniejsze w przypadku nałożenia ostrzeżenia, administrator lub moderatorzy, edytują post użytkownika, dodając jedynie tekst w czerwonym kolorze o przyczynie ukarania oraz podpisują się własnym Nickiem. Usunięcie tej adnotacji przez użytkowników skutkować będzie dożywotnim zablokowaniem dostępu do forum.
Pomimo tego dawałem mu tylko ostrzeżenia, mając nadzieję, że za chwilę uspokoi się, bądź ograniczy się do kłótni przez priva lub w odpowiednim do tego temacie. Niestety wybrał najgorsze rozwiązanie.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Trzeciak »

@Piotr2.1 - ban za drugie wcielenie mimo wcześniej otrzymanego bana, co jest przejawem trollingu. Każde kolejne konto spotka ten sam los.
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Pawel »

tefałen pisze:Multikonto? Kiedy zarejestrował się Piotr a kiedy ja? Poza tym, nigdy za nim nie przepadałem. Przecież to on robił na Ciebie nagonkę.
Spoko, tak tylko żartowałem, z racji zmęczenia późną porą zapomniałem tylko o emotce " ;) ". Wiem że takie rzeczy są tutaj wychwytywane przez adminów.

Co do samego Piotra to od początku dało się wyczuć że coś z nim nie tak. Nawet się zastanawiałem dlaczego nie jest upominany przez modów choćby adnotacją do postów, a tu się okazuje że se je usuwał. Praktycznie w każdym poście atakował moją osobę, próbując mnie sprowokować do jakieś ciętej riposty, która oznaczała by ostrzeżenie dla mnie. Ale ja w myśl pewnego porzekadła (nie zacytuję :D), w ogóle nie reagowałem na jego zaczepki.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

Dobrze, poza tym chaos ( myślę) z Piotrem skończony. Mogliby tylko skończyć z falą spamerów (botów) obcojęzycznych, których atak w szczególności był jeszcze 3 dni temu ( przed meczem Belgów z Panamą)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21729
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Nie da się wyeliminować spamerów. Mam blokować całe zakresy IP, by pozbywać dostępu do forum mieszkańców USA, Indii czy Rosji? Ok. Tylko spamerzy, nawet Ci anglojęzyczni, rejestrują konta także poprzez polskich internet providerów, np. Cyfrowy Polsat albo Orange. I co wtedy?

W swojej wieloletniej historii forum przeżyło wiele ataków spamu, dziennie pojawiało się po kilka tekstów i kilkanaście postów z linkami do anglojęzycznych serwisów www, wirusów czy jakieś brednie pisane po łacinie. Bywało, że nikt nic z tym nie robił przez wiele dni. Teraz reakcje są najczęściej natychmiastowe, w zależności od godziny ataku.

Mimo zabezpieczeń w postaci potwierdzania rejestracji poprzez email i reCAPTCHA 2.0, boty oraz spamujące osoby fizyczne, są w stanie bez problemu obejść zabezpieczenia i robić spam na forum. Zablokowałem cały alias @yandex.ru, to więc boty rejestrują email z Gmaila. Nie mam pytań, bo pretensje można mieć wyłącznie do Google, które zniża się do poziomu podrzędnych, rosyjskich serwisików i umożliwia byle komu założyć u siebie skrzynkę. Aż się tęskni za czasami, gdy w Gmail obowiązywały zaproszenia.
TVP8Polska
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2017, 16:20
x 5

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: TVP8Polska »

Witam. Otóż, od dnia 27 grudnia 2017, Telewizorek się sporo obraził na administratora Karola, zapoczątkowanego tym:
Karol pisze:Użytkownik @telewizorek xd otrzymał bana na czas nieokreślony za działanie na szkodę forum i jego użytkowników, powielanie ich prywatnych wpisów a także za próby publikacji moich danych osobowych - skończyło się na wygwiazdkowaniu nazwiska, ale to wystarczy :)
Rozmawiałem z Telewizorkiem, i powiedział, że z całego serca przeprasza za swoje zachowanie, obiecuje poprawę i przysięga, że już to nigdy więcej się nie zdarzy, i uznaje, że był powód do blokady. Mam nadzieję, że Telewizorek zostanie odblokowany. Oczywiście nie zmuszam do tego, ale bardzo proszę, żeby tak się stało. Dziękuję bardzo.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Iluzjonista »

To i tak nic nie da. Odkopywanie tematu z nim jest bez sensu, Karol zdecydował- trudno. Niech by nie spamował ZigZapem po całym forum.
TVP8Polska
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2017, 16:20
x 5

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: TVP8Polska »

tefałen pisze:To i tak nic nie da. Odkopywanie tematu z nim jest bez sensu, Karol zdecydował- trudno. Niech by nie spamował ZigZapem po całym forum.
Nadzieja jeszcze jest. Jak się Karol tu odezwie to uznam za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21729
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Karol »

Żyjcie i dajcie żyć innym :) Jak pogoda dopisze, to polecam wyjście na rower.
TVP8Polska
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2017, 16:20
x 5

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: TVP8Polska »

Naprawdę szkoda, jak Telewizorka z nami nie ma...
Bym naprawdę zrobił wszystko żeby chociaż wrócił tu...
Nawet zamienił się dostępem do forum...
PS: We wtorek wyjeżdzam
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: kacper3100 »

TVP8Polska pisze:(...)Mam nadzieję, że Telewizorek zostanie odblokowany. (...)
A ja mam odmienne zdanie, mam nadzieję, że tu NIGDY nie wróci.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Trzeciak »

@Xaxa - ban za ezoteryczną reklamę w wątku o programach ezoterycznych w TV. Okres wakacyjny nie jest tu żadnym alibi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Post autor: Jantar »

@Patcinema123 - ban za podawanie linków do nielegalnego serwisu online i zachęcanie do rejestracji.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość