Lato z Radiem

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nawet trwa rozpaczliwe ratowanie wizerunku. W "Teleexpressie" był materiał o radiowej trasie "Lata z radiem".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Obserwator
Posty: 425
Rejestracja: 24 gru 2016, 22:48
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
x 149
x 42

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PLTelewizja2016 »

To i tak nic im to nie da. Po tym, co zrobili z LzR w tym roku, co nawet przez ostatnie 2 lata nie było (za Porzezińskiego), wielu słuchaczy, także tych wieloletnich, bo są tacy, pokaże im środkowy palec i odwróci się od tej imprezy.
I to będzie ogromne wyzwanie dla kolejnego zarządu (po PiS), by naprawić szkody, które ten obecny zarząd wyrządził.
Obrazek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Trzeciak pisze:Nawet trwa rozpaczliwe ratowanie wizerunku. W "Teleexpressie" był materiał o radiowej trasie "Lata z radiem".
Jak to mówią tonący brzytwy się chyta. Tutaj tą brzytwą jest reklama w jeszcze bardziej znienawidzonym przez społeczeństwo medium publicznym czyli Telewizji Polskiej.
Niestety i tam Kilienów widzieliśmy :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
yenni
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2018, 23:27

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yenni »

To zakrawa na kpinę. Wśród zbanowanych i zablokowanych Słuchaczy gros stanowi grupa tzw. Radioprzyjaciół, którzy rok temu dostawali dyplomy i nagrody za wiedzę o Polskim Radiu właśnie. Bo Słuchacza nie zdobywa się w minutę. Trzeba na niego zapracować, przyciągnąć go do stacji czymś wyjątkowym. Takie wyjątkowe przez wiele lat było "Lato z Radiem". W tym roku audycja opiera się na nagranych materiałach, jakby Prowadzący Państwo K. bali się żywego słowa na antenie, jakby nie potrafili poprowadzić wywiadu na żywo... Najczęściej powielany zarzut to "plastikowość" audycji. A w dodatku zarzuca się Słuchaczom "brak odwagi cywilnej" - to cytat z oficjalnego profilu Państwa K. Zresztą już usunięty, ale screeny są. Tymczasem my swoje opinie piszemy pod własnymi nazwiskami, mamy profile ze zdjęciami, nie boimy się przedstawić własnego zdania. A co robi radio? Zakłada nam knebel!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Szczerze mówiąc zachowanie Polskiego Radia bardzo rani słuchaczy i bardzo zniechęca do kontaktu z nimi.
Słuchałem ostatnio "Lata z Radiem" i według mnie da się jedynie słuchać pani Moniki Tarki sam Robert Kilien jest zaś nieco męczący dla ucha podobnie podobnie jak prowadzenie programu w parze. Program jest taki jak pisze moja przedmówczyni czyli plastikowy a brak "Skojarzeń" tylko pogarsza sprawę. Zarzuty kierowane pod adresem słuchaczy są zaś absurdalne i bardziej pasowałyby do szefostwa "Jedynki" które to nie chce się wytłumaczyć z wprowadzonych zmian w praktyce.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Dzisiaj czyli o północy w czwartek ruszył nadawany zawsze w ten dzień (między północą a trzecią) nocny wariant "Lata z Radiem" który prowadził pan Roman Czejarek. Było wspominanie audycji, dzwonienia do gwiazd, typowa dla programu muzyka i telefony słuchaczy. Większość z tego nie ma za dnia a szkoda.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Całe LzR od 2016 to kpina. Wywalenie Chajzera można zrozumieć, bo udzielał się w telewizji, ale Bieńczyckiej czy Czejarka który jest od praktycznie początku z radiem? PiS rządzi i tyle.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Chajzer z "LzR" rozstał się wcześniej, bo po 2011 roku. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

U Chajzera winą z tego co pamiętam było reklamowanie proszku do prania Vizir.
Tymczasem Ziemkiewicz odpowiada na skargii do KRRiT: https://[link zakazany]/m/artykul ... cia-humoru
Poland - Aktywnie najlepszy!
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Ama18 pisze:Powoli dobija drugi miesiąc "Lata z radiem". Choć sam pamiętam tylko edycje sprzed dobrych kilku lat i tę ubiegłoroczną, w tym roku sztandarowa audycja Programu Pierwszego leży i kwiczy.

Przede wszystkim mam zastrzeżenia do prowadzących. Nie obchodzi mnie to, czy Kielczyk mizdrzy się do słuchaczy (podobno tak), czy Chajzer jest skończony medialnie. W tygodniu bowiem układ prezenterów wygląda najczęściej tak:
poniedziałek - Czejarek
wtorek - Chajzer
środa - Czejarek
czwartek - Czejarek
piątek - Czejarek
sobota - Kielczyk
Czy tylko ja mam wrażenie, iż jest tutaj jednej osoby trochę zbyt dużo :D ? Powaga, nie da się słuchać Czejarka 4 dni w tygodniu, 3 z rzędu. Chłop jest po takim czasie tak męczący, denerwujący (by nie powiedziec gorzej), że aż brak słów.[/qoute]

I co teraz? Wiem że odkopuję sprzed 7 lat, ale Czejarek był jeszcze do wytrzymania.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

tefałen pisze:I co teraz? Wiem że odkopuję sprzed 7 lat, ale Czejarek był jeszcze do wytrzymania.
Nie wiem co teraz, od wielu lat Jedynki nie słucham. Tego się zwyczajnie nie da słuchać, ramówka dzienna zdaje się być kierowana do nikogo. Porzeziński jest cienki jak kawa zaparzona po raz dwudziesty z tych samych fusów :) Podobnie jest z całym managementem PR.

O ile decyzja o ograniczeniu trasy koncertowej jest OK (powiedzmy sobie szczerze - wykonawcy zakontraktowani przez PR1 w ubiegłych latach wyglądali trochę jak objazdowy festyn, miszmasz gatunków i ludzi), o tyle zmiany w samym programie są mi totalnie obojętne. Nic co by zachęcało do włączenia radia, a raczej zniechęcało.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A dziś miała miejsce konferencja prasowa zapowiadająca Festiwal "Lata z radiem". Co ciekawe - artyści sami losowali kolejność występów: https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul ... tiwal-2018
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Losowanie kolejności to przypomina mi Krajowe Eliminacje do Eurowizji.
Sam pomysł z koncertem uznaje za fatalny - to już kompletne zniszczenie wizerunku "Lata z Radiem" poprzez zmieszanie go z jakimś koncertem produkowanym przez Trójkę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Organizatorem tego Festiwalu jest całe Polskie Radio, a nie tylko Radiowa Jedynka. Stąd obecność innych anten.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Lato z Radiem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ale afiszowanie się nazwą Lata z Radiem mogli sobie darować. Skopali już wizerunek audycji i niestety robią to nadal - teraz wymyślili nową wersje Polki Dziadek w wykonaniu Smolika. Żenada :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości