Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

vlv pisze:Chodzi mi o to, że nieważne czy ktoś sobie dzieli seriale i nazywa to sezonem, serią czy transzą. Wszystkie one są częścią pewnej całości i jeśli zaczyna się coś emitować to należałoby to skończyć.
Jestem tego samego zdania. Dlatego wkurza mnie Puls, a ostatnio także i TVP. Niestety wszędzie stacje patrzą jedynie na wyniki oglądalności, które przekładają się na wpływy z reklam i potrafią wycofać serial już po 5-6 odcinkach z emisji, jeśli nie daje zakładanych zysków. I niestety faktem jest też, że Nielsen zaniża wyniki oglądalności - tu Kurski ma rację. Ileż to razy meldowaliśmy tu na forum, że jakiś serial Pulsu jest oglądany, a Nielsen podawał 0? I niestety dla reklamodawców liczą się wyłącznie dane od Nielsena. Podsumowując największe zło wszystkiego to wprowadzenie badania oglądalności i pogoń za jak największą kasą. Widz w tym wszystkim w ogóle się nie liczy, widz ma oglądać to, co producenci serwują i nie ma prawa niczego wymagać. A i jeszcze ma płacić na publiczne media, które stosują te same zasady, co prywatne i urywają seriale w dowolnym momencie. My widzowie i tak już idziemy na ugodę z telewizjami zgadzając się na zmiany godzin emisji. Telewizje więc mogłyby z tego korzystać i wykazać odrobinę szacunku do nas.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Potwierdzenie od tureckiego dystrybutora sprzedaży do Polski serialu "Kara sevda", czyli "Endless love":

http://worldscreen.com/tvdrama/inter-me ... ken-wings/
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

AXN White rozpoczął ponowną emisję serialu "Pogotowie miłosne" w dni powszednie ok. 16:00 z powtórkami następnego dnia o 6:00 i 11:00
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Jestem bardzo ciekaw czy jesienią na AXN White zobaczymy jakiś turecki serial :) Ja liczę na emisję dwóch nowych seriali tureckich w paśmie o 18.00 i 19.00 :DD Szkoda, że nigdzie nie ma dostępnych wyników oglądalności "Zemsty" z Beren Saat i "Pogotowia miłosnego" byśmy wiedzieli czego się spodziewać... Bo to że AXN w ciągle puszcza powtórki to nie znaczy, że była mega oglądalność bo u nich każdy serial leci po 1000 razy :redface:
Fajnie by było zobaczyć na AXN White "Dolunay" z Ozge Gurel (Oyku z "Sezon na miłość) i "Ask Laftan Anlamaz" z Hande Ercel (Hazal z "Czarnej perły") oraz "Kiralik Ask" :) Niestety małe szanse na emisję tych telenowel np. na TVP 2 bo takie stacje jakoś "nie lubią" emitować komediówek :-\ A TV PULS jakoś nie śpieszy się do emisji nowych seriali tureckich chyba że o 6.00 rano :lol:
pablo21
Junior
Posty: 1231
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

"Pogotowie miłosne" leci obecnie w drugiej emisji także na AXN Spin HD po 2 odc.. Odc premierowe o 17 i 18 oraz powtórki poranne o 6 i 7 rano oraz o 11 i 12.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Oglądalność na pewno nie była bardzo wysoka, ponieważ z tego co pamiętam oglądalność za maj AXN White wyniosła ok. 0,10%. Napisałem w tej sprawie do AXN. W odpowiedzi dostałem, że obecnie nie mają dokładnych informacji, ale nie wykluczają, że wkrótce mogą się pojawić.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Oglądalność AXN od lat jest na zbliżonym poziomie. W końcu to kanały płatne od gniazda abonenckiego i z tego głównie zarabiają. Zysk z reklam to dodatek.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Powracając do "Sułtanki Kosem". Według TVP zostało już tylko 35 odcinków, więc emisja prawie na wakacje. Najważniejsze jest to, że emisja nie zostanie przerwana żadnym Mundialem.
pablo21
Junior
Posty: 1231
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Czy ktoś z was wie ile zostało odc. do końca emisji "To moje życie" w TV Puls? Ten sezon to ostatni chyba który dokupili? W Turcji emisja już się z tego co wiem zakończyła i to całkiem nie dawno?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Emisja w Turcji zakończyła się 2 maja 2017 roku na 131 odcinku. Wersja eksportowa ma 401 odcinków, jednak Puls przerwie serial na 335, 18 lipca. Od 19 lipca w miejsce OHB wejdzie serial "Kontrakt na miłość".
W piątek był odc. 322.
pablo21
Junior
Posty: 1231
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

To chyba "To moje życie" nie kupili reszty odc. i dlatego przerywają emisją? "Kontrakt na miłość" chyba kupili drugi sezon reszte odc. do końca?
Mogli by po tym powtórzyć "Sezon na miłość" i dokupić drugi sezon do końca odc. i pokazać. :-(
vlv
Junior
Posty: 843
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

@Jantar pisała o tym wcześniej. OHB nie kupili w całości 4 sezonu, bo chyba wtedy był jeszcze w produkcji. Kontrakt niby jest cały kupiony już od bardzo dawna. A dokończenie Sezonu na miłość to marzenie ściętej głowy.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
pablo21
Junior
Posty: 1231
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Szkoda. :-( Ale dobrze że "Kontrakt na miłość" puszczą teraz w całości (jeśli nie przerwą jak mają to w zwyczaju).
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

vlv pisze: A dokończenie Sezonu na miłość to marzenie ściętej głowy.
W necie nadal jest petycja o zakup 2-go sezonu tego serialu. Przypominam link:
http://www.petycjeonline.com/signatures ... na_milosc/

Gdyby podpisów było więcej, może byłyby jakieś szanse...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Cena miłości" od 25 lipca o 13:05 w Dwójce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości