Wasze ulubione stacje radiowe

Dyskusje o polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych, w tym także lokalnych oraz internetowych.
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Ja najbardziej lubię:
Radio Eska,RMF Maxxx,Planeta czyli stacje grające w formacie CHR i nasze lokalne RCh +
I słucham jeszcze tego co w podpisie,rzadziej Weekend i Radio Gdańsk.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Ogólnie rzecz biorąc słucham dużo rozgłośni radiowych a mianowicie: Radio Zet, Eska, Eska Rock (to coraz częściej :D), Planeta, Tok FM, Antyradio, RMF. Kiedyś słuchałem także Radia Alfa.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
x 4
Kontakt:

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: person253 »

Ja to słucham Radia Eska, Planety FM, Radio Zet, Rmf FM
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 07 sie 2008, 16:42
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ali »

person253 pisze:Ja to słucham Radia Eska, Planety FM, Radio Zet, Rmf FM
Ja tak samo. :D
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
lukas_k
Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:38
Lokalizacja: Okolice Radomia
x 1
Kontakt:

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukas_k »

Ja najbardziej lubię: Radio Eska, Radio Zet, RMF FM, RMF Maxxx
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Ja najbardziej lubię Tok FM.
Gdy bywałem na Podlasiu to słuchałem Polskiego Radia Białystok dlatego ponieważ było bardzo fajne pod względem muzycznym i informacyjnym.Ale gdy byłem w Podlaskiem ostatnio to ta stacja troche zeszła na psy pod względem muzycznym.
psycho_Zofia
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 20 gru 2008, 1:27

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: psycho_Zofia »

Trójka numerem jeden! ;)
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

To zależy jakie radio do kogo trafia i jaki ma się nastrój. No i gust rzecz jasna.

Ostatnio jestem zasłuchany w Roxy FM. Bardzo podoba mi się ta stacja i pod względem muzyki i pod względem wartości merytorycznej. Jeżeli chcę sobie posłuchać wiadomości i publicystyki to oczywiście słucham Tok FM, choć rzadko ostatnio. Czasami lubię odstresować się przy polskiej muzyce - Radio Wawa i zrelaksować się przy Chilli Zet ostatnio mnie wciągnęło, ale nie na tyle, abym słuchał ich namiętnie. Jeżeli potrzebuje komerchy to włączam Zetkę albo RMF, a jeżeli clubbingu - Planeta FM. Zaś dobrą odskocznią jest także RMF MAxxx - pomimo nadawania tam popu i dancu jest to stacja moim zdaniem na poziomie.
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

1. Eska
2. RMF Maxx
3. RMF FM
4. Radio ZET
5. Planeta FM
michael112
Obserwator
Posty: 561
Rejestracja: 26 gru 2008, 14:04

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michael112 »

Zależnie od tego, czego chcę posłuchać, słucham następujących stacji:
jeżeli chcę posłuchać słowa mówionego - Polskie Radio 1 (w czasie audycji publicystycznych, szczególnie Zsyp, albo Magazyn z Kraju i Ze Świata) oraz TOK FM (o dowolnej porze, szczególnie Woobie Doobie)
jeżeli chcę posłuchać muzyki klubowej - Planeta FM (w czasie trwania tego rodzaju audycji)
jeżeli chcę posłuchać spokojnej muzyki, lub po prostu chcę słuchać muzyki bez konieczności przełączania się co kilka piosenek na inną stację - Chilli Zet
semisia
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 30 gru 2008, 12:02

Ulubiona stacja radiowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semisia »

tesknie za stara, dobra radiostacja :((leniwa niedziela noviki,zolnierze makaka...nocki z fiszem,teraz nie ma takich stacji.to, co potem nazywalo sie radiostacja, to byla czysta kpina...przestawilam sie na trojke ale zawsze czegos brakowalo.teraz dolaczyla do moich ulubionych stacji chili zet i milo jest.a eska, to dla mnie totalna katastrofa!!gdyby nie konkursy, to pewnie polowa sluchaczy przestawilaby sie na cos innego...
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Wasze ulubione stacje radiowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

Moją ulubioną stacją radiową jest Eska. Często także słucham RMF Maxxx i Planety FM.
eria86
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2009, 23:21
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Wasze ulubione stacje radiowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: eria86 »

eska rock jest miłą odmianą po tym jak szef w pracy katował zwykłą eskę;)
___________________________________________________________________________________
Ciekawe szablony malarskie specjalnie dla Ciebie, jesli mialbyś jakie specjalne zamowienie pisz na prv.
Pracowałeś za granicą? Sprawdź jaki zwrot podatku Ci się należy.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

Wasze ulubione stacje radiowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

Ze stacji, które mogę odebrać w trójmiejskim eterze, słucham głównie Eski Rock. Cenię sobie ją za muzykę, prezenterów, którzy mają coś do powiedzenia, dobre newsy i oczywiście dużą dawkę humoru. Ostatnio spodobała mi się też nowa formuła Roxy FM (niestety, odbieram tylko w Internecie) - ciekawa muzyka (współczesny rock, elektronika i mieszanki różnych nowoczesnych brzmień) oraz interesujące słowo.

Jednak nie samym rockiem człowiek żyje. :) Gdy mam ochotę na coś lżejszejego - mieszankę pop, dance i brzmień lat 80 - włączam Radio Planeta Konin - ostatnio coraz częściej, gdyż od pewnego czasu znacznie się poprawiło pod względem muzycznym. Jednak słucham tej stacji od lat - to takie przyzwyczajenie z czasów, gdy nazywała się jeszcze Radio Flash, wtedy będąc zdecydowanie moim numerem 1. :) Cenię to radio także za wzorowo realizowane programy o tematyce lokalnej - jest ich dużo i są bardzo różnorodne. Co prawda tematyka Konina i okolic mnie nie dotyczy, ale fajnie jest pozazdrościć wielkopolanom stacji, jakiej u nas na Pomorzu nie ma, nie było i pewnie nie będzie.

Od czasu do czasu lubię także włączyć Radio Plus. Odpowiada mi ich stonowana muzyka, ciekawe są także weekendowe audycje.

Niekiedy słucham również Radia FaMa z Kielc (muzyka pop, dance + sympatyczni prezenterzy), a ze stacji internetowych: smoothjazz.com.pl (świetna do relaksu) oraz radiomarconi.pl (ciekawy projekt o charakterze lokalnym).
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Wasze ulubione stacje radiowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Moją ulubioną stacją radiową jest "Tok FM" dlatego ponieważ lubię wszystko co jest związane z informacjami i polityką. Tuż po nim jest "Radio Zet".
Kiedyś bardzo lubiłem słuchać krakowskiego radia "Blue FM". Szkoda że takiej dobrej stacji odebrano koncesję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości