VOD na platformie N

arecky
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2009, 23:07

VOD na platformie N

Post autor: arecky »

no to ja mam lepszego njusa. przez 3 miesiące będzie promocja na VODa - będzie można oglądać za free.
Pawel

VOD na platformie N

Post autor: Pawel »

Będzie można oglądać za free specjalną kolekcję złożoną z filmów od MGM, która dostępna jest od dziś.

Jak ktoś liczył na premiery VOD za darmo to powinien jeszcze raz przeczytać tego newsa, tyle że ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

Pawel pisze:Będzie można oglądać za free specjalną kolekcję złożoną z filmów od MGM, która dostępna jest od dziś.

Jak ktoś liczył na premiery VOD za darmo to powinien jeszcze raz przeczytać tego newsa, tyle że ze zrozumieniem.
Czyli jednak niektóre z filmów bedzie mozna ogladac w N za darmo?
W sumie i tak wypożyczenie niektórych filmów kosztuje tyle co w wypozyczalni.
Pawel

VOD na platformie N

Post autor: Pawel »

Nomik pisze:Czyli jednak niektóre z filmów bedzie mozna ogladac w N za darmo?
Można od lipca. Są to starsze filmy z wytwórni MGM, które znaleźć można w znacznie lepszej jakości na kanale MGM HD.
arecky
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2009, 23:07

VOD na platformie N

Post autor: arecky »

Pawel pisze:Będzie można oglądać za free specjalną kolekcję złożoną z filmów od MGM, która dostępna jest od dziś.

Jak ktoś liczył na premiery VOD za darmo to powinien jeszcze raz przeczytać tego newsa, tyle że ze zrozumieniem.
sory mój błąd, opacznie zrozumiałem :)
ale generalnie i tak jest pare ciekawych pozycji do obejrzenia.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

Ja ostatnio ogladałem sobie mozna powiedziec ze to juz klasyka- Fargo braci Coen.
Ale musze przyznac ze teraz jednak czesto właczam na nFilm.
Zwłaszcza ze po tym co czytam na blogu Tomasza Raczka jakos fanjnie sie oglada dobrze zrecenzowanie filmy.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Jak wam się podobają nowości jakie ostatnio zaproponowała nam nka vod?
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

shipus pisze:Jak wam się podobają nowości jakie ostatnio zaproponowała nam nka vod?
A konkretnie jaki film masz na mysli ?
Mnie sie podobał Star trek - Pokolenie
ALe moze dlatego ze jestem fanem tego gatunku.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Ja nie lubię tego gatunku, właśnie przegrzebałem strony i jestem już ucieszony. W zapowiedziach jest Rewers - super, chciałem go obejrzeć na wielkim ekranie ale wystarczy mi na mojej 32. Czaiłem się na niego i czaiłem a tu proszę - ziściło się. O i będzie też nowy serial. Fajnie fajnie tylko przydałoby się więcej horrorów.
julita
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2010, 14:37

VOD na platformie N

Post autor: julita »

No nie przesadzaj, masz sporo horrorów:) /jeszcze jest Piątek 13 i "Ostatni dom po lewej", a do tego teraz w tv na różnych kanałach na nce możesz znaleźć całkiem sporo filmów z tego gatunku, a do tego w zapowiedziach są kolejne propozycje
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

shipus pisze:Ja nie lubię tego gatunku, właśnie przegrzebałem strony i jestem już ucieszony. W zapowiedziach jest Rewers - super, chciałem go obejrzeć na wielkim ekranie ale wystarczy mi na mojej 32. Czaiłem się na niego i czaiłem a tu proszę - ziściło się. O i będzie też nowy serial. Fajnie fajnie tylko przydałoby się więcej horrorów.
Serio na VOD bedzie Rewers?Jesli tak to rewelacja , bo film zebrał tyle nagród a ja jeszcze go nie widziałem...
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

VOD na platformie N

Post autor: shipus »

Ano jest w zapowiedziach takie info. Co do horrorów julita - mnie nigdy ich nie za dużo. A coś ostatnio dobrego ustrzeliłaś w telewizji?
finwe
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 07 kwie 2010, 11:23

VOD na platformie N

Post autor: finwe »

Nomik pisze:
Pawel pisze:Będzie można oglądać za free specjalną kolekcję złożoną z filmów od MGM, która dostępna jest od dziś.

Jak ktoś liczył na premiery VOD za darmo to powinien jeszcze raz przeczytać tego newsa, tyle że ze zrozumieniem.
Czyli jednak niektóre z filmów bedzie mozna ogladac w N za darmo?
W sumie i tak wypożyczenie niektórych filmów kosztuje tyle co w wypozyczalni.
nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale u mnie koszt wypozyczenia filmu w wypozyczalni to ok 4-5 zl a nie 11!!!
finwe
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 07 kwie 2010, 11:23

VOD na platformie N

Post autor: finwe »

shipus pisze:Jak wam się podobają nowości jakie ostatnio zaproponowała nam nka vod?
nie podoba mi sie :) a do tego mam wraznie ze te filmy sie powtarzaja!!!
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

VOD na platformie N

Post autor: Nomik »

Powtarzaja sie napewno ,a juz w takim sensie ze jak ktos nie obejrz sobie nw VOD to za jakis dłuzsyz lub krótszy czas pojawi sie na nFilmie.Wiec tu jest z korzyscia dla abonentów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości